Y

Teğmen
11 Eylül 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaşlar bana bir program lazım kullandıgım bilgisayara yüklücem ve başkası kullanırken hangi sitelere giriyor onun kaydını tutan bir program sadece hangi siteler girdigini kaydetsin yeter sonra sadece benim bakabilecegim bir penceere sunsun bana yeter

bu konuda program önerebilecek arkadaşlardan yardım talep ediyorum
arkadaşlar elimde hd 800 pvr var ama cihazda hiç bir kanal yok kanal arama yapıyorum hiç bir kanal bulmuyor tuner ayarından turksatı seçiyorum ama hiç bir kanal bulmuyor ne yapmam lazım yardımlarınızı bekliyorum
arkadaşlar ben 27 kişilik ısuzu otobüs ile kendi şeridim olan sag şeritte seyir halindeyim karşımdan ise bir mercedes taksi gelmekte yolun sol kenarında araba park etmiş yani merdecedesin sagında kalıyor neyse ben oraya yaklaştığımda karşı tarafın hiç gaz kesmedigini üstüne iyice gaza yükledigini görünce hemen fren yaptım ordada sag tarafa sıfı yanaştım hatta lastikleride kaldırıma sürttüm ve durmuş kadar yavaşladım ama merdecedes sol ön taraftan bir girdi arkaya kadar götürdü

yukarıdaki gibi oldu raporu polis tuttu ve raporda ikimizede kusur vermiş ama öncelikle şunu belirteyim oradan iki araç yan yana rahatça geçebilecek kadar mesafe var ama polis raporda yolun dar olduğu yerlerde benim otomobile yol vermedigim için otomobilin ise yolun dar oldugu yerlerde yolun sag tarafa yanaşmayıp sol tarafından gidip bana çarptıgı için suç vermiş şimdi bu rapor ile benim ne yapmam lazım bundan sonra nasıl işliyor süreç benim zararımı kim ödeyecek karşı tarafın zararını kim ödeyecek benim arabamı yaptırmam için ne yapmam gerekiyor birde karşı tarafın sigortasıda yok ne yapıcaz bu işlerden anlayan varsa hayrına yardımcı olursa çok sevinirim...
arkadaşlar ben 27 kişilik ısuzu otobüs ile kendi şeridim olan sag şeritte seyir halindeyim karşımdan ise bir mercedes taksi gelmekte yolun sol kenarında araba park etmiş yani merdecedesin sagında kalıyor neyse ben oraya yaklaştığımda karşı tarafın hiç gaz kesmedigini üstüne iyice gaza yükledigini görünce hemen fren yaptım ordada sag tarafa sıfı yanaştım hatta lastikleride kaldırıma sürttüm ve durmuş kadar yavaşladım ama merdecedes sol ön taraftan bir girdi arkaya kadar götürdü

olay aynen böyle oldu burda polis suçu kime verir olay bu sabah oldu polise sordum suçu kime veriyorsunuz diye ama söylemedi yarın raporu aldıgında görürsün dedi yarın da aksi ne cumartesi bu raporu cumartesi alabilirmiyim birde bu kazada suçlu tarafı polismi belirliyor ?

olay yukarıdaki resim gibidir
arkadaşlar küçük bir soruya cevap arıyorum elimdeki uydu cihazının s video çıkşını hani yuvarlak renkli çıkışları olan o kablonun uçlarını alsam bendeki monitörün vga çıkışına baglasam görüntüyü alabilirmiyim eğer böyle bişey mümkünse hangi şekilde birleştirmem lazım kabloları

yardımlarınızı beklliyorum...
arkadaşlar ben yeni bir led full hd 24 inç monitör almak istiyorum bu monitör oyun oynarken bana sıkıntı çıkarırmı oyunda tam ekranda oynayabilirmiyim hani büyükya monitör yandan üstten siyahlar çıkarmı birde bu mega konstrat ne demek konsrat oranında neye dikkat etmeliyim yardımlarınız için şimdiden teşekkürü bir borç bilirim...
arkadaşlar bende eski bir power var ve ben bunu kasa dışında kullanıcam yeşille siyahı kısa devre yaparak ama benim sorunum şu bu powerden alabilecegim max voltu nasıl alabilirim mesela kırmızı sarı turuncu renkli kabloloru birleştirsem bir tanede siyah çeksem voltta artış olurmu
2-3 gün önce sony dru 870s dvd rw aldım sata pc ye taktım hdd de samsung 500gb sata2 hdd ikiside baglı yeni win7 64bit kurdum ama dvd den oyun yükledigim zaman pc donuyor misal oyun setupu başlıyor yüklüyor 1-2 dk sonra donuyor rw nin ışıgı sönüyor başka kasada denedim sorun yok dvd rw de yanlız sisteme xp yükledim xp de o sorunu yapmadı 7 32 bit yükledim sorunlu 64 bitte sorunlu hdd de saglam sorun yok sorun nerde anlamaıyorum nedense hep böyle saçma sapan sorunlar beni buluyor yardım edebilecek bi arkadaş olursa çok sevinirim
bizim evde bi tane modem var onu kablosuza çevirmek için bi acces point taktık ve kablosuz özellige sahip bi adsl miz oldu fakat ben bu acces pointin içine nasıl girebilirim kablo baglamadan direk kablosuz agdan baglanabilmek için
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 216
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 25.428 (Bu ay: 43)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.