Şimdi Ara

General Mobile Discovery 3G Görüntülü Görüşme Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
1
Favori
23.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

General Mobile Discovery yaklaşık 3 aydır kullanmaktayım. En son ROM güncellemesi her zaman yapıyorum fakat hala 3G Görüntülü Görüşme sorunu yaşıyorum. 3G görüntülü görüşürken hat kesildiğinde telefon uygulaması düzgün kapanmıyor askıda kalıyor. Bir daha da görüntülü görüşme başlatılamıyor. Ancak yeniden başlatınca sorun düzeliyor.
    Bu sorunla karşılaşanlar var mı?
    Çözüm hakkında bilgisi olan var mı?
    Yetkililer bu foruma bakıyorlarsa bu soruna bir el atmalarını, yeni güncellemelerine bu düzeltmeyi de dahil etmelerini umuyorum.

• Bende 16 gb olanını 2 gün önce aldım aynı sorun bendede var aldığım yere geri verecem..
  • Bende bu sorunu bir ben mi yaşıyorum diyordum ©_© telefonu alma sebebim görüntülü görüşme yapmakti ama ağız tadıyla yapamıyoruz ®_®

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu 1,5 aydır kullanıyorum, görüntülü konuşma dışında problem yaşamadım. Fakat görüntülü konuşma konusu canımı sıkıyor. Problemin nereden kaynaklandığını bir türlü bulamadım. Görüntülü konuşma yaparken telefon donuyor ve sonraki her denemede 7. saniyede donuyor, kapatıp açmadan düzelmiyor. Telefon rehberiyle alakalı olabileceğini söylediler, her ihtimali denedim; numaraları sim karta, telefon hafızasına, gmail hesabıma taşıdım ama sorun aynen devam ediyor. Bu sorunu yaşayan ve çözüm bulan varsa lütfen paylaşsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceto52

Telefonu 1,5 aydır kullanıyorum, görüntülü konuşma dışında problem yaşamadım. Fakat görüntülü konuşma konusu canımı sıkıyor. Problemin nereden kaynaklandığını bir türlü bulamadım. Görüntülü konuşma yaparken telefon donuyor ve sonraki her denemede 7. saniyede donuyor, kapatıp açmadan düzelmiyor. Telefon rehberiyle alakalı olabileceğini söylediler, her ihtimali denedim; numaraları sim karta, telefon hafızasına, gmail hesabıma taşıdım ama sorun aynen devam ediyor. Bu sorunu yaşayan ve çözüm bulan varsa lütfen paylaşsın.

Aynen kardeş bir sürü şey denedim ama bende çözüm bulamadım. Yazılımsal bir sorun galiba çünkü skype de sorun çıkmıyor bağlantı koparsa. Tabi çok fazla görüntülü görüşme yapan olmayınca sorunun pek farkında olupta dile getirenler çok fazla değil.

• arkadaşlar benimde aynı sorunum var. bazen 20 dk. hiçbirşey olmuyoru bazen 3 dk bile görüşemiyoruz. ve kopuncada telefona reset atmak zorunda kalıyorum. servise göndermedim, ama bakıyorum herkesde aynı sorun var. genel bir sorun olduğunu telpa ya iletsek.
  • Telpa'ya mail attım, iki gün oldu. Bekliyorum.
  • BENİM TELPA'YA YAZDIĞIM MESAJ VE TELPA'NIN CEVABI:

Merhabalar.
    General Mobile Discovery kullanıcısıyım. Telefonumla görüntülü konuşma yaparken problem yaşıyorum. Görüşme esnasında telefon donuyor ve tekrar arama yapmayı denediğinizde artık görüşme yapamıyorsunuz ve 7. saniyede ekran donuyor. Kapatıp açılınca düzeliyor, bir süre sonra yine aynı hatayı veriyor. Forumlara baktım bu sorunu yaşayan birçok kişi var, fakat çözüm bulabilmiş değiller. Yardımcı olursanız sevinirim.

CEVAP:
    Değerli Müşterimiz,

Cihazınızı kutusu ve faturası ile birlikte aşağıda belirtilen adrese kargo ile gönderebilir yada bizzat servisimize getirip teslim edebilrisiniz. Kargo gönderimi için bir kağıda isim soyisim, açık adres, telefon numarası ve cihazla ilgili şikayeti yazmanız gerekmektedir. Cihazı MNG yada Yurtiçi kargo ile ücretsiz olarak karşı ödemeli gönderebilirsiniz.

Telpa Teknik Servis
    Büyükdere Cd. No:195
    Levent / İstanbul
    Telpa Plaza.
    212 371 15 00

Saygılarımızla.

• Klasik cevap pufff

• HAT 1 E Mİ TAKILI 2YEMİ...

2DE GÖRÜNTÜLÜ GÖRÜŞEMESSİNİZ...

HATTINIZI KESTİRİP 1E TAKIN...

SORUNLARINIZ DÜZELİR...

İYİ GÜNLER...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakaneminkeless

HAT 1 E Mİ TAKILI 2YEMİ...

2DE GÖRÜNTÜLÜ GÖRÜŞEMESSİNİZ...

HATTINIZI KESTİRİP 1E TAKIN...

SORUNLARINIZ DÜZELİR...

İYİ GÜNLER...

Ben yapıyorum.

Gamers rom 1.9 kullanırken buzun süreli görüntülü görüşmelerim de oldu.
    Avea hatlarla ilk zamanlar sorunlar hakkında konular vardı ancak bu tip konular bu ara ortada yok.
    Ayrıca Stock rom ve sim 2 avea kullanan biri ile bu görüşmeleri yaptım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erimemre -- 4 Aralık 2013; 20:58:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbilgen

Arkadaşlar,

General Mobile Discovery yaklaşık 3 aydır kullanmaktayım. En son ROM güncellemesi her zaman yapıyorum fakat hala 3G Görüntülü Görüşme sorunu yaşıyorum. 3G görüntülü görüşürken hat kesildiğinde telefon uygulaması düzgün kapanmıyor askıda kalıyor. Bir daha da görüntülü görüşme başlatılamıyor. Ancak yeniden başlatınca sorun düzeliyor.
    Yetkililer bu foruma bakıyorlarsa bu soruna bir el atmalarını, yeni güncellemelerine bu düzeltmeyi de dahil etmelerini umuyorum.

Kardeş çözüm bulabildin mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: cgokhans

quote:

Arkadaşlar,

Kardeş çözüm bulabildin mi?

evet hocam bende merak ediyorum ara sıra bende görüntülü görüşme yapıyorum fakat yeni aldım telefonu ve denemedim

• Abi aynı sorun bende de var. Cinnet geçircem az kaldı. Ben General Mobile Discovery 16 gb kullanıyorum. Telefonu yeniden başlata başlata tuş bozulcak az kaldı kimse bir çözüm de yazmamış ki uygulayalım.

• Lanet olsun ki bu ürünü tanıtan insanlara , güvenip aldık gidip Galaxy S3 veya One X almak varken bu ürüne para verdim gerçekten lanet olsun . Soketi kırılır ,3g si çalışmaz, Kendi kendine kapanır şarj alır almaz ! Başkalarınıda kazıklamasınlar ! İnsanlar ceplerinde 3-5 kuruş parayı bu ürüne umut bağlayıp veriyor alıyor ürünü ama bir türlü yararını göremiyoruz arkadaşlar kimse sessiz kalmasın ! Bu GM firmasının bir ayıbıdır ve telpanın sorumsuzluğudur . Bu ürünü kim iyi diye tanıttıysa da o da aynı şekilde suçludur . Elimizden geldiği kadar bu konuyu üste taşıyalım ki insanlar paralarını bizim gibi çöp etmesinler . Kim zarardan dönerse kardır !
  • quote:

Orijinalden alıntı: keloguz

Abi aynı sorun bende de var. Cinnet geçircem az kaldı. Ben General Mobile Discovery 16 gb kullanıyorum. Telefonu yeniden başlata başlata tuş bozulcak az kaldı kimse bir çözüm de yazmamış ki uygulayalım.

Bir kişi garanti ye yollayıp hallettiğini yazmış ama bunu yollar isem elde telefon kalmayacak diye yollamıyorum :-) denemedim yani sadece bir yorumda okudum :-)

• arkadaşlar bendede aynı sorun vardı servise gönderdim. yazılım güncellemesi yapıp geri gönderdiler. yine aynı değişmedi tekrar yolladım. aynı sorun kaç kez tekrarlanırsa iade veya birebir değişim yapılıyor bilmiyorum ama onlar bıkana kadar devam edeceğim.
  • Neden fason mal alıyorsunuz anlamıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hamdidnmez H kullanıcısına yanıt
    Sizin niyetiniz farklı 10-11 tanıdığıma bizzat aldım hiç birinde sorun olmadı.siz telpa ile kokmak için bahane arıyorsunuz.kaç arızayı, kesin kullanıcı hatası diyecekler diye düşündüğüm arızayı ücretsiz onardılar.hepside 1 haftada teslim edildi.yazık.türk insanına iyilik yaramaz. size anca vereceksin 150 dolarlık telefonu 850 liraya.vatandasimiz hakediyor.hani nekadar markalı okadar kaliteli diyorsunuz ya.

Bu ülkedeki tüm teknoloji firmaları çinden alıyor
    Casper çinden getiriyor
    Vestel tablet bilgisayarlarını cubeye ürettiriyor.(u9gt4-vp70 vs)
    Piranha micromax tan alıyor.
    General mobile gionee den alıyor.

Neden gelişmeleri için destek değilde köstek oluyorsunuz? Siz böyle yaptıkca ne büyük markalar türkiye fiyatlarını gözden geçirir,nede yerli adam akıllı firmalarımız olur.
    Forumu dikkate almaları hataymış anlaşılan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Kayaba Akihiko -- 9 Nisan 2014; 11:12:16 >

• quote:

Arkadaşlar,

Hocam ben hem wifi ile Skype den hem de 3g ile görüntülü konuşuyorum. Üstelik yurtdışından evimle konuşuyorum. Böyle bir sorun yaşamadım. Tek sıkıntım şarjın su gibi gitmesi
    Sorun yazılımsal gibi görünüyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.