Şimdi Ara

Next AEE SD21 Pro Aksiyon Kamera Kullananlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
2
Favori
2.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşalar hepsiburada.com dan Next AEE SD21 Pro Aksiyon Kamera aldım. almadan önce kullanıcı videoları filan izledim gayet hoşuma gitmişti ama gelen kamera iğrenç çekiyor o görüntülerle alakası yok. 1080p, 1080i hatta 848 denedim yok iğrenç görüntü pullanmalar filan var. şimdi sorum şu: videoları evde akşam ışıklar açıkken çektim bu etkili olur mu? pillerin şarzı tam yoktu fabrikadan geldiği gibi bu etkili olur mu? bu makinanın bit ayarı filan var bunlar etkili olur mu? kullananlar yardım ederse sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: dufpanla

arkadaşalar hepsiburada.com dan Next AEE SD21 Pro Aksiyon Kamera aldım. almadan önce kullanıcı videoları filan izledim gayet hoşuma gitmişti ama gelen kamera iğrenç çekiyor o görüntülerle alakası yok. 1080p, 1080i hatta 848 denedim yok iğrenç görüntü pullanmalar filan var. şimdi sorum şu: videoları evde akşam ışıklar açıkken çektim bu etkili olur mu? pillerin şarzı tam yoktu fabrikadan geldiği gibi bu etkili olur mu? bu makinanın bit ayarı filan var bunlar etkili olur mu? kullananlar yardım ederse sevinirim

Sayın dufpanla kamera ile ilgili bir gelişme varmı. Kesinlikle uzak mı durmalıyız ?
  • Açıkçası bende netten inceledim ama üreticinin videoları haricindeki videolar/resimler pek iç acıcı değil zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi procaptain -- 21 Nisan 2015; 4:43:11 >
  • merhaba iade ettim arkadaşlar. uzak durun çöp çünkü kamera
  • teşekkürler bilgi için hocam. yorumunuz referans oldu.
  • merhaba arkadaşlar. bende Next AEE SD21 edimdim. bugün elime geçti. kutunun içinden şarj kablosu ve adaptörü felan çıkmadı. ben bu cihazı neyle şarj edecem? mini usb girişi var ama prizdemi şarj olacak pcden mi?
    teşekkürler
  • SİLİKİNSAYD S kullanıcısına yanıt
    Selamlar;
    Next bol aksesuarlı fakat düşük kaliteli bir aksiyon kamerası. İade edebiliyorsan iade et, eğer edemiyorsan ona uyumlu usb kablo bulabilirsin diye düşünüyorum. İnce uçlu USB ler uyacaktır muhtemelen. Ayrıca NExt fiyatından alınabilecek en mantıklı ve markalı kamera iON Air Pro Lite modelihttp://www.providyo.com/Air-Pro-Lite-Monopod-Hediyeli,PR-5499.html
  • Merhaba arkadaşlar,
    Ayarları ile ilgili olarak mutlaka bir çözüm olmalı. Almadan once O kadar internet sitesinde izlediğimiz videolar.. ya da hepsi çakma olamaz. Ticari hesaplar değil çünkü.

Kullanmaya devam edip gayet güzel hd kalitesinden görüntü kayıt yapabiliyorum diyen arkadaşlar yardımcı olabilirse memnun olurum..

Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yanında yüksek hızlı sd kart alan bir arkadaşımın denemesi ile ürün gayet başarılı arkadaşlar.

Güvenli bir kaynak olması adına kartı aldiktan sonra youtube videosu da yükleyip linkini ve bir kac fotografla birlikte paylaşacağım..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.