DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
profılo camasır makınesi
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
37
Cevap
0
Favori
4.147
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      40 Mesaj
      08 Haziran 2010 00:19:57
      forumda 3 adet profılo camasır makınesı cok populer

1.cm1000str
      2.cm1220cgtr veya cm1201ctr
      3.cm1001ctr

bu modellerın arasındakı farkları detaylı bır sekılde acabılır mıyız?fiyat farklarını hemen hemen pıyasadan ogrenebılıyoruz.pekı bu fıyat farklarının makınede bıze kazandırdıkları avantajlar neler?bu ozellıkler ıcın fıyat farkı deger mı?en azından bu aralıkta camasır makınesı bakan arkadaslar profılo ıcın daha rahat tercıh yapabılırler.yardımlarınızı beklıyorum.

• Yarbay
      12949 Mesaj
      08 Haziran 2010 02:07:46
      CM1000STR'nin CTR'ye göre üstünlükleri:

-Perde, koyu renk nevresim, gömlek, hassas iç çamaşırı vb kumaşlara özel programlar
      -Titreşimi emen dairesel yan kasa panelleri
      -Daha sessiz yıkama (sıkma sesleri aynı)
      -Ön yıkamayı yünlü hariç tüm programlara ekleyebilme, kırışık önleme fonksiyonunu tüm programlara ekleyebilme*
      -65lt geniş su damlası dokulu variosoft tambur(8kg)
      -Acil su boşaltma hortumu
      -Alman üretimi

*CTR serisinde ön yıkama sadece uzun süreli pamuklu ve uzun süreli sentetik programlarına eklenebilmektedir. Kırışık önleme fonksiyonu da sadece 1 adet pamuklu programında kullanılabiliyor. Yani bu iki fonksiyonu değişik kumaş cinsi veya değişik sürelerdeki programlara eklemek isteyenler için CM1000STR daha mantıklı. Yok ben ön yıkamayı sadece uzun sürede yıkanması gereken kirli çamaşırlarımda kullanırım diyorsanız CTR işinizi görür.

CM1201CTR, CM1001CTR ve CM1221CGTR arasında devir ve su girişi harici teknik bir fark yoktur.

1201 ve 1221 modelleri 1200 devirlidir.

CM1221CGTR modeli çift su girişli ve gri renklidir.

CM1000STR daha yeni tip kasadır, orijinal Alman malıdır. Dolayısıyla daha üstün mühendislik kalitesine sahiptir.
      Farklar açıkça böyle, tercih sizin.

800TL için 1001CTR
      1000TL gri renk makine için 1221CGTR
      1150TL için 1000STR en mantıklı tercihler diyebilirim.

• Binbaşı
      1110 Mesaj
      08 Haziran 2010 04:37:52
      Yapmış olduğun bu açıklama çok iyi oldu Can Doğan Usta

CM1000STR'nin grisi veya inox olanı varmı?

• Yarbay
      12949 Mesaj
      08 Haziran 2010 13:28:06
      Maalesef yok

• Çavuş
      40 Mesaj
      08 Haziran 2010 22:26:51
      sagol candogan 62...

• Binbaşı
      1050 Mesaj
      27 Temmuz 2010 09:18:49
      Merhabalar;

Darty'de CM1000STR'yi 999TL'ye satıyorlar, meraklısının bilgisine.
      Ben de çeyiz için bu modelde karar kıldım burda okuduklarımdan sonra.

• Ev Aletleri Uzmanı
      2485 Mesaj
      27 Temmuz 2010 10:46:14
      CM1000STR

• Binbaşı
      1646 Mesaj
      29 Temmuz 2010 01:30:58
      quote:

Orijinalden alıntı: TsG

Merhabalar;

Darty'de CM1000STR'yi 999TL'ye satıyorlar, meraklısının bilgisine.
      Ben de çeyiz için bu modelde karar kıldım burda okuduklarımdan sonra.

sayende gidip aldim bitane sagolasin
      ancak ellerinde 4 adet kaldigini ve bidaha bu serinin gelmeyecegini soyldi calisan arkadaslar
      muhtemelen yeni modeli piyasaya surulecek yakin zamanda...

...................بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم...................
      !!!!!..............Gerçek hürriyet Hakk'a köleliktir (Hz. Ali R.a)............!!!!!
    • Yüzbaşı
      811 Mesaj
      29 Temmuz 2010 09:43:49
      arkadaşlar profilonun inox olanı nasıl kullanan var mı. tawsiye eder misiniz. ya da ona alternatif bir model.

------------------------su vereydi iyidi------------------------
    • Binbaşı
      1050 Mesaj
      29 Temmuz 2010 12:49:15
      quote:

Orijinalden alıntı: El_domingo

Alıntıları Göster

sayende gidip aldim bitane sagolasin
      ancak ellerinde 4 adet kaldigini ve bidaha bu serinin gelmeyecegini soyldi calisan arkadaslar
      muhtemelen yeni modeli piyasaya surulecek yakin zamanda...

Aman hocam, ben almadan bitmesin de,

• Binbaşı
      1050 Mesaj
      31 Temmuz 2010 00:42:46
      Bitmeden yakaladım, benden sonra 1 tane kaldı tüm Darty'nin deposunda...
      .
      Can Doğan'a çok teşekkürler, sayesinde inşallah hayırlı günlerde kullanacağız...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    • Binbaşı
      1055 Mesaj
      01 Ağustos 2010 12:19:50
      arkadaşlar okkadar baktık göremedik nasip değilmiş ne yapalım bu ev taşıma işi yüzünden 2-3 gün nete giremedik gitti canım makina...

Lumia 1520
    • Yüzbaşı
      773 Mesaj
      02 Ağustos 2010 15:18:39
      merhaba,

Arkadaşlar bu modelin (CM1000 STR) teşhir ürününü bulabildim.Teşhir ürün almanın bir sakıncası olabilir mi acaba?

• Yüzbaşı
      844 Mesaj
      02 Ağustos 2010 20:52:03
      Kutulu, 0 ürün almak her zaman daha iyidir bence. Ama maddi durum elvermiyorsa, aynı fiyata daha kalitesiz, düşük özellikli ürün alınacağına sağlam, sorunsuz bir teşhir ürünü tercih edilebilir diye düşünüyorum.
      Teşhir ürününe ne kadar fiyat verdiler acaba?

• Yüzbaşı
      773 Mesaj
      03 Ağustos 2010 01:37:35
      merhaba,

Darty' de kalmış 1 tane fiyatda bir indirim yapmıyorlar.Fiyatı zaten indirimli dediler. 999 TL.

• Yarbay
      12949 Mesaj
      03 Ağustos 2010 01:47:56
      quote:

Orijinalden alıntı: ring

merhaba,

Arkadaşlar bu modelin (CM1000 STR) teşhir ürününü bulabildim.Teşhir ürün almanın bir sakıncası olabilir mi acaba?

Olabilir ama biraz daha indirim isteyin bence.

• Yüzbaşı
      773 Mesaj
      03 Ağustos 2010 15:16:26
      quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

Alıntıları Göster

Olabilir ama biraz daha indirim isteyin bence.

merhaba,

Malesef indirim vermediler.Ben de bu yuzden kararsız kaldım.Çamaşır makinamızın da eskiyip motoru yandığından yeni bir tane almam gerekiyor acilen.Eski makinamız Bosh markaydı ve evdekiler yeniden Bosh al dediler.Ben de bu formdaki yorumları baştan aşağıya okudum. Sizin de onerdiğiniz Bosh,Siemens markaları ve Profilo nun bu modelini araştırıyordum.Gerçi evdekiler illa Bosh olsun dediklerinden daha çok Bosh 20460 , 20762 baktım.Ancak sanırım beyaz eşyanın hızlı satıldığı bir dönemdeyiz fiyatlarda indirim yapmıyorlar pek.Bir tek Profilo nun bu fırsatını gördüm onda da geç kalmışım.(Diğer satıcılar bu modele 1200 peşin istediler İzmir'de)

Eğer yeniden mağazaya gidip bir daha konuştuktan sonra indirim yapmazlarsa almayıp yeniden Bosh mu baksam dersiniz?Gerçi Darty de Bosh fiyatları yüksek

• Yarbay
      12949 Mesaj
      03 Ağustos 2010 15:35:09
      999 aslında teşhir için de uygun bir fiyat. Olmadı başka Darty'lerin stoğunda varsa oralardan sordurun. Bu arada motor kolay kolay yanmaz, kömürleri bitmiştir diye tahmin ediyorum. Eski makineniz iyi durumdaysa tamir de edilebilir.

• Yüzbaşı
      844 Mesaj
      03 Ağustos 2010 18:29:05
      Forumdaki arkadaşlar bu kampanyaya çok ilgi gösterdiler ve bu modelle ilgilenen çoğu kişi ürünlerini Darty'den satın aldı, en son Darty'nin genel deposunda bu ürünün stoklarının tükendiğini söylüyordu bi arkadaş, boşu boşuna başka Darty mağazasına gitmek veya aramakla uğraşmayın bence.

• Yüzbaşı
      773 Mesaj
      03 Ağustos 2010 19:11:13
      merhaba,

İlginiz için teşekkür ederim Candoğan bey, çamaşır makinası 16-17 yıllıktı. 4-5 yıl önce motoru bozulmuştu.Yeni motor almayıp sardırdık.Son arızası yine motor olunca, artık uğraşmayalım dedik.Bosh dan çok memnun kaldığımız için de yeniden Bosh alalım demiştik.Profilonun bu modelini formda tavsiye ettiğinizi görünce, fiyatın da düştüğünü görünce Darty merkezle görüştüm.Bir tek bu mağazada teşhir olarak gözüküyor dediler. Teşhirden alırım bir problem çıkar mı diye de şüphe duydum.
      İzmir de uygun fiyatla satan yer bulmadım. Profilo ya bile peşin 1200 istediler.

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.