Şimdi Ara

üniversitede yoklama kağıdına iki imza attım bişey olur mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
12.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar o gün derse gelmicektim arkadaştan rica ettim imza atar mısın diye o da girersem atarım işini garatiye almak için başkasına da söyle dedi bende başkasına da söyledim şimdi ikiside atmış imzayı.. yani bu hafta imzalanmış haftayada imzalı gözüküyo. Sizce ne olur ?

• Haftaya gidersin derse imza atmazsın olur biter.Hoca sorarsa da yanlışlıkla atmışım bu hafta atmam dersin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpion9

arkadaşlar o gün derse gelmicektim arkadaştan rica ettim imza atar mısın diye o da girersem atarım işini garatiye almak için başkasına da söyle dedi bende başkasına da söyledim şimdi ikiside atmış imzayı.. yani bu hafta imzalanmış haftayada imzalı gözüküyo. Sizce ne olur ?

eğer anlarsa işler bok yoluna sarar. bizim bi eleman vardı yaz okulunda hoca az kalsın disipline gönderiyordu. demedi deme.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EleSuDökenSuat

quote:

arkadaşlar o gün derse gelmicektim arkadaştan rica ettim imza atar mısın diye o da girersem atarım işini garatiye almak için başkasına da söyle dedi bende başkasına da söyledim şimdi ikiside atmış imzayı.. yani bu hafta imzalanmış haftayada imzalı gözüküyo. Sizce ne olur ?

eğer anlarsa işler bok yoluna sarar. bizim bi eleman vardı yaz okulunda hoca az kalsın disipline gönderiyordu. demedi deme.
    6 ay uzaklaştırma 1. vizeye giremezsen Finale giremezdin dolaylı yoldan kalıyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PapuaYeniGine

6 ay uzaklaştırma 1. vizeye giremezsen Finale giremezdin dolaylı yoldan kalıyorsun.

Alıntıları Göster
    ama ispatlayamaz ki yanlışlıkla attım derim ? ya arkadaşlar ciddi zor durumdayım şuan lütfen bişey olmaz diyin biriniz.
  • quote:

ama ispatlayamaz ki yanlışlıkla attım derim ? ya arkadaşlar ciddi zor durumdayım şuan lütfen bişey olmaz diyin biriniz.

Alıntıları Göster
    6 ay uzaklaştırma alıyorsun kardeşim dolayısıyla 1 senen gidiyor benim bi arkadaşımada aynısı olmuştu okulu bıraktı kendisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: IIITheExorcismIII

6 ay uzaklaştırma alıyorsun kardeşim dolayısıyla 1 senen gidiyor benim bi arkadaşımada aynısı olmuştu okulu bıraktı kendisi

Alıntıları Göster
    bölüm başkanı yerime imza attırdığımı anladı, ve geçen hafda 200 kişinin önünde kaldırıp iki laf sokdu, bi daha olmasın dedi çıkarı vurdu masaya,özrümü diledim oturdum yerime. dikkat et ters birisiyse masaya vurmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Grozny

bölüm başkanı yerime imza attırdığımı anladı, ve geçen hafda 200 kişinin önünde kaldırıp iki laf sokdu, bi daha olmasın dedi çıkarı vurdu masaya,özrümü diledim oturdum yerime. dikkat et ters birisiyse masaya vurmaz

Hayır ters biri değil, inşallah anlarsa bişey demez ya gerçekten korkuyorum yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: CemalBahar

+1.

aynen bizim bir arkadaşa yaptılar bu cezayı.
    İş Prof. a kalmış. Anlaması ve seni şikayet etmesi lazım...
  • Bu forumda "Üniversiteli" diyecekleri gün gelmez umarım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: İrfan

Bu forumda "Üniversiteli" diyecekleri gün gelmez umarım...
    Dostum üni'de yanlışlıkla oldu bir laf olmaz. Ya anlayışlı hoca vardırya da gıcığın önde gideni artık hangisi sana takılır bilmezsin. Eğer adam ter birisye hakkatten istese süründürür maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EleSuDökenSuat

Dostum üni'de yanlışlıkla oldu bir laf olmaz. Ya anlayışlı hoca vardırya da gıcığın önde gideni artık hangisi sana takılır bilmezsin. Eğer adam ter birisye hakkatten istese süründürür maalesef.

Alıntıları Göster
    hocaya mail attım sanmıyorum şikayet edicek biri olduğuu gayet mülayim bi hoca. bakalım cevap bekliyorum
  • quote:

hocaya mail attım sanmıyorum şikayet edicek biri olduğuu gayet mülayim bi hoca. bakalım cevap bekliyorum

ne uyandırıyorsun olum adamı suçlu gibi allahım ya bi cacık olmaz 2 kez elime geldi yoklama kağıdı dalgınlığıma geldi imza attım dersin liselimisiz olum ne bu kasıntı yav ben lisede bukadar kasmıyordum
  • quote:

Alıntıları Göster
    Avrupada yoklama mantığı yok. En çok bunu seviyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: met.nar

Alıntıları Göster
    2 imzayı da sen atmamışsın. neyi kanıtlayacaksın ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: met.nar

Alıntıları Göster
    o kadar kolaymı bi kagıtdan uzaklaştırma vermek?o zaman sınıfta sevmediginiz,gıcık oldugunuz bi arkadaşınız yerine sahte imza atıp isim soy isim yazın.adam direk 6 ay uzaklastırma alsın ?oh ne ala memleket
  • quote:

Orijinalden alıntı: celalcaner2

2 imzayı da sen atmamışsın. neyi kanıtlayacaksın ki

Alıntıları Göster
    atılan imzalar benziyor ve aynı renk kalemle atıldıysa ve dersi hoca ara vererek işliyorsa. hocam bi aradan önce bi de aradan sonra için attım dersin. sonra da fark ettim.
  • quote:

Bisey olmaz
    Bisey olmaz
    Bisey olmaz
    Bisey olmaz
    Bisey olmaz
    Bisey olmaz
    Bisey olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dragão

quote:

Bisey olmaz
    Bisey olmaz
    Bisey olmaz
    Bisey olmaz
    Bisey olmaz
    Bisey olmaz
    Bisey olmaz

Alıntıları Göster
    la manyakmısın ne mail atıyosun, bitek sen atıyosun sanki büssürü kişi var arkadaşı adına imza atan, boşver takma kafana.

• quote:

Orijinalden alıntı: İrfan

Bu forumda "Üniversiteli" diyecekleri gün gelmez umarım...
    kağıt iki kere geldi heralde hocam farkında değildim de
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.