Şimdi Ara

winfast a400 tdh g-force 6800 soğutucu önerisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 14 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 2
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 9 gün 5 saat 57 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • uruh (1 mesaj) VatraS (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Overclock, Soğutma ve Modifikasyon >> Overclock, Soğutma ve Pc Modifikasyon >> Hava Soğutma >> winfast a400 tdh g-force 6800 soğutucu önerisi?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    84 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Ekran kartının fanı yaklaşık 1 aydır soğutucu koruma sistemine sürtüyo ve acaip ses çıkartıyor. Artık dayanılmaz halde ve değiştirmek istiyorum ama naı bi fan taksam kararsızım. Kartı görenler bilir büyük ve iki tarafında bulunan bakır bi soğutucusu var ve alt tarafında bir fan var. Acaba sadece fanımı değiştirmek gerekiyo(tabi buna uygun bi fan bulunabilir veya uydurulabilirmi?) yada komple bakırınıda çıkartıp başka bi soğutucumu takmak gerekir. Eğer böyleyse soğutucu önerilerinizi payaşırsanız sevinirim. Tabi fiyatıda önemli benim için sonuçta eski sayılabilecek bi kart ve ben 20-30 ytlden fazla bişe vermek istemiyorum.

|
    |
  • Yüzbaşı
    476 Mesaj
    http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=99642&productid=bd93908
    bunu dene arkadaşım 8800 serisi kart almayı düşünmüyorsan ondan başka her kartla uyumlu nerdeyse. söküp yeni aldığın karttada kullanabilirsin sonuç mükemmel ses yok ısı yok dehşet bişe bende var yeni aldım çok memnunum
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
Sohbet
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.