E

Teğmen
24 Mart 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 12 (Bu ay: 0)
Gönderileri
futbolsaati.com

ticaribilisim.com

neselipark.com

araceksper.net

araceksper.com

toptanmail.com

dumanlikaya.com

pratikyazilim.com

beijingmetro.com

gorselbilisim.com

posetcanta.com

naylonposet.net

naylonposet.com

pratikbardak.net

pratikbardak.com

giysigidiyor.com

tepeofis.com

diyetizmir.com

istanbulyapiteknik.com

sandalyehane.com

dogustantaraftar.com

butikparfum.com

izmirdugunfotograf.com

musacicek.com

izmirtshirt.com
Selam Arkadaslar, İzmir VATAN BİLGİSAYARDAN Arkadasıma 1600 TL'ye Oyun Amaçlı bilgisayar toplayacağım kendimce bi konfirigasyon olusturdum.
Gerçeği arkadasım 1500 TL dedi ama baska türlüde çıkartamadım açıkcası. Sizlerden ricam konfirigasyonda herhangibir uyusmazlık varmı veya tavsiye edebileceğiniz baska bi sey.
Bide acaba bu konfirigasyonda fiyatı 100 TL daha asağı cekme sansım varmı ? incelermisin lütfen. Tesekkurler.
INTEL CORE2 QUAD Q8400 2.66GHZ 4MB CACHE 1333FSB 45NM İŞLEMCI - 329 TL

ANAKART P5Q SE2 INTEL® P45 / ICH10 DDR2 1200MHZ 1600FSB ANAKART- 180 TL

4GB (2*2GB) VIPER DDR2 1066MHZ CL5 DUAL KIT RAM - 196 TL

SEAGATE 500GB 16MB SATA2 BARRACUDA 7200.12 HARDDISK - 97 TL

HD5750 GDDR5 1GB 128BIT ATI DX11 EKRAN KARTI - 256 TL

THERMALTAKE VJ75021N2E WINGS RS 200 500W MIDT ATX SİYAH KASA - 135 TL

S-LİNK SL-25A 3.5" DAHİLİ KART OKUYUCU SİYAH USB 2.0 - 8 TL

PHILIPS 19" 190VW9FB GENİŞ EKRAN LCD MONİTÖR - 224 TL

LOGITECH EX100 KABLOSUZ DESKTOP SET - 47 TL

ASUS 24B1ST 24X ± DOUBLE LAYER SATA DVD YAZICI - 65 TL

LOGITECH S220 2+1 SPEAKER - 49 TL

1.586 TL KDV DAHİL VATAN BİLGİSAYAR
Selam Arkadaslar, Vatanbilgisayarda bugune ozel asağıda ozelliklerini yazdığım bilgisayar kampanyası var.
Bu bilgisayarı bu gune ızel kampanya oldugu icin aksam is cikisinda almak istiyorum sizce nasıl bir bilgisayar?
Yapacağım is Ağırlıklı Corel, olmak uzere arada bir Illustrator, PhotoShop Programlarını calıstıracam.
Birde merak ettigim acaba bu bilgisayarı alsam 100 TL civarında ekran kartı ve 1 GB ram ilave etsem sorun olurmu acaba?
Sorun olurmu derken kastım, güç kaynağı kaldırırmı veya herhangibirsey?

Bilgisayarın inceleme linki

CPU Teknolojisi Intel® Pentium® Dual Core
CPU Numarası E5300
CPU Hızı 2,66 GHz
CPU Bus Hızı 800 MHz
CPU Ön Bellek 2048
RAM Kapasitesi 2048MB
RAM Tipi DDR2
RAM Bus Hızı 800 Mhz
HD Kapasite 250 Gb
HD Dönüş Hızı 7200 Rpm
HD I/dO SATA
VGA Chipset Markası INTEL ( Paylaşımlı )
Ekran Boyu(inch) 19
Monitör Tipi LCD
Optik Sürücü DVD±RW Double Layer
Card Reader var
İşletim Sistemi Win Vista Starter Tr
Selam arkadaslar, bu aksam vatan'dan yeğenime laptop alıcam max. 850 TL gibi bi para var elimde daha fazla yukarı cıkamıyom malesef.
Tabiki bu paraya alınacak 2 model var vatan'da biri LENOVO G530 T4200 15.4" digeride ACER E-MACHINE T4200 15.6", herikiside hemen hemen aynı özelliklere sahip.
Laptop'u bu aksam gidip kartla alıcam. Sizce hangisini almalıyım? Yardımcı olurmusunuz? Yada daha mantıklı bir onerisi olan varmı?
ACERLENOVO
Selam arkadaşlar, eski bir bilgisayarım var (P4 3.0 512ram 80gb IDE HDD) bir kaç gündür uğrşıyorum format atayım dedim fakat cd leri karıştırmışım.
Bende 2 adet xp pro cd si var biri IDE diğeri SATA. İlk format atmaya calısırken SATA ile atmısım fakat tabiki hata verdi aistor.dll bulunamadı dedi olmadı.
Sonra HDD'ki söktüm başka bir bilgisayara taktım ve C olan kısmı NTSF olarak biçimlendirdim D!yi aynen bıraktım. Daha sonra HDD'i kendi bilgisayarına taktım fakat hiç bir şekilde görmedi, DVD-ROM var onu görüyo ama. Açılışta BIOS!a girip ordan tanıtayım dedim HDD'i yine olmadı. Jumper'la ilgili diye düşündüm ve değiştirim yine aynı, IDE bağlantı kablolarını değiştirdim değişen bi şey yok. XP CD'si takıp format atmaya başlayayım dedim fakat HDD yok diye. Başka ne yapabilirim aklınıza gelen bir şey varmı acaba. ben bu HDD'i bilgisyara nasıl tanıtırım?
Selam arkadaslar, bilgisayarıma XP Pro yuklemeye calısıyorum fakat aistor.sys bulunamadı diyor.
Sorun ne olabilir? Yardım ederseniz sevinirim.
Bilgisayar: P4 3.0 512 Ram 80 GB HDD Onceki işletim sistemi xp pro sp2
şu an yuklemeye calıstıgım sp3.
Selam Arkadaşlar.
Salondaki TV'den Mutfağa Hoparlör bağlamak istiyorum (salon ile mutfak arasında 2mt x 2mt düz bir cam bölme var valide mutfaktan TV izleyebiliyor ama sesi duyamıyo malesef) acaba salondaki televizyondan mutfağa nasıl bir bağlantı yapabilirim 5+1 olmamak şartı ile. Yani ses hem salondaki televizyondan ses cıksın hem mutfağa bağlamak istediğim hoparlörden ses cıksın. Nasıl bir hoparlör almam gerek? amfi almam gerekirmi?
Bu arada Televizyon Arçelik 70 Ekran Düz Kare yan tarafında compozit çıkış var + Uydu Receiver.
Yardımcı olurmusunuz.
Selam, 250 GB WD IDE HDD'im var FAt32 formatlı 3'e bolunmus vaziyette.
Bu HDD'e bilgisayarımdan film yukleyip DVD Playerde izlemek istedim fakat HDD'yi DVD'ye bagladıgım zaman ekranda karıncalasma ve atlama oluyo. Sorun ne olabilir acaba?
Baglantıyı asagıda vermis oldugum linkteki aletle yapıyorum (USB SATA IDE cevirici)
http://www.newertech.com/products/usb2_adaptv2.php
Hakkında
Meslek: Matbaa, Grafiker
Forum İmzası:
SONY 55W905A
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 140
İkinci El Bölümü Mesajları: 25
Konularının görüntülenme sayısı: 7.625 (Bu ay: 52)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.