Şimdi Ara

p4 için oyun önerisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
3.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mrb arkadaşlar tarihi eser pc m için oyun tavsiye edebilirmisniz?
    şoyle yarış tır felan gerçekçi oyunlar olabilir .
    p4 3.20
    768 mb ram
    fx 5500 :d

• Most Wanted, Carbon
  • crysis (dalga geçmiyorum low ayarlarda p4 sistemde bitirmişliğim var
  • mame32 oyunlarını tavsıye ederım , klasıklesmıs olanları var onlarla vakıt gecırebılırsın baya eglencelı , tabı gercekcı oyunlar demıssın yıne de sen bılırsın .

http://emulasyonturkiye.net/mame-roms/
  • futbol; pes 6,fifa 05,06
    nba 2006
    most wanted
    red alert 2,3
    ev arkadaşımda aynı sistemin 512 ramlisi vardı.bunların hepsini oynuyodu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: confidence35

crysis (dalga geçmiyorum low ayarlarda p4 sistemde bitirmişliğim var

arkadaşım çok saolda hangi ekran kartıyla bitirdin crisisi yükledim ama fx5500 desteklemiyor gibi bi şey çıktı sonunda ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pércussionist

mame32 oyunlarını tavsıye ederım , klasıklesmıs olanları var onlarla vakıt gecırebılırsın baya eglencelı , tabı gercekcı oyunlar demıssın yıne de sen bılırsın .

http://emulasyonturkiye.net/mame-roms/

arkadaşın sistem o kadar vasat değil arkadaşlar yapmayın. Bn p4 3.0 radeon 9600 ile pes 2009 mediumda falan oynuyodum yeni pc almadan. Crysi falan en düşükte bititrebilirsin . Oyun indirmeden yada almadan önce .sistem gereksinimlerine bak ekran kartını nvidida geforce 6600 den ve ati radeon x1600 den yukarı istiosa alma yada indirme. Daha düşük isteyen oyunları düşük ayarlarda oynayabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: legen.(WFI).dary

futbol; pes 6,fifa 05,06
    nba 2006
    most wanted
    red alert 2,3
    ev arkadaşımda aynı sistemin 512 ramlisi vardı.bunların hepsini oynuyodu...

Fifa 07'yi de kaldırır. Bende de aynı sistemin 512 ramlisi var bu dediklerinin hepsini de oynadım.Şuanda Cs ve Dota oynuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: notstock...

arkadaşım çok saolda hangi ekran kartıyla bitirdin crisisi yükledim ama fx5500 desteklemiyor gibi bi şey çıktı sonunda ?

ati radeon 9600 pro ekran kartıyla bitirdim . Bilen bilir o kart shader model 3 bile değil
  • saolun
  • Amma abartıyorsunuz ya. Fifa 07yi herhalde açacak. Benim sistemim de p4, 1,5 ram, radeon 9550. Pes 09 Fifa 09 çok rahat akıcı oynanıyor tam çözünürlük. Pes 10 da 800x600'de o da olmadı 640x480de oynanıyor. Most wanted falan zaten çok çok rahat. Test drive unlimited bitirdim bu sistemle. Test Drive'dan 800x600de 16-17, 640x480'de 22 fps alıyorum. 720p video izleyebiliyorum.
  • benimde sistem p4 ama diğer bileşenlerle bc2 ac mw2 felan hepsini oynuyorum
  • criris hala yüklü ama açınca not fx5500 flan diyo bana açsa yetecekti zaten açsa bi ateş etmek 10 dkk fena zaman geçirirm ama açmıyo işte
  • cod 1-2 pop serisi gta vice city max payne serisi
  • bende p4 sistemle ne çektim biliyorum senin derdini allah yardımcın olsun.
  • open arena
  • eğer 500 tl paran varsa yeni kasa al biz aldık şuğanda tüm oyunlar bizim bilgisayara oluyor işşalla gelicek yıllarınkilerde olur tek bir oyun olmuyor oda gta 4 onada sadece 2gb ram lazım bizimkisi 1 gb çalışıyor ama binalar yollar filin çok yavaş yükleniyor oyun yavaşlamıyor (bir yannışlık oldu abimin nick ten yazmışım lütfen dalga geçmeyin)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rietveld -- 6 Mart 2010; 23:05:17 >
  • Fm,Cm,Need For Speed undeground'a kadar olan serilerini oynarsın rahat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John___Doe -- 6 Mart 2010; 23:18:30 >
  • 700mhz işlemci 512 sd ram 256mb agp ekran kartı ile max payne 2 fifa 08 nba 08 most wanted carbon vs vs vs çok oyun oynadım.
    Şimdi ki pc'm de oynayacak oyun bulamıyorum ne acı bir durum :) Avatarın altındaki sisteme tıklayınız ( i3 4 çekirdekli bir işlemci cihaz laptop )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-87C36FFD1 -- 6 Mart 2010; 23:20:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Staeber41

700mhz işlemci 512 sd ram 256mb agp ekran kartı ile max payne 2 fifa 08 nba 08 most wanted carbon vs vs vs çok oyun oynadım.
    Şimdi ki pc'm de oynayacak oyun bulamıyorum ne acı bir durum :) Avatarın altındaki sisteme tıklayınız ( i3 4 çekirdekli bir işlemci cihaz laptop )

değişelim ozaman ben ona oyun bulurum bu arada herkese yardımları için teşekkürlerönerilere devam ...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.