Onbaşı
06 Haziran 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 70 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Selam yaklaşık 7 yıldır özel bir otomotiv fabrikasında çalışmaktayım. Patron tüm haklarımızı yabancı sermayeli bir şirkete sattı. Şirket ismi değişecek benim sorum yaklaşık 300 kadar çalışan işçiler için herhangi bir ücret alıcakmıyız? Çıkış parası vs. Yada almamız gerekmiyormu? Bize yapılan açıklamada değişen birşey yok aynı koşul ve şartlarda çalışmaya devam edeceğimiz.
Selam vitamı oyunlarıyla birlikte sattım elimde 64gb hafıza kartı var istediğim fiyat 260tl
Selam İzmir Karşıyakadan Mehmet telefonumu değiştirmem gerek bu sebeble,

Psp Vitamı (Slim 3G li model ) akıllı telefonlarda takas için kullanmak istiyorum.D&R alınma faturası durmakta eve gidince bakarım tarihine resimleri akşama eklerim. ek olarak : Normal kılıf + silikon kılıf + oyun taşıma kabı + kulaklık + 64 gb hafıza kartı + 4 gb hafıza kartı + 14 kutulu oyun

Takas için tekliflerinizi pm yada buradan bekliyorum üstüne para alma yada verme söz konusu olabilir.

http://forum.donanimhaber.com/m_109954801/f_//tm.htm
selam arkadaşlar ikisine de puanlar tutuyor hangisini seçmeliyim yorum ve fikirlerinizi söylerseniz sevinirim teşekkürler şimdiden
selamlar herkese

Güz döneminden dersim olmadığı ve işletme son sınıf bahar dönemine hazırlanmak için elinde aof 8.yarıyıl bahar dönemi işletme ders kitapları olan varmı?

azar azar bakayım marta kadar yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler..
herkese selam mezun olanlara tebrik ve hayırlısı olsun diliyorum. izmirden mezun olanlar aof kitaplarını vermeyi düşünürmü? bana 4.sınıf bahar dönemi dersleri lazım. bu konu altında aof kitap paylaşımı yapılabilir. iyi günler
arkadaşlar selam oyun psn üzerinden alınabiliyor ama ben kutulu olsun istiyorum yurt dışından getirtebilirim hayırlısı
bu başlıkta mesajları toplarsak çok iyi olur öncelikle kimler aldı? kimler alacak? oyun hakkındaki görüş ve sorular burda toplansın
dünya nüfusu gün geçtikçe artıyor. 2011 verileri 7 milyar insanın mavi gezegende yaşadığını söylüyor tahminimce şimdiki rakam 7,5-8 milyar arasındadır. eskiden arkadaşım hep derdi 3.dünya savaşı çıkmak zorunda diye.savaş haklı haksız taraf gözetmeksizin kayıpların yaşandığı bir olgu. şimdi sinemalarda world war z filmi gösterimde bilen bilir izlemedim henüz ama düşünüyorumda son 10 yıldır sinema dizi oyunlarda konular salgın hastalık virus zombi vs. bilinç aklımıza empoze edilmiş bir haldeyiz. acaba 3.dünya savaşı böyle birşeyi olacak yada güçlü büyük devletler yıkıcı silahlar yerine virus salgın gibi ilaçlar üzerinde ne gibi hazırlıklar yapıyor. sizin düşüncelerinizi merak ediyorum. oluşabilecek senaryolar yada edindiğimiz bilgiler varsa paylaşırsanız sevinirim.

not: kültür bilim devamlı takip etmeye çalıştığım donanımforum bölümü daha önce böyle bir konu varsa affola birde ilk konum cümle düşkünlükleri için özür dilerim.
selam arkadaşlar AOF te 2009 tarihinde okul öncesi öğretmenlik kaydım var sorum şu kredili sisteme geçildi ya borç +bu dönemki harcı yatırsam kaydım yenilenip başlarmıyım? yarın büroyu arıcam ama burdaki cevaplara göre konuşayım istiyorum şimdidwn teşekkürler
Arkadaşlar sınav bitti geldim eve. 5 dersten sınav süresi soru adeti anlamında kendi adıma söyleyeyim güzel ve rahat geçti.Sorular ise basit geldi bana. Sınava giren tüm arkadaşlara geçmiş olsun diyorum. Sonuçlar hakkında bilgisi olan varmı? Nezaman açıklanır yada soru cevapları akşam yayınlanırmı?
Hakkında
Forum İmzası:
ksk
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 96
İkinci El Bölümü Mesajları: 41
Konularının görüntülenme sayısı: 9.983 (Bu ay: 150)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 5 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.