Şimdi Ara

Teledünya Hd Receiver ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
8.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Biz yeni full hd tv aldık fakat Kablo tv istenileni vermedi doğal olarak..:) Biz şimdi teledünyaya geçmeye karar verdik..210 lira HD Set Top Box/Receiver alıcaz..Sizce iyimidr? Yada tavsiyeniz varsa sevinirim :) İyi akşamlar

• valla netanın sitesinde yeni çıkacagı belirtilen bir uydu alıcısı var.tabi HD. hem dvb-c hem dvb-t yanı hem uydu hem kablo tv için .özellikleri iyigibi ama pekyakında diyor.istersenız bir göz atın.http://www.neta.com.tr/consumerelectronics/default.asp?d=tr&s=2&g=8&u=19
  • Teledunya HD kullaniyorum, cihaz super. EPG sistemi muthis, cok memnun kalacaksiniz gozunuz kapali gecin..
  • peki bu teledünya hd 1080 i görüntü mü sağlıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazytaxi

peki bu teledünya hd 1080 i görüntü mü sağlıyor

hd yayınlarda elbette saglar..info tuşuna bastıgınızda görurusünüz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: DEMİRCİEFE

valla netanın sitesinde yeni çıkacagı belirtilen bir uydu alıcısı var.tabi HD. hem dvb-c hem dvb-t yanı hem uydu hem kablo tv için .özellikleri iyigibi ama pekyakında diyor.istersenız bir göz atın. http://www.neta.com.tr/consumerelectronics/default.asp?d=tr&s=2&g=8&u=19

Az önce önce Neta firması ile görüştüm bu cihazın şu anda tasarım aşamasında olduğunu çıkışının 6 ay gibi süre alabileceğini çünkü daha bu cihaz ile bir piyasa talebinin oluşmadığını söylediler.
  • AZbox alın, çift tuner bağlanabiliyor, bu sayede hem uydu receiver, hem Teledünya Set top box olarak kullanabilirsiniz.
    İçerisine bağlayacağınız HDD ile yayınları kaydedebilir, USB üzerinde tüm medialarınızı oynatabilirisiniz (avi, mkv, divx, xvid, mpeg vs.vs.)
  • Linkine BURADAN ulaşabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightbird

Linkine BURADAN ulaşabilirsiniz.

Arkadaşım bune bea 950 TL miş oda .
  • Teledünya HD yi ben kullanıyorum. Televizyonum Samsung 46" 7 serisi LED TV.

Teledünya' da 2 adet standart HD yayın var: Nationatgeographic ve Eurosport. Eğer extra ücret verirseniz 2 adet de HD sinema kanalı var (ücretleri teledünyanın internet sitesinden öğrenebilirsiniz).

Evde HD yayın izleyebilmeniz için şu seçenekler var: D-smart, digitürk ve teledünya. (Normal çanaktan da HD yayın mümkün mü? Bilgim yok) Bunlardan en ucuzu teledünya.

İllâ ki HD izlemek istiyorum derseniz bence teledünya alın. Bir süre sonra, HD yayın izlemenin o kadar da elzem bir şey olmadığını anlayınca zaten benimle hemfikir olacaksınız. Şöyle ki; toplasanız kaç tane HD yayın var ki zaten? Evinizin durumunu bilmiyorum ama siz HD belgesel, spor veya film izlemek isterken evdekilerden birisi "kurtlar vadisi yada aşk-ı memnu" isterse unutun HD yi...

Ama yine de almışken HD alıp film kanallarını daha sonra da ilave ettirebilisiniz. HD yayın ne de olsa zevkli. Hele ki belgeseller muhteşem...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resmonse -- 19 Aralık 2009; 18:36:48 >
  • Merhaba arkadaşım bende teledünya hd box kullanıyorum.Sanırım 1 seneyi geçti.gözün kapalı al derim.fiyatıda uygun. arkadaşın açıklamasına ilave olarak lcd tv kullanacaksan mutlaka hdmi çıkışlı receiver kullan.zaten fiyatı da 210 tl.olacağı için daha uyguna bulamazsın.daha önce digiturk kullanıyordum.scart bağlıydı görüntüler çamur gibiydi.şimdi atv show bile güzel gösteriyor.selamlar...
  • Arkadaşlar bu konu ile ilgili güncel bilgilerinizi rica edeyim, Türksatın cihazını mı almalıyım, yoksa piyasada farklı cihaz varmı???
  • quote:

Orijinalden alıntı: yüksel75

Arkadaşlar bu konu ile ilgili güncel bilgilerinizi rica edeyim, Türksatın cihazını mı almalıyım, yoksa piyasada farklı cihaz varmı???

selam teledünya anakonuya yazmıştım

tvnızde girişi varsa conax modul ile

http://www.sanalpazar.com/Conax-Cx-Hd-Modul-Teledunya-Karti-Icin__isp5724662

veya hd cihaz ile izliyebilirsiniz

http://www.sanalpazar.com/Neta-8400-Hd-Sayisal-Kablo-Alicisi__isp5385086
  • selam,neta 8400 uydu alıcısı next den daha iyimidir çunku ben next hd kutusundan hiç memnun değilim değiştirmek istiyorum?sizce en iyi hd reciver hangisidir teledünya için?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.