Şimdi Ara

Türk Telekom Bilgisayar/Laptop Kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
4.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • akrdaşlar sitede gördüm kadarıyla türk telekom bilgisayar kampayası başlattı veya başlatacak tam bilgi yok

http://www.telekomburada.com/turk_telekom_bilgisayar_kampanyasi.html

telekom müşterileri 24 veya 36 ay taksit seçenekleri ile 3 farklı bilgisayar(HP,Dell,Exper) ve laptop modellerinden birine aylık 24,99TL'den başlayan fiyatlarla sahip olabilecek.

Kampanyaya katılan Türk Telekom müşterileri 24 veya 36 aylık taahhüt vererek, 3 farklı markadan istediklerini seçebilecekler.

asıl soru sizce hp bilgisayar nasıl ? ekran kartından felan bahsetmemiş internetten yanlış bulmadıysam HD7450M model ekran katrına sahip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anilaslan5 -- 9 Haziran 2012; 17:20:54 >

• DAHA FAZLA BİLGİ BULDUM

Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom avantajlı cihaz kampanyalarına devam ediyor. Telekom müşterileri 24 veya 36 ay taksit seçenekleri ile Hp veya Dell marka dizüstü bilgisayarlar ile Exper marka masaüstü bilgisayar modellerinden birine sahip olabilecek.
    Kampanyaya katılan Türk Telekom müşterileri 24 veya 36 aylık taahhüt vererek, HP, Dell veya Exper marka bilgisayar modellerinden istediklerini seçebilecekler. 07.Mayıs.2012’de başlayacak olan kampanya, 31.Aralık.2012 kadar (stoklarla sınırlı olacak şekilde) sürecek.

Türk Telekom ofis ve bayilerine başvuru yaparak yararlanılabilen kampanyadan en az 6 aydır Türk Telekom sabit hat müşterisi olan, şüpheli alacaklı listesinde olmayan, diğer cihaz kampanyalarının herhangi birinden yararlanmayan tüm bireysel ve tüzel Türk Telekom müşterileri yararlanabilecek. Ödemeler ise aylık olarak Türk Telekom ev/iş telefon faturasına yansıtılacak.

http://www.turktelekom.com.tr/tt/portal/Guncel/Detay/Turk-Telekom-dan-Bilgisayar-Kampanyasi

• lokum abonesi, kebap abonesi bunlar hep müşterinin ayağı alışsın diye yapılan kampanyalar. kaşıkla verirler kepçeyle alırlar, defalarca gördük geçmişte. kampanyalar birçok teknoloji markette yapılan kampanyalardan daha cazip değiller, gidip mağazadan beğenerek almanızdan yanayım ben
  • Boşverin siz TT'u. Beğendiğiniz bilgisayarı mağazadan alın.
  • elbette magzalarda satilan bilgisayarlardan iyi veya hesapli degil ama sorun su ki herkes kk ile alisveris yapmiyor cogu kisi evkur gibi kazik yerlerden alisveris yapiyor bana gore onlar icin iyi bi kampanya ki bende onlardan biriyim ogrenciym sonucta kk min limiti 500 lira lapto icin yeterli degil sonuc olarak bi sekilde babami kandirark buradan alicam sizce hp bilgisayar almaya degrr mi ? isinma problemi olur mu ? hangi derece oyunlari kaldirir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hp'nin g6 modellerini önermem ısınma problemiyle karşılaşabilirsin.kullanım amacın nedir normal kullanımsa dell alınabilir.
  • univertedeeyken ihtiyacimi karsilicak bilgisayar bi kac program olur birazda oyun kaldirsa kafidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • harici ekran kartı olan model hp ama onuda ben şahsen önermem oyun düşünürseniz harici ekran kartı şart.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vercenik53

harici ekran kartı olan model hp ama onuda ben şahsen önermem oyun düşünürseniz harici ekran kartı şart.

baska bi yerden alma şansım yok gbni vercenik ilgine teşekkür ederim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anilaslan5 -- 10 Haziran 2012; 16:24:33 >
  • ozaman hp alınır ama şansına illede kötü olacak diye bir durum yok ama fanları tozdan kollaman gerekir.
  • bu arada şimdi farkettim kafama takıldı vatandaki hp b0c89ea modelinde

https://www.vatanbilgisayar.com/notebook-netbook-tablet/hp-b0c89ea-b0c89ea-core-i3-2330m-22ghz-4gb-500gb-dvdrw-156-1gb-hd7450m-cam-w7bas/productdetails.aspx?I_ID=59025

500 gb hard disk var türk telekomun verdinde 320 gb aynı modellerde böyle farklılıklar olabiliryormu ? yoksa bi iş mi var ?
  • modeller arasında ufak farklılıklar olur bu demiş olduğun yeni modeldir tt'deki önceki modellerden
  • 36 ay ttnet kullanmak için çok uzun bir süre bence.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.