Şimdi Ara

Nikon D5100 Çekimlerim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
1
Favori
2.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Panasonic LX5 ile çektiğim amatörce çekimlerimi yorumlarınıza ve eleştirilerinize sunuyorum. Yorumlarınız ve eleştirileriniz benim için çok önemlidir. Fotoğraf çekmek, daha yolun başında olmama rağmen ben de bir tutku haline dönüştü. İnşallah eylül ayında da fotoğrafçılık kursuna giderek kendimi geliştireceğim. Fotoğraflar her türlü eleştiriye açıktır.

http://www.flickr.com/photos/97832517@N08/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deeply_ -- 6 Aralık 2014; 21:29:29 >

• Yorum yapacak yok mu arkadaşlar. Baya bir okunmuş ama kimse yorum yapmamış.
  • çekimlerin güzel fakat dediğin gibi kursa gitmen yararlı olur ve bence bi profesyonel makineye ihtiyacın var bu ilgini boşa çıkartma ve Eskişehirdesin gece Reşadiye Camii'nin ordaki ışıklandırmaları sazova park ve kent parkta güzel kadrajlar bulabilirsin arkadaşım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ks3131

çekimlerin güzel fakat dediğin gibi kursa gitmen yararlı olur ve bence bi profesyonel makineye ihtiyacın var bu ilgini boşa çıkartma ve Eskişehirdesin gece Reşadiye Camii'nin ordaki ışıklandırmaları sazova park ve kent parkta güzel kadrajlar bulabilirsin arkadaşım

Bilgilendirici cevabınız için teşekkürler. Arkadaşım D5100 kullanıyor onun önerisi üzerine aldım LX5'i. Devamlı dslr makine taşımaktan şikayetçi olduğunu belirterek benim bir nevi D3100 almamı istemedi ve bu şekilde almış oldum makineyi. Reşadiye Camii gerçekten gece çok güzel bir görüntü alıyor, en kısa zamanda güzel kareler yakalayacağım inşallah. Sazova ve kentpark önerilerinizi de dikkate alacağım. Tek sorun oralara gitme üşengeçliği işte Eskişehir'de 3 tane fotoğrafçılık kursu buldum ama hepsi de eylül ayı gibi açılacaklarmış. Hepsine bilgilerimi verdim artık hangisi önce açılırsa orada başlayacağım.

• Ben beğendim bro.Güzel resimler var.Bence kendini geliştirebilirsin kurs olmadanda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MyOldFriend

Ben beğendim bro.Güzel resimler var.Bence kendini geliştirebilirsin kurs olmadanda.

Teşekkür ederim
  • Amatör falan hikaye resimler şahane :) Keşke bende yapabilsem belkide bu işe kafa yorabilirim şuanda resmen özendim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cries

Amatör falan hikaye resimler şahane :) Keşke bende yapabilsem belkide bu işe kafa yorabilirim şuanda resmen özendim :D

Teşekkürler İnşallah siz de en kısa zaman içinde bir fotoğraf makinesi alıp bu keyfi yaşarsınız
  • Arkadaşlar yeni fotoğraflar eklenmiştir. Yorumlarınızı esirgemeyin

http://www.flickr.com/photos/97832517@N08/
  • güzel olmuş
  • Süper.
  • Teşekkür ederim @korayiskender @Srcn81
  • Gayet guzel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DiCaprio

Gayet guzel

Teşekkürler
  • gayet güzel fotoğraflar :) vizörüne sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: duman6kelimeler

gayet güzel fotoğraflar :) vizörüne sağlık

Teşekkür ederim
  • quote:

Vallahi hocam bugün bir dslr'ye geçiş yaptım Nikon D5100, makinenin ancak şu anda yüzde on'unu biliyorumdur, inşallah ilerleyen zamanlarda onunla da güzel fotoğraflar çekebilmeyi başarırım:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: deeply11

quote:

Vallahi hocam bugün bir dslr'ye geçiş yaptım Nikon D5100, makinenin ancak şu anda yüzde on'unu biliyorumdur, inşallah ilerleyen zamanlarda onunla da güzel fotoğraflar çekebilmeyi başarırım:)

hayırlı olsun :) geliştirirsiniz zamanla kendinizi, o makineyi de aşarsınız :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: deeply11

quote:

hayırlı olsun :) geliştirirsiniz zamanla kendinizi, o makineyi de aşarsınız :)

Teşekkürler, inşallah hocam:). İşte eylül ayında fotoğrafçılık kursuna gideceğim, şimdilik fotoğraf çekmek benim için bir hobi, vakit bulduğum zaman direk makineyi alıp dışarıya çıkıyorum, keşke daha çok boş zamanım olsa da farklı yerlere gidip, fotoğraf çekme tutkumu bir yaşam tarzı haline getirebilsem.

• Hocam bence süper olmuş eline sağlık.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.