Şimdi Ara

Çatı katı kiracı -emlak beyanı sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2
Cevap
0
Favori
245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 2
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 21 saat 31 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Antalya.Gayrimenkul (1 mesaj) fatihcanery (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj) Mobil (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Finans Forumları >> Emlak Borsası, İnşaat ve Projeler >> Çatı katı kiracı -emlak beyanı sorunu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1557 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    İstanbul'da dubleks ev aldım, altıdan ben üstünu de 1 ay öncesinde kiraya verdim,kız iş yerinden ikametgah istiyormuş /(nusret) servis için şart dediler

Aklımdaki sorunlari soyleyim ,bu arkadaşa kira kontratı ve kiracı tahliye formu imzalattim bu arada

Nüfusa benim de gitmem gerekiyormuş doğru mu ? İkinci olarak ben devlet memuruyum ,kiracıyı tanımıyorum yanımda yaşıyor gibi göstersem sıkıntı olur mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Onbaşı
    29 Mesaj
    Selamlar hocam...Ev tek tapu oldugu için o kişiyi sizin evde yaşadığına dair kayıt yaptırılması gerekiyor...Bu ne demek;Artık resmi olarak evi olacağı için haciz,adli suçlar,internet üzerinden işlenen suçlar vb tüm sıkıntılı işler e ev hanesinden birisi olduğu için sizi de ilgilendirecektir..Oldu da o ev de bir yaralanma yada cinayet vb bir şey oldu sizin kendi evinizde oldugu için topun ağzına ilk giren kişilerden birisi siz olacaksınız.Anlayacağınız değneğin iki ucu sıkıntı :)

Dipce;O sözleşmenin hiç bir geçerliliği yok kiracının evi zaten sizin odanız :)) Çık seni istemiyorum derseniz gitmek zorunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antalya.Gayrimenkul -- 26 Eylül 2019; 22:53:3 >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.