M

Onbaşı
23 Mayıs 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar,

General Mobile Discovery yaklaşık 3 aydır kullanmaktayım. En son ROM güncellemesi her zaman yapıyorum fakat hala 3G Görüntülü Görüşme sorunu yaşıyorum. 3G görüntülü görüşürken hat kesildiğinde telefon uygulaması düzgün kapanmıyor askıda kalıyor. Bir daha da görüntülü görüşme başlatılamıyor. Ancak yeniden başlatınca sorun düzeliyor.
Bu sorunla karşılaşanlar var mı?
Çözüm hakkında bilgisi olan var mı?
Yetkililer bu foruma bakıyorlarsa bu soruna bir el atmalarını, yeni güncellemelerine bu düzeltmeyi de dahil etmelerini umuyorum.
Arkadaşlar Merhaba,

30 Aralık 2012 Pazar günü teknosadan bir Casper CN TUB 3317C ultrabooku 1349 TL aldım. Tasarım, hafiflik, şıklık, sessizlik, hızı vs. çok hoşuma gitti fakat sağ tarafın biraz fazla ısındığını düşünüyorum. Alırken yanında +1 yıl garantide almıştım. Bu ısınma problemi ile yaşamak istemiyorum. Daha önceki dizüstü bilgisayarım çok daha fazla ısınıyordu. çalışırken ellerimin yandığını hissediyordum. Bunda da 3-4 yıl bu şekilde yaşamak istemiyorum.

Benim merak ettiğim, diğer ultrabook kullanıcılarını (özellikle Casper, Samsung, HP vb.) ısınma problemi yaşayıp yaşamadıklarıdır? Bu konuda görüşlerinizi paylaşır mısınız?

Ayrıca teknosanın memnuniyetsizlik karşısında dizüstü bilgisayarlara uyguladığı tutum nasıldır ? Ürün iyade alıp başkası ile değiştirirler mi ?

Aldığım cihaz:
http://www.teknosa.com/kategori/bilgisayar/ultrabook/1549/125032389/casper-cn-tub-3317c-ultrabook

Herkese iyi yıllar ....
Hakkında
Forum İmzası:
---
Samsung galaxy tab 10.1
Samsung ACE 2
Sony vaio SVE1512J1EW (Win8)
General Mobile Discovery
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 8 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 19
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 27.245 (Bu ay: 11)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Notebook - Ultrabook
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.