Şimdi Ara

XP yüklerken iaStor.sys bulunamadı diyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
3.721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaslar, bilgisayarıma XP Pro yuklemeye calısıyorum fakat aistor.sys bulunamadı diyor.
    Sorun ne olabilir? Yardım ederseniz sevinirim.
    Bilgisayar: P4 3.0 512 Ram 80 GB HDD Onceki işletim sistemi xp pro sp2
    şu an yuklemeye calıstıgım sp3.

• CD den kaynaklanıyor..
  • daha once kullandıgım bir cd eminmisiniz?
  • yada soyle soyleyeyim, ilk format atmaya calıstıgım cd sata icin di galiba. Şimdi taktıgım cd İDE fakat bilgisayar bi turlu kura baslamıyo.
    bilgisayarı icine takmıs oldugum cd den baslatmak icin ne yapabilirim? BIOS tan cd den baslatı seciyom fakat baslamıyo.
  • quote:

Orjinalden alıntı: epoxy rıdvan

Selam arkadaslar, bilgisayarıma XP Pro yuklemeye calısıyorum fakat aistor.sys bulunamadı diyor.
    Sorun ne olabilir? Yardım ederseniz sevinirim.
    Bilgisayar: P4 3.0 512 Ram 80 GB HDD Onceki işletim sistemi xp pro sp2
    şu an yuklemeye calıstıgım sp3.

Kur dosyaları kopyalıyor ekranında mı bu uyarıyı alıyorsun?
    Eğer öyle ise;
    Şu başlıklara bir göz at.Ramde sorun olabilir.
    http://resim.donanimhaber.com/searchpro.asp?phrase=parite&criteria=AND&sortMethod=d&timeframe=%3E&timefilter=0&author=Mesuthaksoy&forumid=ALL&topicreply=both&message=both&language=single&top=1000&minRank=0&submitbutton=+Tamam+
  • tamamen sata'yla ilgili bir hadise.. şuan ben de vista kurulu bir pc'ye xp kurmaya çalışıyorum, slip stream yaptıktan sonra aynı hatayla karşılaşmaya başladım. eğer sata'yı bios'tan kapatabiliyorsan hiç uğraşmadan öyle yapmanı tavsiye ederim. ama bendeki gibi phoenix bios'un varsa çözümü şuan de bile bilmiyorum =)
  • ramleri ve cd'ni kontrol et
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.