Şimdi Ara

İphone yardım 3gs

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • dun telefoncudan cok temız bı ipone 3gs aldım aksam eve geldım telefonu oncekı sahıbı ıcınde kendı kısısel dosyalarını bırakmıs rehber vs resımler bende format atımım dedım ayarlardan bı yere gırdım iphone yı sil cıkdı tmm dedım telefon kapandı elma geldı her 10dk bı telefonu kapanıp acılyıodu sorna ıtunes ıle telefonu bagladım telefonun sadece adını gordu ıphone yazılım vs yok yazdı sorna yenı yazılım yukleyın fln yukeldım telefon acıldı ama ana menuye gelmedı tr ayaralrı fln cıkdı wıfı baglantısnda ıphone bul yazısıdaa sım kılıtı acın fln yazıyodu suanda teklardan telefoncuya verdım halarde sım kılıtı kırcaklar acaba telfon teklardan eskı halıne gelırmı ya teelfon yurt dısı halarde sorgulama yapdım yolcu beraberı fln yazıyodu yanı telefon kayıtlanmıs hallarde pasaportla aldım yere sordum dedı tr garantılı fln
    tekalrdan yarın gel yapılacak dedı benım kafama takıldı bu olay boyle bı olay basına gelen varsa tecrubesını paylasırsa sevınırım yada cozum yolunu bılem

• ah be kardeşim bu devirde telefoncudan telefonmu alınır gül gibi donanımhaber 2. el var gerçi elinle görüp almak başka telefoncu yalan söyledi veya bir bilgisi yoktu simlock ise işin çok zor 5.01 için unlock varmı bilmiyorum keşke almadan önce araştırsaydın seri numarasından son iki harfinden ne malı lduğu ortaya çıkar tu türkiye gibi iade etmeni öneririm kaça almıştın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: by.hiz

dun telefoncudan cok temız bı ipone 3gs aldım aksam eve geldım telefonu oncekı sahıbı ıcınde kendı kısısel dosyalarını bırakmıs rehber vs resımler bende format atımım dedım ayarlardan bı yere gırdım iphone yı sil cıkdı tmm dedım telefon kapandı elma geldı her 10dk bı telefonu kapanıp acılyıodu sorna ıtunes ıle telefonu bagladım telefonun sadece adını gordu ıphone yazılım vs yok yazdı sorna yenı yazılım yukleyın fln yukeldım telefon acıldı ama ana menuye gelmedı tr ayaralrı fln cıkdı wıfı baglantısnda ıphone bul yazısıdaa sım kılıtı acın fln yazıyodu suanda teklardan telefoncuya verdım halarde sım kılıtı kırcaklar acaba telfon teklardan eskı halıne gelırmı ya teelfon yurt dısı halarde sorgulama yapdım yolcu beraberı fln yazıyodu yanı telefon kayıtlanmıs hallarde pasaportla aldım yere sordum dedı tr garantılı fln
    tekalrdan yarın gel yapılacak dedı benım kafama takıldı bu olay boyle bı olay basına gelen varsa tecrubesını paylasırsa sevınırım yada cozum yolunu bılem

cihazın yurtdışından gelme, pasaport kayıtlı ve maalesef sim kilitli. Sorun değil aldığın yer onu tekrar açar hallederler, ancak bir daha bu tür alış verişlerden önce forumu biraz incelerseniz sizin için yararlı olacaktır.

• hocam telefonu alrıken calsıyodu telefoncuay sordum garantısı varmı baan dedı trden garantılı cıhaz cok temız ama ben ıponeyı sıl dedım sorna tekalrdan yazılım yukledım ıtones ıle ama sım kılıtlı cıhaz suan tamıre verdım telefoncu yapılır dedı cıhaz 3g 16gb aama kayıtda 3gs 16 ımeıl no sorguladan bakdım 3gs 16 gozukıyo neyse suan cıhazın yanından gelıyorum cıhazda baska teknık sorun cıkmsı dedı adam bana c.tesı gel al dedı valla bılmyıorum artık ya 450tl aldım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.