Şimdi Ara

Yeni iPhone?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Takip edebildigim kadarıyla yeni iphone 10 eylülde tanıtılacakmış. Bu kesin mi değil mi bir bilgisi olan var mı? Yoksa sadece ios7 mi tanıtılacak? Yani yeni telefonların tanıtılma ihtimali var mı? Etrafta 5s 5c diye pek çok söylenti var. Diyelim bunlar doğru ve 10 eylülde tanıtım yapıldı. Telefonun piyasaya sürülmesi ne zaman olur? iphone 5 ve diğer iphonelarda bu nasıl olmuştu? Samsung kullanıcısı olduğum için pek fazla bilgim yok. O yüzden belki de çok basit sorular ama merak ediyorum :) yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 10 Eylül de lansmanı var. Yani tanıtımı yapılacak ios 7 nin iphone 5C ve 5S in.
  • ios 7 zaten 10 haziranda tanıtıldı. 10 eylül salı türkiye saatiyle 20.00'de iphone 5s ve 5c'nin tanıtımı olacak. amerika, avrupa gibi yerlerde 20 eylül civarı satışa sunulması beklenirken, ülkemize büyük ihtimalle 29 ekimde gelecektir. çünkü istanbuldaki apple store'un açılış tarihi 29 ekim gibi gözüküyor şimdilik
  • İlginize teşekkür ederim. Şu an amerikadayim ve ben Türkiye'ye dönmeden çıkacak sanırım. Bu benim için sevindirici bir haber oldu. Tekrar Teşekkürler :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: number7

İlginize teşekkür ederim. Şu an amerikadayim ve ben Türkiye'ye dönmeden çıkacak sanırım. Bu benim için sevindirici bir haber oldu. Tekrar Teşekkürler :)

10 Eylülde tanıtılacak ama ne zaman çıkar belli değil 20 si gibi felan çıkar piyasaya orada.

Edit: Diğer arkadaşın yazdığını görmemiştim....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MasteR -- 7 Eylül 2013; 14:26:15 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.