Şimdi Ara

Eurovision 2011 Ana Konu ( Kardeşler Birinci :) ( Kardeşler yarın Pamukkale'deki Antik Tiyatro'da )

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.881
Cevap
1
Favori
81.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

Eurovision 2011 Ana Konu ( Kardeşler Birinci :) ( Kardeşler yarın Pamukkale'deki Antik Tiyatro'da )

(En Son Oy Tarihi: 25.5.2012)
Giriş
  • 2 senedir konuları açtım bu senede ben açmak istiyorum , Vatana millete bu bölüme hayırlı olsun

Şarkımız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PoseDn -- 14 Haziran 2011; 20:08:22 >

• geçen sene atiye deniz demiştim bu sene nedense hayko cepkin diyesim geliyor, şarkı sözü yazmasına bile gerek yok, sahneye çıkıp 3dk. böğürse yeterli.
  • Grup Hepsi

• Ben yeni grup kuruyorum, onunla çıkacağız
  • Genç gruplardan/sanatçılardan biri çıksın.
  • multitap çıksın
  • HAYKO CEPKİN!..
  • Pentagram

• Hayko cepkin çıksın bence . Hayko olmasa bile rock/metal bunlardan biriyle çıkalım çünkü eurovision da 20 şarkının 15 i aynı tür oluyor farklılık lazım.
  • yöresel enstrumanlar kullanan bi grubun çıkması daha uygun olmaz mı?Şebnem Paker'le 3.lük kazandığımız şarkı Eurovizyon tarihimizde yapılmış en iyi şarkıdır. Sertab'mış Manga'ymış falan bunları geçeceksiniz. Eurovizyon eskiden çok kaliteli bi yarışmaydı ama yıllar geçtikçe zıvanadan çıktı. zamanında ne güzeldi MFÖ falan katılıyordu Türkiye adına.

illa bi isim yazmam gerekiyorsa,modern metal müzik ile yöresel müziği çok iyi harmanladığı() için Pentegram çok uygun olur. ama Pentegram'da yıllardır albüm çıkarmadığı için bunu haketmiyor bu da işin diğer yönü...
  • Bengü falan katılsın
  • @YrkndrY
    yemiyorlar dayı feminnem diye grup katıldı 3' lü kızlar yarı finali bile geçemediler
  • Kesinlikle Hayko katılmalı
  • Vay konuyu açan arkadaş çok erken davranmış

Bence Emre Aydın katılsın iş yapar gibime geliyor
  • Emre Aydın veya Hayko Cepkin

Bunlar olmazsa Lena gibi bir kızla katılmamız lazım.İlk 3 garanti :D.
  • Basshunter

• Kubat..

O kadar saçma yöresel kıyafetlerin ve adetlerin içinde bizim takım elbiseli ve bağlamalı adamımız çok kötü olmaz sanırım. Şöyle güzel bir türkü besteleyeceğini bilsem kesin oy veririm.

Evet evet, bence bir türkücü çıksın..
  • Emre Aydın ya da Hayko Cepkin giderse iyi bi derece alırız ama 1. olacağımızı sanmam ne de olsa herkes komşusuna tam puan verdiği için hep kuzey ülkeleri kazanıyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Askeladd -- 31 Mayıs 2010; 19:59:02 >
  • Bedük.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carp3dieM

Bedük.

bencede
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.