Şimdi Ara

Pazar Banko Kuponlar(Dünki kupon tuttu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    309 STROMSGODSET - VALERENGA 1
    321 LEVERKUSEN - BAYERN MÜNİH Var

2.44 oran

Arkadaşlar kesinlikle 5 10 atın

TUTTU

PAZAR KUPONLARIM:
    2 tl atın Güven: 7/10

BANKO Güven 8.5/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RichardDawkins -- 6 Ekim 2013; 11:19:50 >

• Oynayanlar yaşadı 2 maç şimdiden tuttu man. maçı da 1 - 2 tutuyo sanırım
  • Evet kupon tutmuştur oynamış arkadaşlara hayırlı olsun
  • Dostum Pazar'a kuponun var mı ?
  • büyük ihtimal kimse oynamadı ama helal olsun valla. 2.4 oran diyip geçmemek lazım, 1 tane maç çıkarmak bile aşırı zor şu iddaada.
    özellikle bayern maçında direkt 2 vermek yerine kgv demen gözlerimi yaşarttı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metric

büyük ihtimal kimse oynamadı ama helal olsun valla. 2.4 oran diyip geçmemek lazım, 1 tane maç çıkarmak bile aşırı zor şu iddaada.

tabi hocaaam 2 oran diyip geçmemek lazım. 50 lira yatırdım been 100 lira olarak döndü kar, kardır

Hit-Man: var ama, %99 banko diyemem. bu daha çok 2 tl atılacak bir kupon. ama içindeki maçlardan 3 lü 4 lü oluşturulabilir sağlam analiz sonucu oluşturdum.

• RichardDawkins kullanıcısına yanıt
    iyi güzel kuponun devamı nerde hocam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: 123_789

iyi güzel kuponun devamı nerde hocam :)

bir üst mesaj
  • Ekledim bugünün kuponlarını
  • takip.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yavute -- 6 Ekim 2013; 11:37:04 >
  • Juventus milan riskli değilmi ?

Yani milanı hafife almamak lazım berabere bitebilri

son 2 maçı bilmiyorum ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: RichardDawkins

quote:

büyük ihtimal kimse oynamadı ama helal olsun valla. 2.4 oran diyip geçmemek lazım, 1 tane maç çıkarmak bile aşırı zor şu iddaada.

tabi hocaaam 2 oran diyip geçmemek lazım. 50 lira yatırdım been 100 lira olarak döndü kar, kardır

Hit-Man: var ama, %99 banko diyemem. bu daha çok 2 tl atılacak bir kupon. ama içindeki maçlardan 3 lü 4 lü oluşturulabilir sağlam analiz sonucu oluşturdum.

Hocam Gozunu Seveyım Suan delı gıbı paraya ıhtıyacım Var bu Kupon tutarmı Malum ogrencıyız 2 lıra bıle olsa zarara gırmek ıstemıorum ama sen tutar oyna dersen oynıcam cvp lutfen

• quote:

Orijinalden alıntı: TheDark06

quote:

Orijinalden alıntı: RichardDawkins

quote:

Hocam Gozunu Seveyım Suan delı gıbı paraya ıhtıyacım Var bu Kupon tutarmı Malum ogrencıyız 2 lıra bıle olsa zarara gırmek ıstemıorum ama sen tutar oyna dersen oynıcam cvp lutfen

iddaada kesin diye birşey yok :O ilk maçlar şuan iyi gidiyor tottenhamda bitane atarsa iyiyiz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.