P

Teğmen
25 Ocak 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaslar e5200 işlemcimi 4 ghz de calsıtırıyorum bıosta gozukuyor ancak bilgisayarı actıgımda everst olsun cpuıd olsun ıslemcı hızımı 2,5 ghz de görüyor ve oc sankı yokmus diye gosterıyor bu neden olabılır acaba
arkadaslar buyuk bır havesle e 5200 işmeci aldık. kutudan cıkarttık ve bılg. taktık ancak bılg acılıyor gıbı olup kapanıyor. sonra eskı ıslemcıyı taktık o calısyor. bırkaqc kez denedık aynı soncu. sonuc: intel de bozuk ıslemcı uretebılıyormus..

anakart ep35ds3r ve f13a bıos yuklu...
arkiler 9600gt ekran akrtı 2 gb ram ile bu şlemciyi 3 ghc cıvarında oc için gerçek 350watt psu yatermi
arkadaşlar bu işlemciyi 3ghz üstü için kaç volt vermemiz gerekmektedir.
arkdaşlar dikkat ettiniz mi g.byte anakartlarda cpu voltajı değeri ile cpuz everst gibi programlardaki değerler birbirini tutmuyor neden acaba
arkadaslar p35ds3r anakartımın bıosuna gırdıgımde tum degelerı gorebılıyorum ancak secemıyorum hıc bırı aktıf degıl neden olmuş olabılır
hangisini tercih etmeliyiz
arkadaşlar bir arkadas bu kartı almıs ama verım alamıyorum diyor neden olabılır sızce
nvidia da 5,6 ve 7 serinde olan görüntü netleştirme özelliği artık 8 ve 9 sersinde yer almamakta. bu da masaüstü ve simgelerin net ve keskin görüntülü olmamasına yol açmaktadır. oyunlarda performans derken günlük kullanımdaki kalitesizlikle nvidia cidden kendini rezil etmiştir. bu durumda suan alınabılcecek en mukemmel kart 7950 ile sınırlı.
arkadasalr e8500 işlemci palit 8600 gt sonic 2 adet hdd 2 adet fan 2 adet dvd rwı tagan 300watt psu ile kullanıyorum zorladım zorladım zorlanmadı. neden bazı arkadaslar yok 400watt 500watt mınumum gerekır fln dıyorlardı anlayamadım. bal gibi yetıyormus 300 watt.. bilginize sunulur
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 12 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 12 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 146
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 33.459 (Bu ay: 238)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.