Şimdi Ara

Blackberry 2. El 9900 yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba 1.5 yıldır curve 9300 kullanıyorum. Son 1 haftadır telefonun touchpadi takılıyor. Touchpade sert birşekilde bastırınca yada 2-3 kere yuz üstü vurunca çalışıyor. Fakat 1 saat sonra gene aynı işlemi tekrar ediyor. Kvkya götürdüm telefonun sağ ve soldaki tuşlarının soyulması aynı şekilde touchpadin üzerinde ki kaplamanın soyulmasından dolayıda tamir için garanti kapsamı dışında olduğunu söylediler. Bende hem bu touchpad sorunundan hemde telefonun pilinin artık iyicene bozulmasından dolayı (%30dayken kapanmalar , 3g kapalı en fazla 100 whatsapp bbm normal mesaj karışımı ile 1 gün gitmesi gibi ) 2. el bir bold 9900 almaya karar verdim. Hem blackberrynin kullanımını çok rahat bulduğumdan hemde bis paketimin tahütünün 7 ay kalmasından hemnde dış görünüşünü çok beğendiğim 9900ların 2. el fiyatlarının uygun oldugundan dolayı bu kararı verdim. Kadıköyde telefoncularda 600-700 arası tertemiz garantili 9900lar mevcut sizce alırken nelere dikkat etmeliyim ? Şu zamana kadar hiç 2. el telefon almadım o yüzden açıkçası biraz güven sorunu yaşıyorum. Cevaplarını için şimdiden teşekkürler.

• kardeş garanti süresi en uzun olanını ekranda çizik en az olanını en az kullanışmışını seç ha bence 2.el tel alınmaz ama sen bilirsin
  • Forumda dediginiz fiyata garantili cihazlar mevcut. İkinci el bölümüne bakabilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bytekno

kardeş garanti süresi en uzun olanını ekranda çizik en az olanını en az kullanışmışını seç ha bence 2.el tel alınmaz ama sen bilirsin

Cok tesekkurler dediklerinizi dikkate alicamda neden 2. El telefon alinmaz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kef14

Forumda dediginiz fiyata garantili cihazlar mevcut. İkinci el bölümüne bakabilirsiniz.

Baktim hocamda magazadan almak istiyorum hic olmazsa bir sorun cikarsa muhattap olabilicegim yer belli olsun.

• Birde sormak istedigim birsey daha var. Simdi benim bu 9300de ki bilgileri blackberry software programina back up alsam sonra onu alicagim 9900e yuklesem bir sorun cikar mi ?

• niye 2.el alınmaz yamıssın o soru şu insan iyi bir telefonu neden satar **** sorun vardır %39 yenisine geçecektir ayak üstü telefonun sorununu bulamıyabilirsin ama ilerde sana kendini gösterecektir
  • quote:

niye 2.el alınmaz yamıssın o soru şu insan iyi bir telefonu neden satar **** sorun vardır %39 yenisine geçecektir ayak üstü telefonun sorununu bulamıyabilirsin ama ilerde sana kendini gösterecektir

Haklisiniz artik birazda sansa kalmis insallah haftaya o %39luk telefonu degistirmek icin satan kisma denk gelirim.

• yüzde 61 yazmıştım niye sansürlemişler
  • Çok uğraşıyorlar Trabzon'la.
  • 9900 kullaniyorum ve almani tavsiye etmiyorum
    durmadan takiliyor uygulama olarak cok zayif
  • quote:

yüzde 61 yazmıştım niye sansürlemişler

yok artik! DH de bu kadar alcalmis olamaz? hos bi zamanlar KFY mod iken kepazelikleri diz boyuydu ya simdi ne durumda bilemedim.

ayrica ben aldim 600 den fazla verme 550-600 arasi tertemiz cihazlar var alabilirsin biraz arastirman yeterli forumu degil sahibindeni falan dene gorerek al.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iRoNMaSTeR -- 27 Mart 2013; 23:23:55 >
  • Arkadaslar hepinizin vermis oldugu cevaplar icin cok tesekkurler. Yakin bir arkadasimdan 17 ay kvk garantisi devam eden full kutulu sadece arka kapaginda ufak tefek cizikleri olan onun disinda onunde degil 1 adet cizik klavyede ki metalinde bile soyulma yok. Acikcasi cihazi gayet begendim masallah nazar degmesin simdilik guzel fiyatida 600tl verdim. Sadece tek bir sorum var kutusunun icinden cikan sarj aletinin kablosu kisa geldigi icin rahat kullanamiyorum eski curve 9300umun sarj aletini kullaniyorum arkasinda ki degerlere baktim ikiside ayni sizce bir sorun yaratir mi ?

• Hocam aramıza hoş geldin.Hayatında hiç bb kullanmamış insanların can sıkıntısınadan bu foruma girip kotulediğini düşünüyorum versen hepsi kullanır ama

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cakitay

Hocam aramıza hoş geldin.Hayatında hiç bb kullanmamış insanların can sıkıntısınadan bu foruma girip kotulediğini düşünüyorum versen hepsi kullanır ama

Hosbulduk hocamda zaten 1.5 senedir curve kullaniyordum o yuzden blackberryi kotuleyenlere hic kulak asmiyorum. Yukarida ki sarj aleti sorum hakkinda bir fikriniz var mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: android137

Arkadaslar hepinizin vermis oldugu cevaplar icin cok tesekkurler. Yakin bir arkadasimdan 17 ay kvk garantisi devam eden full kutulu sadece arka kapaginda ufak tefek cizikleri olan onun disinda onunde degil 1 adet cizik klavyede ki metalinde bile soyulma yok. Acikcasi cihazi gayet begendim masallah nazar degmesin simdilik guzel fiyatida 600tl verdim. Sadece tek bir sorum var kutusunun icinden cikan sarj aletinin kablosu kisa geldigi icin rahat kullanamiyorum eski curve 9300umun sarj aletini kullaniyorum arkasinda ki degerlere baktim ikiside ayni sizce bir sorun yaratir mi ?

Bu konuda hiç bir sorun olmaz 9700 ümü samsung şarjıyla bile şarj ediyorum hiç bir sorun olmuyor.Yedekleme sorusuna gelirsek bb programında cihaz değiştirme seçeneği var programlarınız dahil herşeyinizi 9300 dan alıp 9900 rahat kopyalar bir sorun çıkmaz çıkarsada version farkından çıkar oda üçüncü şahıs yazılımlar açısından diye düşünüyorum

• quote:

quote:

kardeş garanti süresi en uzun olanını ekranda çizik en az olanını en az kullanışmışını seç ha bence 2.el tel alınmaz ama sen bilirsin

Cok tesekkurler dediklerinizi dikkate alicamda neden 2. El telefon alinmaz ?

şahsen ben almak istemem hocam içime sinmez .9700 düşün ben çok beğendim ama sar değeri fazla sanki mesela 0 al 9700
  • quote:

Orijinalden alıntı: dawras

quote:

Arkadaslar hepinizin vermis oldugu cevaplar icin cok tesekkurler. Yakin bir arkadasimdan 17 ay kvk garantisi devam eden full kutulu sadece arka kapaginda ufak tefek cizikleri olan onun disinda onunde degil 1 adet cizik klavyede ki metalinde bile soyulma yok. Acikcasi cihazi gayet begendim masallah nazar degmesin simdilik guzel fiyatida 600tl verdim. Sadece tek bir sorum var kutusunun icinden cikan sarj aletinin kablosu kisa geldigi icin rahat kullanamiyorum eski curve 9300umun sarj aletini kullaniyorum arkasinda ki degerlere baktim ikiside ayni sizce bir sorun yaratir mi ?

Bu konuda hiç bir sorun olmaz 9700 ümü samsung şarjıyla bile şarj ediyorum hiç bir sorun olmuyor.Yedekleme sorusuna gelirsek bb programında cihaz değiştirme seçeneği var programlarınız dahil herşeyinizi 9300 dan alıp 9900 rahat kopyalar bir sorun çıkmaz çıkarsada version farkından çıkar oda üçüncü şahıs yazılımlar açısından diye düşünüyorum

pda teknoloji sitesinde 3m-lik kablo var onu al istersen ben 1.5 m aldm şuan kargoda

• quote:

Orijinalden alıntı: cakitay

Hocam aramıza hoş geldin.Hayatında hiç bb kullanmamış insanların can sıkıntısınadan bu foruma girip kotulediğini düşünüyorum versen hepsi kullanır ama

2 yil 9700 kullandim ondan sonra 9900 aldim ve pisman oldum
    1,5 yildir kullaniyorum problem eksik olmuyor sagolsun hergun baska birsey
  • quote:

Orijinalden alıntı: dawras

quote:

Cok tesekkurler hocam o zaman kullaniyorum. Dediginiz gibi yaptim oldu tum kayitlarimi direk aktardi resim muziklerde zaten 8 gblik hafiza kartimdaydi onuda cikarip bolda taktim ordan muzikler resimler videolarda geldi :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.