Y

Teğmen
07 Ocak 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 34 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar,

windows 10 un resim goruntuleme sihirbazında a5 olan bir resmi açyığımızda ve yazdırmak istediğimizde bir a4 un ortasına yazdırmakta sayfayı sıgdır gibi seçenekler işlev görmemektedir.
konu hakkında bir fikriniz varsa her türlü öneriye açığım.

saygılarımla.
Merhaba,

Bir siteden veri çekiyorum ama sitedeki sayfalar ajax ile listelenmiş bir öneriniz olur mu?,

Teşekkürler.
bir sitede karşıma başvuru formu geldi doldurdum gönderdim aradılar fakat bu konuda çok dolandırıcı firma olayı duydum güvenmek için ne yapmalıyım şirketi nasıl araştırmalıyım ...
Merhaba beyler işyeri için önemli bir bilgi lazım Microsoft server 2012 içerisinde epson FX-890 modeli driverı varmı yazıcı ekle kaldır bölümünden kontrol edebilecekler varsa çok hora geçer .
şimdiden teşekkürler.
Merhaba Arkadaşlar,

Biz evde oyuna 3 kişi giriyoruz fakat bu aralar süper online olduğunu
dusundugumuz bir ping sorunumuz var acaba süper online kullanan
arkadaşlar size soruyoruz sizdede böyle bir durum soz konusumu ???
Merhaba arkadaşlar
visual studioda hazırladığım bir projemi sürekli v11 de başlatıyor ben versiyon v12 de başlatmak istiyorum v11 baya eksik çünkü nasıl bir ayarlama yapabilirim.

saygılar...
Evet beyler konu başlığında belirttiğim gibi bu güne kadar görmüş olduğunuz ve size "ne koydu bea" dedirten durumları alıyoruz...

http://www.youtube.com/watch?v=NWofL98NG8U
Merhaba beyler ev kiraladım 550 tl kapora verdim arkadaşlarımın yanına çıkıcam kira kontratında herhangi bir sure belirtilmemiş 1 seneyi doldurmadan evden çıksam kaporayı alabilir miyim bir sorun olurmu...???
Merhaba Arkadaşlar belirtmiş oldupum gibi eclipse kullanarak android yazmak istiyorum fakat sütekli resimdeki gibi hata alıyorum...
yardımcı olabilirmisiniz.
Merhaba arkadaşlar 1 den fazla classım var 1 formda veri girdiğim bir arraya başka bir gorumda nasıl ulaşailirim
bilgilerinizi arz ederim....

saygılar....
Hakkında
Forum İmzası:
BİR ÇOK EPSON YAZICISI OLAN ADAM
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 204
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 7.986 (Bu ay: 269)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 30 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Web Tasarım - Programlama
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.