Şimdi Ara

İlk Araç Tavsiyesi Limit 37000

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

1-2 hafta içinde bir araba almayı planlıyorum kafamda 0 clio almak vardı ama hem 1.2 olması hem benzinli olması birazda bütçemi aşağı çekmem gerektiği için vazgeçtim.

Araç ile haftaiçi günde 20km işe git gel yapacağım dur kalkın olmadığı bir trafikte. Geniş bir aile olduğumuz için iç hacmi biraz büyük olması gerek. Otomatik ya da düz farketmez. Az yakması önemli. En fazla 4-5 yaşında olması lazım aracın.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

• İlk araçsa şimdilik sana şahin ,doğan yeter. Para biriktirince daha yeni model araç alırsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2009 2010 dızel otomatık clıolara bakın hocam ama kucuk gelebılır
  • anilis_gs A kullanıcısına yanıt
    küçük geleceği için vazgeçtim hocam yoksa baktığım araçlardan biriydi
  • Beklentilerine en uygun linea.

• linea 1.3 multijet
  • Seat İbiza copalar için ne diyorsunuz? Fiyatı uygun ve donanım olarak çok iyi ?

• Bahsettiğiniz bütçeye istinaden 2012 model üstü toyota yarislere bakmanızı öneririm. İç hacmi emin olun sizi şaşırtacaktır.(B segmenti hatchback olduğunu unutmamanız kaydıyla)

İyi forumlar.

• Yakıt ve bagaj açısından uygun olabilecek araçlar: Clio Grandtour veya Sport Tourer 1.5 dizel manuel , C-Elysee 1.6 dizel manuel,301 1.6 HDI manuel. Araçların sınıfı, güvenliği donanımı vs sizin değerlendirmenize kalmış. (clio sport tourer düşük km temiz 37 bine zor ama grandtour bulunur gibi)
  • hiç teneke arabalarla vaktini harcama. Git mitsubishi colt al, yarı otm . uzun yıllar kullanırsın yılda bir yağını suyunu değiştiriyorsun o kadar :)
  • Temiz denk gelirse focus yada bravo düşünülür.
  • Senkei kullanıcısına yanıt
    Bravolar güzel ama satışı yavaş o yüzden uzak duruyorum

• C-elysee,301,C4 (I)

• quote:

Orijinalden alıntı: soonkaya

Bravolar güzel ama satışı yavaş o yüzden uzak duruyorum

Reno Scnenic 1.5 dci modelleri var ihtiyaçlarınıza uyuyor.
  • Citroen C4 alabilirsin. MCP vitesede alışırsan memnun kalırsın
  • Arkadaşlar 1.3 mj evo var 2011 model 80binde 35bin lira civarı. Ne dersiniz alınır mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: soonkaya

Arkadaşlar 1.3 mj evo var 2011 model 80binde 35bin lira civarı. Ne dersiniz alınır mı ?

Araba güzelde yakın fiyatlara bravo alınamıyor mu ? Yada 308 falan. C segmenti bakın bence.
  • Marmaratic M kullanıcısına yanıt
    308 pahalı. Bravo satışı puntoya göre çok yavaş. Ayrıca punto yaşadığım yerde olduğu için daha avantajlı
  • oncelıkle kasko yaptır. Bence hasar jayıtlı ucuz arac al ufak tefek kazalarda canın sıkılmaz hemde degerı dusmeden satarsın. 1 yıl tecrube edındıkten sonra dıledıgın aracı tekrar al derım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.