Şimdi Ara

2014 model Peugeot 208 mi? Fiesta mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 0 arac satin almak istiyorum,208 ve fiesta arasinda kaldim.

208 i 46.900 e ( orta ddonanım otomatik benzinli), fiesta yi 50000 e ( otomatik benzinli) birakiyorlar.

208 i kime sorsam guvenlikle ilgili sorunlar yasadigini, bi zaman sonra arabadan tikirti geldigini soyluyor. Ama ic dis donanım ve ic konsol muthisti.

Fiesta icin ise sanzumani cok saglam hic skinti yasamazsin diyorlar. Fakat ici cok dar geldi sigamadim. Yine de dusunuyorum.

Sizin goruslerinizi alabilr miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dardanel811 -- 30 Eylül 2014; 13:22:15 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• Tabi ki yaris. Ama soru bu ikisi ise illa tabiki fiesta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • peugeot 208
  • quote:

Orijinalden alıntı: macropolo

Tabi ki yaris. Ama soru bu ikisi ise illa tabiki fiesta.

Yarisi en basta dusunuyordum. Ama icine binince cok da ferah gelmedi. Yeni kasalari 55 binden basliyormus ustelik o yuzden vaz gectim. 208 veya fiestadan birini alamazsam 2010~2013 arasi yaris e yonelecegim

Cevap icin tesekkur ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiesta cidden dar bir araç ama bu kıyaslamada daha üstün olan taraf tabiki Fiesta.

• Zor karar valla. Motor hacimleri ve gucleri ne durumda? Ikisini de cok begeniyorum. Fiesta'nin surus dinamikleri daha iyi olacaktir. 208 ise ic mekan ve yeni tasarımıyla cevap verecektir. Fiesta'daki cift kavrama sanzimandir ve yeni teknoloji oldugundan problem cikarma ihtimali oteki sanzimanlara gore yuksek, ki bolca ornek mevcut. 208'deki etg5 olmali. Daha sorunsuzdur. Pembeye yakin parlak rengi var 208in, lansman rengi sanirim, cok hosuma gidiyor Gercekten zor karar.

• dardanel811 kullanıcısına yanıt
    Bu arada Trend donanımlı otomatik in liste fiyatı 46.000 tl. 50.000 tl çok istemişler başka bayilerle görüşün.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zvjezdan

Bu arada Trend donanımlı otomatik in liste fiyatı 46.000 tl. 50.000 tl çok istemişler başka bayilerle görüşün.

Dogrudur hocam. Titanium yazacaktm yanlis olmus duzelteyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dardanel811 kullanıcısına yanıt
    Hocam onunda liste fiyatı 49.000 tl sanırım. Fiyatı sıkı pazarlıkla biraz indirin.

• Kesinlikle fiesta.

• bende araba alma aridesindeyim 50 bin butceyle normalde ikinci el corolla istiyorum ama 208 i gordum hayran oldum hem 0 alinip icim rahat olur dedim takipteyim

• 208.

İç hacim çok güzel.

Özellikle arka hacim çok iyi.
  • 208'i denemedim ama benim gönlüm Fiesta'dan yana.
    Hocam test sürüşü yaptınız mı?
    Bu ay 6-7 defa dizel manuel fiesta kullandım, aracı gerçekten beğendim. Yol tutuşu, direksiyonu, malzeme kalitesi bence gayet iyiydi.
    208'de durum ne sizce ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kulspruta -- 30 Eylül 2014; 14:12:40 >
  • Fiesta

• fiesta
  • 2011 titanium x paket aracımı 3 yıldır kullanıyorum sorunuz olursa yardımcı olmaya çalışırım kesinlikle fiesta.
  • b sınıfında polo derim.
    sessiz, ekonomik ve şirin.
    alaşımlı jant ve sis farı ilave edince fıstık gibi binilir.
  • Fiestanın o gögüs tasarımının ben varya neyse. 208 diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: dardanel811

quote:

Orijinalden alıntı: macropolo

Tabi ki yaris. Ama soru bu ikisi ise illa tabiki fiesta.

Yarisi en basta dusunuyordum. Ama icine binince cok da ferah gelmedi. Yeni kasalari 55 binden basliyormus ustelik o yuzden vaz gectim. 208 veya fiestadan birini alamazsam 2010~2013 arasi yaris e yonelecegim

Cevap icin tesekkur ederim

Aksine içi çok ferah bi araç ve toyota bayileri sıkı pazarlıkta iyi indirim yaparlar bence tekrar düşünün. Sınıfının en geniş aracı. Yok istemem derseniz tercihiniz fiesta olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: dardanel811

0 arac satin almak istiyorum,208 ve fiesta arasinda kaldim.

208 i 46.900 e ( orta ddonanım otomatik benzinli), fiesta yi 50000 e ( otomatik benzinli) birakiyorlar.

208 i kime sorsam guvenlikle ilgili sorunlar yasadigini, bi zaman sonra arabadan tikirti geldigini soyluyor. Ama ic dis donanım ve ic konsol muthisti.

Fiesta icin ise sanzumani cok saglam hic skinti yasamazsin diyorlar. Fakat ici cok dar geldi sigamadim. Yine de dusunuyorum.

Sizin goruslerinizi alabilr miyim?

Yazdığınız 2 mesaja istinaden B sınıfı bir araç sizin için çok büyük bir pişmanlık olur.
    1 yaşında C sınıfı bir araç alın derim.
    örneğin:
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-2013-model-9-bin-kmde-otomatik-vites-cam-tavan-full-plusfull-180444305/detay

veya bütçeyi biraz daha zorlayıp baz donanım sıfır C sınıfı.

Renault Megane 1.6 Touch CVT 51,500 TL

2014 model Peugeot 208 mi?  Fiesta mi? 2014 model Peugeot 208 mi?  Fiesta mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordford50 -- 30 Eylül 2014; 16:53:10 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.