Şimdi Ara

ABD'ye değişim için iPhone göndereceğim- yardım-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ABD'ye bir yakınımla iPhone 5 göndereceğim değişim için. Şimdi cihazı onun götürüp değiştirmesinde bir sorun olmaz herhalde, ayrıca kutu vs. bir şey yollamam gerekiyor mu yanında? Uzağa gidecek telefon eksik yollarsam bir şeyi telafisi olmaz. Ayrıca dikkat etmesi gereken, belirtmem gereken bir şey var mı?

• Hocam kargoylamı yollıyacaksın?
  • californication_ kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam bir tanıdık çıktı gidecek onunla göndereceğim.
  • Benimkinide aradan çıkartsak seninkiyle birlikte :
  • californication_ kullanıcısına yanıt
    Başkası için de rica edebileceğim kadar yakın değil. Etsem de mesuliyet alacağını zannetmiyorum. Ben de kefil olamam. Senin de, götürenin de içinin rahat etmesi için bence tanıdık brisini bul. Kusura bakma.
  • Full kutu ver

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flowles -- 13 Nisan 2014; 21:39:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Full kutu vermene gerek yok sadece telefonu verden olur fakat btk icin hem degisen hemde yeni telefonun imeilerinin yazdigi bir belgeye ihtiyacin var, ayrica pasaport kaydini eger baskasindan satin aldiysan o kisiye de ihtiyacin olacak.

• karti K kullanıcısına yanıt
    tamamdır telefon tek gitse yetiyor ama ben kutusuyla yollarım ve imeilerin yazdığı bir değişim kağıdı almasını tembih ederim. zaten telefon benim pasaporta kayıtlı çok teşekkürler.
  • hkcanan H kullanıcısına yanıt
    Tamam o kagidi alirsa geri kalan islemi siz yaparsiniz zaten, gerci alamasa bile artik zorludan da verirler o kagidi.

Hocam peki avrupada da garanti kapsamında olan cihazla değiştirirler mi? abd cihazlarının iki çeşit olduğunu bi çeşidin burdada servis kapsamında olduğunu söylemişti zorlunun müdür.
  • hkcanan H kullanıcısına yanıt
    Degisse bile size gene a1428 verirler tecrube ile sabit farkli renk bile talep edemiyorsun ne verirsen o

neyse sağlık olsun. benim korku gönderdiğim adam yaşlı karışıklık olup 32 yerine 16 gb vermeseler :) ama o da çıkıyordur herhalde sistemlerinde.
  • Yok oyle bisey olmaz ama soyleyin guncellemesinler ios 6 geliyor. Ama genuis guncelliyor soyleyin gunxellemesin bence

• ne farkeder ki kendim yükseltirim ios 7 ye.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.