Şimdi Ara

Vodafone iPhone 4 soru sorunlar genel

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Slm arkadaslar bayağı oldu takip ediyorum araştırıyorum ama net cevaplar adına başlık acmak gerekti yardımcı olursak biribirimize cok iyi olacak şimdiden teşekkürler...
    9-10 gün oldu iPhone 4 16 gb alali 4.1 ve 47 hafta ürünü basliktada belirttiğim gibi Vodafonedan kontratli olarak aldım ilk önce cogunun olmadıgını iddia ettigi şebeke sorunu var benim telde 3g de şebeke zaten dokunmadan gel gitleri oluyor temas olunca 2g ye düşüyor orada da bir kaç bar gidiyor bazen tam gidiyor bazen gitmiyor sonuc olarak ilk sorum geri iadede neler oluyor bilgisi olan arkadaslar ....
    Tele jb yapmadım şarj olayına önem veriyorum guncellemelerle gelecek olan yeniliklerde olabilir sanırım acelem yok şimdilik
    Herihtimale karsı shsh kaydı almak gerekiyormuş aldım bir sh kaydı ama .4.1 yazmıyor tuhaf bir sekilde 4.2..yazıyor cok şaşırdım normal mi? Sürüm koduda uyuşmuyor...
    iTunes i halada tam olarak kullanamıyorum cok saçma olmuş bazı yönleriyle en basit işlemleri yapmak dahi işkence haline gelmiş fotograf bölümü misal bir çektiğim klasor var birde iTunes ten attıklarım iTunes ten attıklarım yeni birsey atarsam siliniyor eskileri bu yüzden bir klasore atıp sürekli oradan senk. Etmek gerekiyor farklı seyler bilen varsa paylaşırsa cok iyi olacak mp3film vs onlardada aynı sorunlar senk.ettigi zaman siliyor öç ye format attım eski iTunes değil
    Mp3zilsesi nasıl yapılıyor biri iTunes ten yapılıyor demişti şarkılara kapak resmi atma olayı Get info dedim olmadı oradan...
    iTunes te 4.2 güncellemesi görünüyor indir sadece dedim hata verdi Vodafone den alınan cihazlarda sim kilit sorunu olur mu guncellemeyle ki su an için düşünmüyorum çünkü yapanların %80-90 i şikayetçi güncellemelerden şarj sorunu vs
    Daha verimli kullanmak için gerekli bazı seyler ilk kısımda belirttiğim iade durumu vs onlarda önemli çünkü 18 ay kontratım aldım sorunlu olmasını istemiyorum alırken sorunu halletmişler demişti yeni parti vs olmamış ve faturamı hat kullanıyorum sınırsız internet var taahhüt edilenin dısına çıkabilir mi nasıl?normal kullanım dısında internetten dolayı olabir veya bilmediğim herhangi bir nedenden dolayı ..
    Bakalım konunun gidişatına ve sizden geleceklerle birlikte daha farklı sorunlar sorular çıkacaktır ....

• Güncel
  • quote:

Vodafonedan kontratli olarak aldım

Telefon Vodafone stoklarında varmıymış?
  • Var ki kullanıyorum Kimse yok mu yav bilgi sahibi:-)
  • 4.2 den sonra bir hata daha tespit ettim telefonda 3g aktif ettikten 5dk sonra İnternet'e girebiliyorum. 4.1 de 3g aktif eder etmez İnternet'e girebiliyordum
  • İlginç güncelleme yapmadım memnun olmYan baya var ama bı telefoncuya bugün sordum bir arkadaşı yapmış memnun dedi şarj sorunu yokmuş!vodadan aldım güncellersem sorun çıkar mi acaba!!!??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enriqo -- 25 Aralık 2010; 21:07:30 >
  • Merhabalar arkadaşlar,

başlık Vodafone ve genel sorunlar olduğu için yeni başlıkta sormak istemedim. Acaba yeni bir uygulama mı başlattı Vodafone sim kilidi ile ilgili? Bir arkadaşım şu anda Vodafone bayisinden iPhone 4 satın almak üzere olduğunu ancak cep merkezdeki satıcının cihazın sim kilidi olduğunu ve yalnızca Vodaone ile çalışacağını söylemiş o da bana danıştı ancak sahip olmadığım için cihaza bilemiyorum. Satıcının verdiği bilgi doğru mudur ya da kutu üzerinde kilitle ilgili bir ibare bulunuyor mu? Forumdan daha öğrendiğim kadarıyla Vodafone cihazları sim kilitsiz satılıyor yanılıyor muyum?

Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1megabayt
    Merhabalar arkadaşlar,

başlık Vodafone ve genel sorunlar olduğu için yeni başlıkta sormak istemedim. Acaba yeni bir uygulama mı başlattı Vodafone sim kilidi ile ilgili? Bir arkadaşım şu anda Vodafone bayisinden iPhone 4 satın almak üzere olduğunu ancak cep merkezdeki satıcının cihazın sim kilidi olduğunu ve yalnızca Vodaone ile çalışacağını söylemiş o da bana danıştı ancak sahip olmadığım için cihaza bilemiyorum. Satıcının verdiği bilgi doğru mudur ya da kutu üzerinde kilitle ilgili bir ibare bulunuyor mu? Forumdan daha öğrendiğim kadarıyla Vodafone cihazları sim kilitsiz satılıyor yanılıyor muyum?

Saygılar.

Evet sim kilidi var ama müşteri hizmetlerini arayarak kilidi kaldırabilirsiniz.
  • bende vodo dan aldım şuan avea hattımla sorunsuz kullanıyorum kilitli değil yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kerem1905

Evet sim kilidi var ama müşteri hizmetlerini arayarak kilidi kaldırabilirsiniz.

Teşekkür ederim yanıtınız için Sayın Kerem1905.

quote:

Orijinalden alıntı: gopgop

bende vodo dan aldım şuan avea hattımla sorunsuz kullanıyorum kilitli değil yani

Sayın gopgop teşekkür ederim yanıtınız için, arkadaşımın hattı Turkcell, umarım sorun çıkmaz.

Tekrar yanıtlarınız için teşekkür ederim, saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1megabayt -- 21 Nisan 2011; 19:52:55 >
  • 2 hafta kadar oldu ben de alalı, vodafone kontratlı, turkcelle de kullandım bir süre
  • quote:

Orijinalden alıntı: AXAPTA

2 hafta kadar oldu ben de alalı, vodafone kontratlı, turkcelle de kullandım bir süre

Teşekkür ederim AXAPTA, sanırım sim kilit sorunu yaşamayacak. Ayrıca arkadaşımda yanıt verenlere teşekkür etmemi istedi.

Saygılar.
  • :) önemli değil.. neyin ne olduğunu bilmeyen satış temsilcileri çok fazla bu ülkede ne yazık ki..
  • Telefonda bir problem olduğunda mutlaka red servisi ile teleservice e gönderin.Hem telefonunuz tamirdeyken kullanmanız için 3gs veriyorlar hem de 1 hafta gibi bir sürede sorunlu cihazımı değiştirip yenisini teslim ettiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AXAPTA

:) önemli değil.. neyin ne olduğunu bilmeyen satış temsilcileri çok fazla bu ülkede ne yazık ki..

Maalesef haklısınız AXAPTA, tüketici olarak bizler birbirimizi bilinçlendirmeye, araştırıp öğrenmeye çalışıyoruz bu ve benzeri forumlarda ancak sağolsun bu işten hayatını kazananlar bizler kadar ilgi göstermiyorlar :). Tekrar teşekkür ederim.

quote:

Orijinalden alıntı: jahnny

Telefonda bir problem olduğunda mutlaka red servisi ile teleservice e gönderin.Hem telefonunuz tamirdeyken kullanmanız için 3gs veriyorlar hem de 1 hafta gibi bir sürede sorunlu cihazımı değiştirip yenisini teslim ettiler.

Sayın Jahnny, bu bilgi gerçekten çok faydalı oldu teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için.

Saygılar.

• GEÇEN GÜN BİS TARIFELERI VE UCRETLERI HAKKINDA BILGI ALMAK ICIN VODAFONE BAYISINE GITTIM IZMIRDE XXX FIRMASINA ADAM BANA ONE DEMEK DEMEZMI ?? BOŞVER DEDIM ADAMA CIKTIM DUKKANDAN
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.