Şimdi Ara

♦ • ♦ • ♦ • ♦ SEAT EXEO KULÜBÜ ♦ • ♦ • ♦ • ♦

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.431
Cevap
26
Favori
177.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ♦ • ♦ • ♦ • ♦  SEAT EXEO KULÜBÜ  ♦ • ♦ • ♦ • ♦
     ♦ • ♦ • ♦ • ♦  SEAT EXEO KULÜBÜ  ♦ • ♦ • ♦ • ♦

Evet arkadaşlar forumdaki Exeo kullanıcıları giderek artıyor. O yüzden bir kulüp kurma gereği duyuldu. Vakti zamanında @26_bbz_26 arkadaşımızın açtığı konu yeterli sayıda Exeo sahibi olmadığı için kapatılmıştı o yüzden buradan devam ediyoruz.

Kulüp Üyeleri:

1) 26_bbz_26 (1.6 Style) (LPG)

2) mightywings (1.6 Style, Şeker beyazı) (BENZİN)

3) Taner Göde (Fahri üye) (LPG)

4) conradi (1.6 Style, Luna gri?, 17"+Xenon)

5) by_bulls (1.6 Style, Magico siyah) (BENZİN)

6) good person (1.6 Style, Track gri) (BENZİN)

7) hukukcu (1.6 Style, Şeker beyazı)

8) tnrskr (1.6 Style, Magico siyah) (LPG)

9) ilterunsal (1.6 Style, Şeker beyazı)

10) B_T_71 (1.6 Style, Magico siyah)

11) coco1 (1.6 Style) (LPG)

12) +arslan+ (1.6 Style)

13) akarertan (1.6 Style, Şeker beyazı) (LPG)

14) olorinthewhite (1.6 Style, Şeker beyazı) (LPG)

15) planer05 (1.6 Style, Şeker beyazı) (BENZİN)

16) jigsaaw (1.6 Style, Magico siyah)

17) sonhaberci1 (1.6 Style, Magico siyah)

18) ozzkans (1.6 Style)

19) msedatarslan (1.6 Style, Şeker beyazı)

20) qabdkq (1.6 Style)

21) acosan (1.6 Style, Şeker beyazı)

22) poseidon81 (1.6)

23) ilker5441 (1.6)

24) dr-ahmet (1.6 Style)

25) levogrande (1.6)

26) remeber (1.6 Style, Gri, Sunroof)

27) crexlly066 (1.6 Style, Şeker beyazı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mightywings -- 29 Eylül 2013; 2:01:29 >

• Merhabalar ben de 1yıldır exeo kullanıcısıyım. An itibariyle 40000 km yol yapmış bulunmaktayım.

Hatay-iskenderunda yaşıyorum.

Uzun zamandır exeo kullanıcılarıyla irtibat halinde olmak istiyordum ama piyasada az olduğu için böyle bir grubun olduğuna ihtimal vermiyordum ve araştırmıyordum.

Bundan sonra ben de burada tecrübelerimi paylaşacağım. Herkese selamlar.
  •  ♦ • ♦ • ♦ • ♦  SEAT EXEO KULÜBÜ  ♦ • ♦ • ♦ • ♦

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mightywings -- 26 Kasım 2010; 2:24:12 >

• Arkadaslar kulübünüz ve Exeo larınız hayırlı uğurlu olsun.Allah aracı alan herkese kazasız belasız ağız tadıyla binmeyi nasip etsin.
  • benide listeye yazabilirsiniz...2011 seat exeo style şeker beyazı
  • quote:

Orijinalden alıntı: DENİZELİ

Arkadaslar kulübünüz ve Exeo larınız hayırlı uğurlu olsun.Allah aracı alan herkese kazasız belasız ağız tadıyla binmeyi nasip etsin.

Teşekkürler.. sizleri de aramızda görmek isteriz.

Ama acele edin disribütör garajındaki bütün araçlar bitmiş. Sadece bayiilerin elinde var1'er 2'şer tane.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilterunsal

benide listeye yazabilirsiniz...2011 seat exeo style şeker beyazı

Hoşgeldiniz.. aracınız hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız sürüşler dilerim. Hemen listeye ekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_bulls

Benide yaz siyah style
    Hatta beni listenin en başına yaz bu aracı 38.500'e en pahalı alan ben olduğum için ayrıcalığım olsun

Dostum yazmıştım zaten. Fiyatı çok dert etme, bayiiler arasında farklılıklar olur. Bu paraya içi spor, cabrio A4'e ait bir sedan full A4'e binmenin keyfini yaşa.
  • klup hayırlı ugurlu olsin , isabet olmus.
    ilk (ve en pahali)ben almistim forumda sanirim.o yuzden liste basini birakmam kimseye :)) 40' a aldim ben mayista.
    bayagi bir alan olmus , hayirli ugurlu olsun herkese.
    eline saglik mighty hocam guzel olmus topic.

quote:

Benide yaz siyah style
    Hatta beni listenin en başına yaz bu aracı 38.500'e en pahalı alan ben olduğum için ayrıcalığım olsun
  • bende bugün itibariyle exeoluyum aracımı haftaya ctesi alacağım inşallah siyah aldım test sürüşü yaptım çokta hantal gelmedi arabanın içi dışı ben kaliteyim diye bağırıyor adeta özellikle yandaki audi bölümünüde gezdim a4 yeni kasanın iç malzeme kalitesiyle aynı diyebilirim tabi kasa eski a4 araç maşallah çok şık almayı düşünenlere tavsiye ederim ben 37.5 anahtar teslim aldım 1200 tl ye landi renzo lpg taktırıyorum kasko için fiyat lpgli 1200 lpgsiz 1100 tl axadan fiyat verdiler lpg kasko muayene düz 40 milyar oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnrskr
    bende bugün itibariyle exeoluyum aracımı haftaya ctesi alacağım inşallah siyah aldım test sürüşü yaptım çokta hantal gelmedi arabanın içi dışı ben kaliteyim diye bağırıyor adeta özellikle yandaki audi bölümünüde gezdim a4 yeni kasanın iç malzeme kalitesiyle aynı diyebilirim tabi kasa eski a4 araç maşallah çok şık almayı düşünenlere tavsiye ederim ben 37.5 anahtar teslim aldım 1200 tl ye landi renzo lpg taktırıyorum kasko için fiyat lpgli 1200 lpgsiz 1100 tl axadan fiyat verdiler lpg kasko muayene düz 40 milyar oluyor.

hayirli ugurlu olsun hocam , gule gule kullanin.
    emin olun her yonden dogru secim...

• quote:

Orijinalden alıntı: 26_bbz_26
    klup hayırlı ugurlu olsin , isabet olmus.
    ilk (ve en pahali)ben almistim forumda sanirim.o yuzden liste basini birakmam kimseye :)) 40' a aldim ben mayista.

quote:

Benide yaz siyah style

Aslinda seninki buyuk basari. Sen araba 43000'e satilirken 40000'e almadin mi?

Ilk alan sen oldugun ve daha once kulup kurmaya caba sarfettigin icin tabii ki de liste basi sensin.

• quote:

bende bugün itibariyle exeoluyum aracımı haftaya ctesi alacağım inşallah siyah aldım test sürüşü yaptım çokta hantal gelmedi arabanın içi dışı ben kaliteyim diye bağırıyor adeta özellikle yandaki audi bölümünüde gezdim a4 yeni kasanın iç malzeme kalitesiyle aynı diyebilirim tabi kasa eski a4 araç maşallah çok şık almayı düşünenlere tavsiye ederim ben 37.5 anahtar teslim aldım 1200 tl ye landi renzo lpg taktırıyorum kasko için fiyat lpgli 1200 lpgsiz 1100 tl axadan fiyat verdiler lpg kasko muayene düz 40 milyar oluyor.

Hayirli ugurlu olsun. Kazasiz, belasiz surusler dilerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: mightywings

quote:

Orijinalden alıntı: 26_bbz_26
    klup hayırlı ugurlu olsin , isabet olmus.

quote:

Benide yaz siyah style

Aslinda seninki buyuk basari. Sen araba 43000'e satilirken 40000'e almadin mi?

Ilk alan sen oldugun ve daha once kulup kurmaya caba sarfettigin icin tabii ki de liste basi sensin.

evet aynen oyle hocam ,
    43 iken 40'a aldik diye seviniyorduk.
    hatta o ara 40 fiyatini aldiktan sonra ist diger bayileri aradim kesinlikle olmaz dediler.
    ankarayi aradim , 500 lira hatta 250 lira asagi verin gelip ordan alayim dedim kesinlikle olmaz kacirmayin dediler.
    ne yapalim nasip boyleymis , pisman degilim kesinlikle.

• quote:

quote:

hocam süper fiyatlar alıyorsunuz lpg yi aldığınız bayinin onayıylamı taktırysnuz yani garantiniz devam edecekmi sözdede olsa

birde lpgyi simit tank olarakmı uygulatacaksınız , yol bilgşyarı çalışacak mı ?

Öncelikle herkese iyi dilekleri için teşekkür ediyorum.Bayiyle görüştüm 2 yıl boyunca bizimservise getirdiğiniz sürece tüple ilgili motor sorunları hariç garantiniz devam eder dedi ama tabi yazılı bir mutabakat yok yasal durumu nedir bilemiyorum ama bu riski zaten göze alıyorum.Evet smit depo olacak araştırmalarım sonucu en uyumlu tüplerden biri landi renzo 1500 civarı fiyat çektiler ama aracı satan bayi topluca taktırdığından bu fiyata verdiler kayseride olgun otogazda takacaklar oranın en iyi lpgcisi.Yol bilgisayarı konusuna gelince yol bilgisayarı herzaman çalışır ama sensörleri benzin için ayarlandığı için lpg de tam randımanlı değerler vermiyor diye duymuştum tabi bütün araçlar için geçerli bu durum bana göre buda önemli değil.Yalnız kasko yaptıracak arkadaşlar mutlaka lpg olayını belirtsinler yoksa ALLAH korusun aksi bir durumda hemen yan çizerler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi epstemolojk_kopus -- 19 Eylül 2010; 11:17:01 >

• mightywings arkadaşım eline sağlık
    kulübümüz hayırlı olsun.
    Yeni alan tüm arkadaşlara da hayırlı olsun.Kazasız belasız sürüşler dilerim.
    Araç bence süper. Zaten motor da dizel ya da 1.4 tsı 140 bg falan olsaymış
    ne passat ne de d sınıf başka araç alan olmaz. tabi fiyatlar yine böyle makul olacak :)))
  • Beni unutmuşsunuz listeye eklemeyi. Uzun uzun da yazmıştım araçla ilgili görüşlerimi, okuyan olmadı galiba

Şaka birtarafa, araçlarını yeni alan arkadaşlarımıza hayırlı olsun. Kazasız, belasız, uzun yıllar kullanırlar inşallah.

Benim aracım 1.6 Style (Track gri)
  • quote:

Orijinalden alıntı: good person
    Beni unutmuşsunuz listeye eklemeyi. Uzun uzun da yazmıştım araçla ilgili görüşlerimi, okuyan olmadı galiba

Şaka birtarafa, araçlarını yeni alan arkadaşlarımıza hayırlı olsun. Kazasız, belasız, uzun yıllar kullanırlar inşallah.

Benim aracım 1.6 Style (Track gri)

Kusura bakma gecenin ilerleyen saatlerinde ugrasinca gozumden kacmis, ekliyorum hemen.
  • arkadaşlar sahibinden.com falan bu sitelerdeki ilanlara bakıyorum daha 5-10 binde ekstra çelik cant film gibi masraflar yapılmış araçlar var bizim exeolarda var.İnsanlar hemenmi bıkıyor bu arabalarından anlayamadım doğrusu.mesela:
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-seat-exeo-2010-model-seat-exeo-1-6-style-31488496/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-seat-exeo-sahibinden-acill-satilik-takasli-exeo-31219305/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi epstemolojk_kopus -- 20 Eylül 2010; 7:53:34 >

• quote:

arkadaşlar sahibinden.com falan bu sitelerdeki ilanlara bakıyorum daha 5-10 binde ekstra çelik cant film gibi masraflar yapılmış araçlar var bizim exeolarda var.İnsanlar hemenmi bıkıyor bu arabalarından anlayamadım doğrusu.mesela:
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-seat-exeo-2010-model-seat-exeo-1-6-style-31488496/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-seat-exeo-sahibinden-acill-satilik-takasli-exeo-31219305/detay

hocam ya arabanin fiyati dusunce birini bulayim satayim sifir alayim dusuncesidir.
    yada satmaya niyeti yoktur , oltayi atayim bekleyeyim mantigidir.
    bi sekilde nakit ihtiyacindan zor durumda kalip satmaya calisanda olabilir , dunyanin binbir turlu hali var neticede.

• Arkadaşlar hadi artık, arabalarınızın resimlerini paylaşın!
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.