Şimdi Ara

250 Ytl ye yapılacak en iyi seçim ne?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şimdi sorun ekran kartı .Yaklaşık maksimum 250 ytl ayarlayacağım.İyi bi ekran kartı almak istiyorum aklımdakilerden üst seviyelerde ekran kartları var

ama onları alırsam eksta bi ps almam gerekirmi bahsettiğim kartlar 90 nm de çalışanıda var daha çok nvidia ya meraklıyım atiden soğudum biraz o yüzden

mesela bi 8800 gts 512 mb aldım desem elimdeki kasada 400 w power bulunmakta muhtemelen yetmeyecek.O yüzden arkadaşlardan bu 250 ytlye

yapılacak en iyi ekran kartı nedir bide sizin fikirlerinizi alayım diyecektim şimdiden yardımlarınız için teşekkürler

• Psu'nun 12 volt üzerinden verdiği değerler iyiyse zotac 9800 gt amp öneririm.

http://www.hizlial.com/UrunInceleme.aspx?UrunID=30.013.1578.0020
  • 12 volt üzerinden verdiği değerleri bilmiyorum ama ps ın üzerinde ki yazıda ; Output +12v 18a max
    +5v 40 a max
    yazıyor herhalde bunlardan bahsettin?
  • sen markasını yazarmısın powerinin
  • ben 8800gts yi öneririm.9800gt dende iyi bir karttır
  • quote:

Orjinalden alıntı: erman_hoca333

ben 8800gts yi öneririm.9800gt dende iyi bir karttır

katılıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: Shely

12 volt üzerinden verdiği değerleri bilmiyorum ama ps ın üzerinde ki yazıda ; Output +12v 18a max
    +5v 40 a max
    yazıyor herhalde bunlardan bahsettin?

yazdığı değerleri veren bir psu ise 9800 gt'ye yetecektir.
  • Casper Win 400 ps.Yine bu forumlarda okuduğum bi konuda üreticilerin en az 3 yıl garanti verdikleri için power supply a daha bi değer verdikleri kanısındaydı. Herhalde 8800 gts 512 yük alında 240 w harcıyor bu değere bakarak 400 w ın yeterli lucağını düşünüyorum. O bakımdan kart belli oldu gibi
  • sapphire 4830 derim yok ati istemem dersen 9800gt den baska sansın yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UcuzRoman -- 23 Aralık 2008; 9:55:57 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.