Şimdi Ara

24 Mart'tan Beri Yapılamayan Abonelik! (ÇÖZÜLDÜ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 23 mart tarihinde müşteri hizmetleriyle görüşüp abonelik için başvuru yaptım, ertesi gün sözleşme için geldiler imzalayıp teslim ettim; buraya kadar her şey gayet hızlı ve sorunsuzdu. 25 mart tarihinde de devre numaramı öğrenmek ve sözlü onay almak için arandım ve bunu da olumlu bir şekilde hallettik.

Gel gelelim o tarihten beri bir arpa boyu kadar yol alamadık. Alt yapı modem vs. her şey hazır sadece geçiş yapacaklar. Sözde 4-5 iş gününde geçiş yapılacaktı Müşteri hizmetleriyle defalarca görüştüm, klişe cevaplardan öteye geçemedim. Bir neden de belirtilmiyor, sürekli bir kayıt bırakma not iletme durumu söz konusu...

Btk üzerinden de şikayet dilekçesi bıraktım, o belki ciddiye alınır diye umuyorum.

Forumdaki firma yetkilisi vatandaşın kopyala yapıştır tarzındaki sözde yardımından da bir fayda göremedim. Böyle saçma sapan bir süreç yaşıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmert -- 6 Mayıs 2020; 19:43:20 >

• Iptal et gitsin
  • smart0201 kullanıcısına yanıt
    iptal etmek mesele değilde, hangisine geçeceğiz? al birini vur ötekine durumundayım. turknet, ttnet ikisinden de memnun kalmadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmert

iptal etmek mesele değilde, hangisine geçeceğiz? al birini vur ötekine durumundayım. turknet, ttnet ikisinden de memnun kalmadım
    Hepsi o zaman aynı geriye tek iletisim duman ile haberleşme kaliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart0201 -- 1 Mayıs 2020; 13:1:4 >
  • Hocam 2 gündür millenicom kullanıyorum hayatımda netimin bu kadar gidip geldiğini görmedim gerçekten. Şuan itibari ile iptal talebi verdim hemen iptal edicem.
  • Ankaradaki öğrenci evimde 2 sene önce sol bağlattım. İnternetten formu doldurdum 10 sn geçmedi aradılar. Ne zaman müsaitsiniz dediler gelip kuralım. Şimdi müsaitim gelin dedim. Yarım saat sonra gelip kurdular ve hemen kullanamaya başladım. Fiyatı göz ardı edersek en kullanılabilir sol gibi görünüyor. O zamanlar 70 lira sabirit 24 mbps aldık. 24-30 arası seyretti hep, hiç düştüğünü görmedik
  • bayram kadir B kullanıcısına yanıt
    sol iyi olabilirde bulundugum konumda vdsl desteği yok maalesef
  • dun aksam basvrumu iptal ettirdim. bugun sifirdan tekrar basvurdum. sokaga cikma yasagina ragmen (ozel izinleri varmis) gorevli arkadas gelip sozlesmeleri imzalattirdi. bakalim bu defa surec olumlu sonuclanir umarim
  • Kapıya kadar gelme parasını tekrardan mı ödediniz hocam?
  • bayram kadir B kullanıcısına yanıt
    ücretsiz geliyorlar
  • Merhaba, sizlere yardımcı olabilmemiz için pm üzerinde ad,soyad,iletişim bilgilerinizi paylaşabilir misiniz.
  • millenicom kullanıcısına yanıt
    sizin bu kopyala yapıştır bir işe de yaramayan mesajlarinizdan gına geldi. yardim falan beklemiyorum sizden
  • bu defa 5. günde aboneliğim yapılmış oldu. ilk başvuruda bir problem oldu sanırım. şu anlık bir sorumum kalmadı turknet den kurtulmuş oldum
  • cmert kullanıcısına yanıt
    Hız veya hat kalitenizde değişme oldumu peki?
  • bigcrysis93 B kullanıcısına yanıt
    su an adsl olarak baglantim yapildi, vdsl gecisi yapildiginda bakicam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.