Şimdi Ara

aliexpress dispute hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
930
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bana ulaşmayan bir ürün için dispute açmıştım satıcı beklemem için bir teklif yapmıştı gelir demişti ama teklifi reddettim para iadesi istedim. şimdi dispute sonuçlanmış ama para iadesi falan göremedim. anlamadım para satıcıya mı aktarılmış yardımcı olursanız sevinirim.

• $4.97 iade yapılmış ancak hesabınıza geçmesi 7-10 günü bulabilir, hafta içi muhtemelen hesabınıza geçmiş olur bahsi geçen miktar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biostrike -- 16 Ekim 2016; 2:35:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: biostrike

$4.97 iade yapılmış ancak hesabınıza geçmesi 7-10 günü bulabilir, hafta içi muhtemelen hesabınıza geçmiş olur bahsi geçen miktar.

hocam 3 ile 15 iş günü içerisinde para iade edilir diyor değil mi ? o süre içinde iade talebinde bulunabilisiniz değil yani ?
    şöyle bir şey de var

Based on the dispute results, the payment had been processed. Please check Order No. 78107001530732.

To help us to improve the shopping experience on AliExpress, you may take one to two minutes to answer 6 questions towards the dispute by clicking Customer Dispute Satisfaction Questionnaire. Pleasebe assured that your responses will be kept confidential.

Reminder: Normally buyer will receive the refund in 3-15 business days.

Please spare a few minutes to provide feedback on the service I have provided. We strive on improving our performance consistently, and feedback ratings help us evaluate our performance further.

Thank you for your cooperation and support, and hope you have a great experience shopping with AliExpress. Your understanding and cooperation will be appreciated.

• 3 - 15 iş günü içerisinde diyor paylastiginiz yazıda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • biostrike kullanıcısına yanıt
    eyvallah hocam saolun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.