Şimdi Ara

Fraps gibi video çekme programı (Oyun için)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fraps 5 dk'lık video için 26 gb yiyor. Fraps gibi kaliteli çekebileceğimiz ama daha düşük boyutlu bir program var mı?

• Bende bu tarz program arıyorum özellikle rahat bir şekilde 480p yada 720 p çekebilirsek iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Semper-Fidelis

Fraps 5 dk'lık video için 26 gb yiyor. Fraps gibi kaliteli çekebileceğimiz ama daha düşük boyutlu bir program var mı?

Camtasia dene işini görür belki.
  • Sanirim herkes frapsla cekip ardindan video cevirici kullanip boyut dusuruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun içi video çekip sonradan izlemesi keyifli oluyor ama şu FPS olayı can sıkıcı. Oyunu 80-100 FPS ile oynarken Fraps'ı çalıştırdığımda 35-60 FPS'ye düşüyor. Büyük kayıp..
  • Donanımsal codek bulunduran bir kart olmadan işiniz zor. Çünkü bir yanda CPU, GPU ve bellek oyunla haşır neşirken diğer yanda direk mp4 yada flv olarak kaydedecek bir yazılım bilgisayarı 2 kat yorar.. Fraps ile 5-10 fps düşüş olurken bu şekilde ne oyun oynamak mümkün olur ne de kayıt yapmak. Herhangi bir mov dosyasını bile mp4e çevirmek kısa da sürse bir işlem sarfettiriyor.

Bunun için donanımsal bir çip gerekli.. Böyle bir ürün bildiğim kadarı ile daha önce Mesut Çevik tarafından tanıtılmıştı.. Pcı express girişine takılan cihaz bilgsayarı yormadan oyun kaydetmeye yarıyordu..

Ben arattım ama bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi synthesizer -- 30 Eylül 2013; 23:50:21 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.