Şimdi Ara

Saçmasapan bir donma sıkıntısı (kafa yedirtti)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • komşumun ttnet'in verdiği Airties 5440 marka modem ile internete giriyorum toplamda 3-4 adet cihaz bağlanıyor..kablosuz olarak cihazdan %80 oranında sinyal alıyorum ama birden çok ve herhangibir download işleminde 5-10 dakika içinde modem donuyor.
    wifi listesinde gözüküyor bağlan dediğimde hiçbir şekilde bağlanmıyor..farklı işletim sistemleri ve wifi adaptörleriyle denesemde durum farksız..
    Cihaza reset attığımızda durum düzeliyor ve daima tekrarlanıyor...
    1 hafta öncesinde eski modemde aynı sorunu yaratıyordu ama birkaç günde bir tekrarladığı için çok rahatsız etmiyordu..

wifi şifreleme teknolojinisi değiştirdim..
    kanalı değiştirdim..
    güvenlik ayarlarından tut dns'yekadar modemin her ayarını değiştirdim durum hep aynı...
    komşum bayram tatiline gittiği için her istediğimde modemide resetleyemiyorum..elektiriklerin kesilmesine kaldı kaderim..
    tahminlerime göre modem ısınıyor..yada başka bir cihazdan etkileniyor ama 5-10 dakika gibi bir süre çok kısa..
    internette araştırmadığım yer kalmadı...
    sadece bu konudakihttp://forum.donanimhaber.com/m_53229480/tm.htm gizemli nickli arkadaş benzer problem yaşamış ama çözüm bulamamış...

bilgisi olan arkadaşlar çözüm önerisi bekliyorum...

• Downloadlarda wifi sıkıntı yaratıyor cihaz kitleniyor servise gonder cozumu yok bu hatanin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ccnablade -- 27 Ekim 2012; 12:56:45 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.