Şimdi Ara

Kullandığınız Silgiler

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
3.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar, kullandığımız memnun kaldığımız ya da memnun kalmadığımız, eskiden kullandığımız, şu anda kullandığımız; Kısaca silgiler üzerine her şeyi burada paylaşalım. Şu anda Faber Castell'in mavi silgisini kullanmaktayım, oldukça memnunum herkese tavsiye ederim.

• Tutmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mikronun turuncu sarı arası bi silgisi var memnunum

• Mavi silgi demek için gelmiştim, gidiyorum
  • 5. sınıftan beri silgi kullanmıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Faber castell mavi
    monami
    Pelikan almayin berbat

• quote:

Orijinalden alıntı: deeply11

Evet arkadaşlar, kullandığımız memnun kaldığımız ya da memnun kalmadığımız, eskiden kullandığımız, şu anda kullandığımız; Kısaca silgiler üzerine her şeyi burada paylaşalım. Şu anda Faber Castell'in mavi silgisini kullanmaktayım, oldukça memnunum herkese tavsiye ederim.

Üzerinde dust free mi ne yazıyo dimi o mavi . Çok iyi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • monaminin sarı renkli magnum silgisini kullanıyorum yaklaşık 3 senedir çok memnunum
  • quote:

Orijinalden alıntı: bboyerko

quote:

Evet arkadaşlar, kullandığımız memnun kaldığımız ya da memnun kalmadığımız, eskiden kullandığımız, şu anda kullandığımız; Kısaca silgiler üzerine her şeyi burada paylaşalım. Şu anda Faber Castell'in mavi silgisini kullanmaktayım, oldukça memnunum herkese tavsiye ederim.

Üzerinde dust free mi ne yazıyo dimi o mavi . Çok iyi

Evet dust free yazan, kağıdında sınav silgisi yazıyor bir de. Gerçekten çok iyi.
  • Faber Castell kendisi beyaz kabı gri olan bi silgi var, üstüne tanımam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quor

monaminin sarı renkli magnum silgisini kullanıyorum yaklaşık 3 senedir çok memnunum

Hiç duymamıştım merak ettim açıkçası, ya da denk gelmemişte olabilirim. Yarın kırtasiye de bulursam eğer alıp denemek isterim.
  •  Kullandığınız Silgiler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xtracking

mikronun turuncu sarı arası bi silgisi var memnunum

Eğer aynı silgiden bahsediyorsak, o silgiden ben de hala var baya bir büyük performans açısından ortalama bir değer taşıyor diyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vuh

Faber Castell kendisi beyaz kabı gri olan bi silgi var, üstüne tanımam.

Faber Castell'lerin pvc free'leri bence kötüler. Bir de dust free'leri var siyah,beyaz ve mavi olmak üzere 3'ü de gerçekten çok iyiler.
  • quote:

quote:

monaminin sarı renkli magnum silgisini kullanıyorum yaklaşık 3 senedir çok memnunum

Hiç duymamıştım merak ettim açıkçası, ya da denk gelmemişte olabilirim. Yarın kırtasiye de bulursam eğer alıp denemek isterim.

hepsini kullandım bazısı çok sert geldi silerken ellerim acıyodu çok silince ama bu silgi hem yumuşak hemde iz bırakmıyo fiyatıda 75 kuruş olması lazım
  •  Kullandığınız Silgiler
  • quote:

quote:

quote:

hepsini kullandım bazısı çok sert geldi silerken ellerim acıyodu çok silince ama bu silgi hem yumuşak hemde iz bırakmıyo fiyatıda 75 kuruş olması lazım

Bugün Spectrum'dan Pentel, monami dust free, Milan teknik, Faber Castell art (oyun hamuru kıvamında) ve yine Faber Castell'den siyah ve beyaz dust free silgilerini aldım.

Pentel iyi bir silgi ama tam anlamıyla beklediğim performansı alamadım.

Monami dust free: Pentel daha iyiydi bundan bariz yazdığınız yazı okunuyordu. Sahtesi çıktı diyorlar artık belki ondandır.

Milan teknik: Şeffaf bir rengi var, çok sert bir silgi, performans açısından monami ile aynı gibi.

Faber Castell art: Oyun hamuru kıvamından bence oynamak için daha ideal Bir de silgi tozu bırakmadığından sonsuza dek kullanılabilir

Faber'in diğer siyah beyaz dust free'leri oldukça iyi ama beyaz olan biraz daha iyi gibi geldi bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xanthochroid

Kullandığınız Silgiler

Bugün Pentel'in bir silgisini aldım ama bu değildi aldığım. Ve aralarında aldığım en pahalısı Pentel'di 2.5 tl. Performans olarak ortanın üzerinde ama Faber'in dust free'leri daha iyi bence.
  • bizde yanlış olmadığı için kullanmıyorum.
  • Faber castell ama kağıdını atmıştım adı ne unttm. bi tarafı mavi az biraz diğer tarafı beyaz mavi taraf mürekkepli kalemi siliyo beyaz taraf kurşun kalemi memnunum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.