E

Teğmen
04 Nisan 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 5 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Deneyen olduysa eğer lg g2 de mi film izlemek güzel nexus 5 te mi nexus un şarj olayı zaten muamma oldu doğru düzgün bilen yok...
slm arkadaşlar ıraktan galaxy s2 almayı düşünüyorum eğer oradan alırsam burada ne gibi sorunlarla karşılaşırım? 3 g yi kullanabilir miyim sim kilit olayı var mı android marketi ve samsung marketini kullanabiliyor muyum vs yardımlarınız için şimdiden tşklr...
bu netbook'u almak istiyorum acaba itunes,visual studio vb programlar kurulabiliyor mu nasıl bir netbook ???
slm arkadaşlar bir server makinenin zararları nelerdir?Çalıştığım odada server benm bulunduğum odada pis koku yapıyor + radyasyon vs var mı çok acil yorumlarınızı bekliyorum
Slm arkadaslar benim güncelleme o kadarda iyi degil şarjı eskisinden kötü oldu bu Ping olayını yaptım bakalım ne olacak.
4.3.1 bu güncelleme gelirse nasıl olacak ekrana dokunarak işlem yapılamaz mı 4.3 çıkmadan onca o kadar reklamını yaptılar çıkmamış :-@
tr vodafonedan 4.1 02.10.04 yüklü olarak aldım hala eskisi gibi bilgi paylaşımı olarak kullanırsak iyi olacak çok sorum var yardım lütfen
Slm arkadaslar bayağı oldu takip ediyorum araştırıyorum ama net cevaplar adına başlık acmak gerekti yardımcı olursak biribirimize cok iyi olacak şimdiden teşekkürler...
9-10 gün oldu iPhone 4 16 gb alali 4.1 ve 47 hafta ürünü basliktada belirttiğim gibi Vodafonedan kontratli olarak aldım ilk önce cogunun olmadıgını iddia ettigi şebeke sorunu var benim telde 3g de şebeke zaten dokunmadan gel gitleri oluyor temas olunca 2g ye düşüyor orada da bir kaç bar gidiyor bazen tam gidiyor bazen gitmiyor sonuc olarak ilk sorum geri iadede neler oluyor bilgisi olan arkadaslar ....
Tele jb yapmadım şarj olayına önem veriyorum guncellemelerle gelecek olan yeniliklerde olabilir sanırım acelem yok şimdilik
Herihtimale karsı shsh kaydı almak gerekiyormuş aldım bir sh kaydı ama .4.1 yazmıyor tuhaf bir sekilde 4.2..yazıyor cok şaşırdım normal mi? Sürüm koduda uyuşmuyor...
iTunes i halada tam olarak kullanamıyorum cok saçma olmuş bazı yönleriyle en basit işlemleri yapmak dahi işkence haline gelmiş fotograf bölümü misal bir çektiğim klasor var birde iTunes ten attıklarım iTunes ten attıklarım yeni birsey atarsam siliniyor eskileri bu yüzden bir klasore atıp sürekli oradan senk. Etmek gerekiyor farklı seyler bilen varsa paylaşırsa cok iyi olacak mp3film vs onlardada aynı sorunlar senk.ettigi zaman siliyor öç ye format attım eski iTunes değil
Mp3zilsesi nasıl yapılıyor biri iTunes ten yapılıyor demişti şarkılara kapak resmi atma olayı Get info dedim olmadı oradan...
iTunes te 4.2 güncellemesi görünüyor indir sadece dedim hata verdi Vodafone den alınan cihazlarda sim kilit sorunu olur mu guncellemeyle ki su an için düşünmüyorum çünkü yapanların %80-90 i şikayetçi güncellemelerden şarj sorunu vs
Daha verimli kullanmak için gerekli bazı seyler ilk kısımda belirttiğim iade durumu vs onlarda önemli çünkü 18 ay kontratım aldım sorunlu olmasını istemiyorum alırken sorunu halletmişler demişti yeni parti vs olmamış ve faturamı hat kullanıyorum sınırsız internet var taahhüt edilenin dısına çıkabilir mi nasıl?normal kullanım dısında internetten dolayı olabir veya bilmediğim herhangi bir nedenden dolayı ..
Bakalım konunun gidişatına ve sizden geleceklerle birlikte daha farklı sorunlar sorular çıkacaktır ....
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 8 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 136
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 9.385 (Bu ay: 40)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.