Şimdi Ara

Epson SX405 Dolan kartuşlarımı tanımıyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha önce dx4050 yazıcım vardı buna ilerleyen zaman T711 dolan kartuş serisi aldım ve hiç sorunum olmadan çıktılarımı almaya başladım.Önceki gün Kdv indirimininde etkisiyle ve yazıcımın yavaş olması nedeni ile aynı kartuşları kullanan Epson Sx405 yazıcıyı aldım,fakat dolan kartuşlarımı taktığımda "tanımlanamayan kartuş" hatası veriyor.Ne yapmam gerekiyor acil yardım

• Önceden aldığınız kartuşların yeşil çiplerinde ne yazıyor acaba? Bizim şu an satışa sunduğumuz kartuşların versiyonları V5.0 ve V6.0 Her iki versiyon da SX405, SX600 gibi son çıkan yazıcılarda kullanılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cescesor -- 1 Ekim 2009; 20:27:13 >
  • Yazıcılar kdv indirimden faydalanmıyordu. Faydalanmayı nasıl başardınız acaba. faturası laptop veya bilgisayar olarak mı kesildi
  • Kdv indirimi değil kampanya yapmışlardı,yanlış yazmışım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cescesor

Önceden aldığınız kartuşların yeşil çiplerinde ne yazıyor acaba? Bizim şu an satışa sunduğumuz kartuşların versiyonları V5.0 ve V6.0 Her iki versiyon da SX405, SX600 gibi son çıkan yazıcılarda kullanılabilir.

Kartuşun çipine baktım birşey yazmıyor malesef.Dolankartuş.com'dan almıştım.Tekrar kartuş almam gerekicek sanırım.Ama tekrar mürekkep almama gerek yok galiba aynı mürekkeplerimi kullanırım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.