Şimdi Ara

HP PAVILION DV6 6020ET Recovery DVD leri lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle iyi günler. Bilgisayarımda C diskine bölmek için denetim masasındaki araçları kullandığım da Temel diskten dinamik diske dönüştü ve bu yüzden başlangıçta F11 ile recovery yapamıyorum donanım değişikliğinden dolayı hata alıyorum. Bilgisayarın geldiği ilk gün 4 adet DVD ile recovery kurtarma diski oluşturmuştum fakat kaybettim bulamıyorum. HP den talep etsem 100 tl civarında bir maliyeti var. Rica etsem aynı modele sahip ve DVD yi kopyalayıp bana gönderebilecek arkadaşlar bana özelden ulaşabilirler mi ? Teşekkür ederim iyi günler

• O bölüm duruyor ise bir daha cd ye yazdırın
  • quote:

Orijinalden alıntı: mila12

O bölüm duruyor ise bir daha cd ye yazdırın

Dinamik diski temel diske geri çevirebilmek için recovery bölümünü de sildim. Çok hata yaptım çok.
  • hp nin servisine mail at dvdlerim bozuldu diye ücretsiz yurt dışından ggönderiliyor yada bilgisayarında işin yoksa servise fazla ısınıyor fandan cok ses geliyor diye mail at hem recovery yapılıyor hemde dvdler geliyor
    secim sana kalmış 6020et nin ana konusunu takip ettiysen son sayfasında dvdleri isteyenlere gönderildigi yazıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALySmith

hp nin servisine mail at dvdlerim bozuldu diye ücretsiz yurt dışından ggönderiliyor yada bilgisayarında işin yoksa servise fazla ısınıyor fandan cok ses geliyor diye mail at hem recovery yapılıyor hemde dvdler geliyor
    secim sana kalmış 6020et nin ana konusunu takip ettiysen son sayfasında dvdleri isteyenlere gönderildigi yazıyor.

Teşekkür ederim bi denim o zaman
  • Arkadaşlar HP Destek hattına mail attım durumu özetleyen, DVD lerin KDV dahil 83 lira olduğunu söylediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpion9

Arkadaşlar HP Destek hattına mail attım durumu özetleyen, DVD lerin KDV dahil 83 lira olduğunu söylediler.

aciliyeti var mı ?
    yapayım sana bir kıyak
  • quote:

quote:

Arkadaşlar HP Destek hattına mail attım durumu özetleyen, DVD lerin KDV dahil 83 lira olduğunu söylediler.

aciliyeti var mı ?
    yapayım sana bir kıyak

Hocam cahilliğime verin ama başka bir cihazın recovery DVD leri ile recovery yapamazmışım işletim sisteminin keyi filan gömülü oluyomuş DVD de. Yine de çok teşekkür ederim ilginize
  • quote:

quote:

quote:

aciliyeti var mı ?
    yapayım sana bir kıyak

Hocam cahilliğime verin ama başka bir cihazın recovery DVD leri ile recovery yapamazmışım işletim sisteminin keyi filan gömülü oluyomuş DVD de. Yine de çok teşekkür ederim ilginize

yok öyle birşey ben bu forumda isteyen 4 kişiye yolladım karşılıksız hepside kurdu kullanmaya başladı

• Arkadaşlar HP Türkiyeye durumu izah ettim ve ücretsiz olarak yurtdışından Recovery setini göndericekler. İlgilenenlere teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.