Yüzbaşı
24 Temmuz 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 28 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Örnek mini etek,dar pantolon,dar eşofman ,göğüs ve sırt dekoltesi vs. vs.
Paylaşırsanız seviniriz
Fikriniz ve gözlemleriniz nasıl ? Yani zayıf bi insana göre kilolu bi insanın kız arkadaşı olması dahamı zor..?
Soru açık ve net arkadaşlar
Hayırlı akşamlar arkadaşlar..Spora giden arkadaşlara birkaç sorum olacak..3 aylık spora yazılmak istiyorum..İstanbul'da uygun fiyatlı bildiğiniz yerler varmı?..3 ay boyunda düzgün spor ve beslenme ile ne kadar kilo verebilirim..Boy 1.76 kilo 87..Tecrübeli arkadaşlar yorum yaparlarsa sevinirim..
Merhaba Arkadaşlar :)
Biz yeni full hd tv aldık fakat Kablo tv istenileni vermedi doğal olarak..:) Biz şimdi teledünyaya geçmeye karar verdik..210 lira HD Set Top Box/Receiver alıcaz..Sizce iyimidr? Yada tavsiyeniz varsa sevinirim :) İyi akşamlar
Merhaba Arkadaşlar

Biz yeni full hd tv aldık fakat Kablo tv istenileni vermedi doğal olarak..:) Biz şimdi teledünyaya geçmeye karar verdik..210 lira HD Set Top Box/Receiver alıcaz..Sizce iyimidr? Yada tavsiyeniz varsa sevinirim :) İyi akşamlar
Arkadaşlar Vestel Pixellence tv aldım..Usb den Film izlenebilme özelliği varmış..Fakat Hd film atsam Usb bellege o şekilde izleyebilirmiyim ?
Arkadaşlar odamdaki 55 ekran tv arızalandı..Yeni tv almak yerine 150 yada ona yakın bi miktarda tv kartı almak istiyorum..Samsung 19' 932 NW kullanıyorum..Yükse çözünürlüklü bi tv kartı arıyorum..Tavsiyesi olan arkadaşlara şimdiden teşekküe ederim..
Herkeze iyi akşamlar...Ben açıköğretim son kurtarma sınavına girdim.Fakat çalışmadıgımdan dolayı tüm derslerden kaldım..90 doğumluyum..2010 Celp dönemlerine baktığım zaman 2010 Mayıs askerlik gözüküyor..Askerliğim ne zaman oluyor? Teşekkürler
Hakkında
Hakkımda:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 12 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 12 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 814
İkinci El Bölümü Mesajları: 9
Konularının görüntülenme sayısı: 171.731 (Bu ay: 34)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.