H

Çavuş
15 Nisan 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 2 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Apple 'ı arayınca yollananı BTK kabul etmiyor. Değişen apple storedan almamız gerekiyormuş. Yakın zamanda bu şekilde değişen telefonunu pasaportuna kaydettiren var mı acaba nasıl yaptı, bir yolu var mı?
ABD'ye yolladım ve değişip geldi telefon. Fakat değişim belgesi almamışlar, apple ile konuştum değişirken mail atmışlardır değiştiren kişiye dediler, başka türlü veremiyoruz dediler. Fakat attıkları mailde yeni telefonun imei numarası hiç geçmiyor. ekranda sorun olduğu yazıyor telefonun özellikleri falan yazıyor. Bunu yollasam BTK'ya işleme alırlar mı acaba? Bu belgeyi sadece değişen apple mağazasının verebileceğini söylediler tabi ki artık gitme imkanım yok. Nasıl halledebilirim acaba bu işi? Ve ayrıca telefon 9'unda kpanacak ben o zamana kaydettiririm diye açtım telefonu böyle bir mesaj geldi. Telefon kapanırsa ben kaydettiremeden 9'unda, geri açtırmak sorun olur mu? Teşekkürler.
ABD'ye bir yakınımla iPhone 5 göndereceğim değişim için. Şimdi cihazı onun götürüp değiştirmesinde bir sorun olmaz herhalde, ayrıca kutu vs. bir şey yollamam gerekiyor mu yanında? Uzağa gidecek telefon eksik yollarsam bir şeyi telafisi olmaz. Ayrıca dikkat etmesi gereken, belirtmem gereken bir şey var mı?
blackberry torch çok hoşuma gidiyordu fakat bis servisi olmadan sadece internette gezinti yapılabiliyormuş birçok uygulama çalışmıyormuş. Şimdi ben torch alsam o kadar parayı boşa harcamış mı olurum yoksa bis olmadan da değer mi o parayı vermek. Değmez diyorsanız o fiyata ne alabilirim benzer özelliklerde yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Mesaj Sayısı: 83
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 88
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 1.655 (Bu ay: 39)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.