Şimdi Ara

turkcel faturalı hattttt

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bugun turkcellden faturalı hat alıcak tım 2 tane. Numaraları seçtim tamam dedim. tam sona geliyordum ki Arkadaş benden hat başına 20 ytl ücret istedi paket fiyatıymış. Türkcelin müşteri hizmetleri aradım faturalı hat almak istiyorum dedim ve çok şaşırdım faturalı hatların sim kart ücretlerini bayi belirliyormuş ve isterse 5 ytlden ister bedavadan isterse 100 ytlden satabilirmiş piyasa koşulları böyle gerektiriyorumuş.
    Aynı uygulama Avea dada geçerli imiş. Böyle saçmalık olurmu sim kartı ücretli veriyorlar ve sabit ücrette yok karaborsa yuh artık diyorum.

• Evet ona karışmıyolar.. Çoğu yerde faturalı hat ücretsiz ama 7 ile başlayan numaralar vs..

Sizin seçtiginiz numaralar nasıl ?
  • 0530 490 ile başlıyordu numaralar
  • quote:

Orjinalden alıntı: ercumentbu

0530 490 ile başlıyordu numaralar

bende var 3 tane 0530 lu 300 le başlayan tanesine 5 ytl alırım düşünürsen
  • Faturalı hatları elinde patlayan bayiler genelde numara ne olursa olsun beleş veriyor. Kotasını doldurmuş yada doldurmaya başlamış bayiler para istiyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: fatihgülçiçek

Faturalı hatları elinde patlayan bayiler genelde numara ne olursa olsun beleş veriyor. Kotasını doldurmuş yada doldurmaya başlamış bayiler para istiyor.

teşekkürler ama faturalı hattında sim kartına para vermem. zaten her ay ödüyor olacaksın birde sim kart alırken para verirsen tümden ayvayı yedik anlıyacağın. Faturalı hatta alırken ücret vermek mantıksız bana göre bedava veren yer olursa alıcam.
  • ben bugun 532 aldım bedava
  • quote:

Orjinalden alıntı: herrero1344

ben bugun 532 aldım bedava

Aman arkadaş sen kaybolma bi yere. .

Arada topic açılıyo burda "0532'li hatlar 3000$ediyomuş " diye.. Koyarsın lafı
  • ben de bulsam bi 532li hat yapışacam
  • tukcell faturalı hat isteyen arkadaşlar turkcell kurumsal çözüm merkesinde abim çalışıyor üçretsiz hat verebileceğini söylüyor ist dan istek olursa 0533 2675067 nolu telden ulaşabilir
  • bende 2 ay önce 532 li hattı bedawaya aldım arkadasım bence ii arastır yani para flnda istemiolar cogu yer
  • bjk ta 532 5xx xx xx li hat 25 ytl ydi
  • hmm araştır bence tek bi bayiyle sınırlı kalma
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.