Şimdi Ara

profilo beyaz eşyalar;

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Profilo Kombi Buzdolabı BD3058W3VV Low Frost

PROFİLO BM5220MG BULAŞIK MAKİNESİ-5 PROGRAM

Termikel 17012 MWL Setüstü Ocak

Arçelik MF 44 EI Midi Fırın

Merhaba donanımhaber sakinleri.Yorumlarınızı bekliyorum yukarıdaki ürünler hakkında. Profilo beyaz esya yazmıştım ama diger ikisini de arada sorayım dedim sizlere. Bakalım kim ne diyecek :) İyi dayanışmalar dilerim donanımhaber ailesi olarak

• Dostum onu bunu bılmem ama sana tavsiyem profilodan uzak dur.Alman malıdır dıye bende gıttım aldım,butun yaz bunlarla uğrastım. Model BD2056W2NN /11 .Soğutmuyor yıyeceklerı bozuyordu.Servislerı aradım gelen servis elemanı hava sıcak,yıyeceklerı sıcakken koyunyorsunuz,fazla yukleme yapıyosunuz vb sacma sapan seyler soyledı gıttı.sonra geldıler termomet kurdular sıcaklı 12-14 arası olctu maxsımumdayken. sonra yine kurdular ağustosun ıkıncı haftasında bu seferde 9-13 arasında ölçtü.sattıkları ürünün arkasında durmuyorlar,hakem heyetınden bır sonuc almasam seneye yaz basında atıp baska bır buzdolabı almak zorunda kalacam. profilo eskıden ıyıydı.sımdı kalıtesızleştı
  • Etii tesekkur ederim cevabın icin. Hangi şehirde yasıyorsun acaba. Hakem heyetiyle ilgili gelişmeleri paylaşırmısın. Bide o kadar onerilen profilo için yazacak kimsenin birşeyi yokmu.Full reklam mı yapıyorsunuz iyidir sudur budur diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: firefighters

PROFİLO CMG140DTR ÇAMAŞIR MAKİNESİ

Profilo Kombi Buzdolabı BD3058W3VV Low Frost

PROFİLO BM5220MG BULAŞIK MAKİNESİ-5 PROGRAM

Termikel 17012 MWL Setüstü Ocak

Arçelik MF 44 EI Midi Fırın

Merhaba donanımhaber sakinleri.Yorumlarınızı bekliyorum yukarıdaki ürünler hakkında. Profilo beyaz esya yazmıştım ama diger ikisini de arada sorayım dedim sizlere. Bakalım kim ne diyecek :) İyi dayanışmalar dilerim donanımhaber ailesi olarak

hocam bosch alacaktim bu forum sayesinde sunu ogrendim ve profilo aldim
    siemens bosch profilo ayni grubun mallaridir yuzde 90 parcalari aynidir sadece tasarimlari dis kapaklari farklidir siemens yurt disinda montajlanir bosch ve profilo corludaki fabrikada ayni bantta uretilir ve montajlanir aralarindaki fiuat farki ise satis stratejisidir
    ben dusundugun buzdolabini bayiden nakit 1300 liraya dusundugun makineyi nakit 1300 liraya birde profilo 4 programli 4223 eg bulasik masinesini 800 liraya hepsini 3400 e aldim servis geldi hepsinin garantisini 7 yila uzattim gayet memnunum tavsiye ederim kardesim eger bayan tarafini ikna edebilirsen kesinlikle markaya isme para verme derim ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onyargisiz -- 19 Ağustos 2015; 19:35:04 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.