Teğmen
28 Eylül 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Selamlar

Plesk 10.1 kullanıyorum. Bir domain açtım mail ayarlarını yaptım. herşey güzel çalışıyordu. Daha sonra bir kaç domain daha açtım ve herhangi bir sorun yoktu. Fakat domainlerden bir tanesini başka bir yere transfer ettim ve kaydını sildim. Şimdi pleskte ki diğer domainlerimden bu transfer ettiğim domaine mail atamıyorum. Smtp hatası veriyor ve unavailable mailbox diyor , yani hala kendisinde görüyor. Tüm dns ayarlarını kontrol ettim serverdan ping mail.domain.com yaptım yeni mail serverın ip sini görüyor fakat mail gitmiyor..

Yardımlarınız rica.
TÜM DOMAINLER için domain.signajans.com adresine giriniz.

Domain Adı : zeynepmansur.com - nazelmas.com - aslitandogan.com - burcukara.com - bernalacin.com

Bitiş Tarihi : 2010

Transfer Ücreti : Alıcı tarafından karsılanır

Minimum Fiyat : Domaine göre değişir ama bu yazdıklarım için minimum 500 $ dır.
Arkadaşlar elimde WD 500 GB ES edition var. e-sata girişinden bağladığımda data transferi 6 GB ı 30 dakkada yapıyor. USB den bağladığımda çok daha hızlı ?!!!
Bunun nedeni ne olabilir ?
Arkadaşlar bu SmartStorage network usb destekli bu ürünü aldım. Modemime de bağladım. Fakat IP den nasıl kontrol edeceğim nasıl konfigure edeceğim anlamadım. İçinden herahngi bir kitapçıkta çıkmadı. USB den şakır şakır çalışıyor. Fakat LAN dan nasıl kontrol edeceğim bilen varsa yardımlarını bekliyorum.
Arkadaşlar bu aleti windows xp64 bit te tanıtmak ve pc suite i kurmak mümkünmüdür ? Mümkün değilse başka bir programla yapabiliyor muyuz?
Arkadaşlar ne yaptıysam bu mouse u bilgisayara tanıtamadım. Software i çalıştırdığımda no mouse detected diyor başka bişe demiyor. Razer in support adresindeki tüm işlemleri uygulamama rağmen bilgisayar normal bir mouse olarak tanıyor. İşletim sistemim 64 bit. çözümü olan var mıdır ?
Monitöre görüntü gelmesi için her seferinde 3-4 kez reset tusuna basmam gerekiyor. Elimde X1650 pci-exp ekran kartı daha var. onunla herhangi bir problem yaşamıyorum. Supply : Thermaltake 420W ana kart Asus P5BP965. Çözümü olan varsa lütfen cevaplasın. Bu ekran kartının kronik bir problemimidir ?
Arkadaşlar özellikle 9108 ürünü linksys e fark atarmı? Ne gibi farkları var? Mesafe bakımından fark gösterirlermi?
SteamStartUp() failed: *SteamBlockingCall(Login)(0xab0001,0,0xe8fd04) failed with error 1: Incompatible TGT version num

Arkadaşlar Counter Strike Source oyunu install ettikten sonra çalıştırırken bu hatayı veriyor. Bilgisi olan varmı ?
Intel 915PGN Board - p4 2.66 - 512 DDR - winfast px6600td ekran kartım var. Buna bir de 80 GB Samsung SATA Disk aldım. Fakat sata disktenmidir yada başka bişidenmidir anlamadım ama bilgisayar açılırken imlec sol yukarda 20 - 30 saniye kadar yanıp sönüyor. Ondan sonra siyah ekranda windows xp yazısı geliyor . Bu 20-30 saniyelik sürenin sorunu nedir ?
Hakkında
Forum İmzası:
nobody cares.. bL00d
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 10 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 128
İkinci El Bölümü Mesajları: 21
Konularının görüntülenme sayısı: 8.094 (Bu ay: 13)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.