Şimdi Ara

LCD Monitör Bilgisayar ve Ps3 İçin(LG W2486L Full HD LED Monitör Alıcam Herkese Teşekkürler )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
1.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben biraz aradım taradım bide size danışayım dedim benim odamdaki monitörüm bozuldu,bende yeni monitör alıcam,22" ve yukarısı olacak şekilde Full HD eğer kullananlar var ise bana biraz yardımcı olsunlar ve fiyatlarınıda belirtirlerse memnun olurum.Birde fiyat aralığı 400-650 Lira olacak şekilde Hem bilgisayar monitörü olarakta kullanıcam buda not olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .:ZEUS:. -- 30 Haziran 2010; 19:06:17 >

• Yardım etcek biri yok mu
  • lg 2261 vp modeli var bende 350-380 arası 3 girişli tavsiye ederim
    aradığın herşey var tabi büyük ekran istersen 24 incler var hdmi girişli olsun
  • Peki saol not ettim bunu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: elhussoo

lg 2261 vp modeli var bende 350-380 arası 3 girişli tavsiye ederim
    aradığın herşey var tabi büyük ekran istersen 24 incler var hdmi girişli olsun

ben de kullanıyorum çok da memnunum, geçiş falan da çok rahat. düşünmeden al diyebilirim gönül rahatlığıyla
  • SAMSUNG B2430
  • Bu monitörü öven çok :) Bakıcam buna yakından ilgilencem
  • asus vk266h 26 inç full hd 1900x200 cozunurluklu lcd monıtor kullanıyorum 1 yıldır cokda memnunum . ama fıyatı senın aralıgında degıl suan 800 olması lazım ama hıcbır sekılde pısman olmazsın aldıgına orası ayrı ayrıca asusun kullandıgı splended ozellıgı var cok ıse yarıyor dıyebılırım ayrıca ustunde dahılı olarak 2 mp logıtech kamera ıle goruntulu konusma yapabılırsın ps3 de ve ayrıca dahılı hoparloru de mevcut gayet ıyı ses verıyor

Link

kendı sıtesınden ınceleyebılırsın

not: kullandıgım monıtoru tavsıye etmek ıcın yazdım fıyat aralıgını asıyor

• 800 biraz fazla ama bakıcaz
  • ben 900 kusur e almıstım vatandan asusun verdıgım sıtesınden splended ozellıgını ızle bak ne dedıgımı anlayacaksın oyunlarda ve fılmlerde acayıp ıse yarıyor eger fıyat coksa bır alt modelını alabılırsın ama bakman lazım hangı modelı var vatandan alabılırsın world card varsa cok ıyı fıyat soyluyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zack06 -- 30 Haziran 2010; 1:50:58 >
  • O özelliği izledim gerçekten çok güzel babamı ikna etmem gerek
  • LG W2486L Full HD LED Monitör.
  • sana tek tavsiyem şu saatten sonra 16:10 monitör alma

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatz

LG W2486L Full HD LED Monitör.

Bu monitöre bakmıştım hoşumada gitmişti nasıl performansı hocam ?
  • lg w2286l veya lg w2486l ben 22" kullanıyorum ps3, film vs için.. gayet memnunum.. ama alırsan 24" almanı öneririm, sanırım arada 80-90tl gibi fark var
  • quote:

Orijinalden alıntı: elhussoo

sana tek tavsiyem şu saatten sonra 16:10 monitör alma

16:10 nun nesı kotu kı?
  • ben BenQ E2200HD kullanıyorum. Hdmi dvi vga var, full hd. bu model kalmadı galiba piyasada 24" olana bak derim. 600 küsür tl E2400HD
  • bakınız imzam..
  • 783 liraya vatandan world e 5 taksit m2762d 27 inç aldım alırsan bana teşekkür edersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatz

LG W2486L Full HD LED Monitör.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.