A

Yüzbaşı
18 Ocak 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 5 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba,

ben iki tane hatta 3 tane model arasinda kararsiz kaldim biri Sony DSC-T100 , ikincisi Canon ixus 950 IS ücüncüsüde Canon ixus 850 IS

Özellikle Sony T100 ve 950 modellerinden hangisi daha iyi hepsinin fiyatlari yuksek oldugu icin sonradan pisman olmak istemiyourm. Bu makineler hakkında fikri olan varmi?
yardimci olursaniz cok sevinirim
merhaba,

pegasus wireless 4 lan portlu modem aldim. Kablolu bir sekilde internete giremiyorum. fakat mesela google aping atabiliyorum. fakat explorer a yazdigimda sayfa bulunamiyor hatası veriyor. Nasil cozebilirim?
windows um aniden mavi ekran hatası verip kapandi ve tekrar calistirdigimda bilgisayar şu hatayi veriyor

file record segment unreadable

bu problem neden kaynaklanmaktadır?
arkadaslar forumdaki konulari okudum fakat fotograf makineleri hakkinda hic bir bilgim olmamasi nedeniyle kafam iyice karisti. ben 900 ytl ye kadar bi digital makine alicam bu fiyat a kadar alinabilecek en iyi makine hangisi yardimci olursaniz cok sevinirim cunku en kisa zamanda almayi dusunuyorum tesekkur ederim!
arkadaslar bir web sitesi yapmam gerekiyor bir firmaya cok kasan bisey olmucak ama benim merak ettigim bisey var simdi bu site sahiplerine admin paneli vericez ve bunlar burdan guncelleme yapicaklar bu is nasil oluyor birde bir yaziyi adam guncellemek istiyor ve adam cok buyuk bir yazi girerse butun sablon dagilir bu isler nasil oluyor neler yapmaliyim bana yardimci olabilirmisiniz (site buyuk cogunlukla html ve php agirlikli olucak cok kasan bisey degil dedigim gibi vizyon misyon firmabilgileri
iletisim gibi bolumleri olucak sitenin ilk sitem olucak web sitesinde nelere dikkat etmem gerekiyor bilgi verirseniz cok sevinirim! tesekkurer!!!
Konunun yerini degistirdim kusura bakmayin!!!!!

arkadaslar bir web sitesi yapmam gerekiyor bir firmaya cok kasan bisey olmucak ama benim merak ettigim bisey var simdi bu site sahiplerine admin paneli vericez ve bunlar burdan guncelleme yapicaklar bu is nasil oluyor birde bir yaziyi adam guncellemek istiyor ve adam cok buyuk bir yazi girerse butun sablon dagilir bu isler nasil oluyor neler yapmaliyim bana yardimci olabilirmisiniz (site buyuk cogunlukla html ve php agirlikli olucak cok kasan bisey degil dedigim gibi vizyon misyon firmabilgileri
iletisim gibi bolumleri olucak sitenin ilk sitem olucak web sitesinde nelere dikkat etmem gerekiyor bilgi verirseniz cok sevinirim! tesekkurer!!!
arkadaslar bilgisayarimda hem explorer da hem de firefox da internette gezinirken unhandled exception hatasi cikiyor debug yapmak istiyormusun diyor hayir diyorum ve pencere komple kapaniyor bunun sebebi nedir acaba? format atmadan once de vardi yeni format attim hala devam ediyor bilgisayarda virus de yok arattirdim yardimci olursaniz cok sevinirim Tesekkurler!!!
arkadaslar .net 2005 ve ııs kurdum makinaya ama .net 2005 de asp.net projesi acamiyorum c# tikliyorum orda asp.net projesi olustur gibi bir sey goremiyorum veya
web sitesi olustur diyorum orda da goremiyorum .net 2005 te asp.net projesi nasil aciliyor? yardimci olursaniz cok sevinirim?
arkadaslar iki tane problemim var cok acil yardimci olursaniz cok sevinirim tesekkur ederim
1) desktopbumda internet explorer acikken pencere aciliyor ve sole bir hata mesaji veriyor
An unhandled win32 exception occured in EXPLORER.EXE(1680) possible debuggers : New instance of visual studio 2005. do you want to debug using this debugger?
bu pencere yi kapatinca explorer da ne kadar acik sey varsa hepsi kapaniyor.
yeni lisansli xp sp2 kurulu makinede ve format atmadan once de ayni problem vardi format attip yeni hala problem devam ediyor makinede hic bir trojan virus yok her turlu aramayi yaptirdim.?

2) notebook da original xp sp2 pro var apache web cam driver yuklerken en sonda bu yazilim windows logo sinamasindan gecemedi diye hata veriyor ve web cam takinca , web cam programina tiklayinca no video capture diyor bu neden olabilir arkadaslar?

lutfen yardimlarinizi bekliyorum 2 haftadir bunlarla ugrasiyorum cildiracam artik yardimci olursaniz cok seviniirm simdiden tesekkur!!!
arkadaslar merhaba original xp var sp2 li biseyler oldu tekrar activite et diye yazi cikiyor ve bilgisayarimin device manager bolumune ulasamiyorum yani my computer dan deviec manager sectigimde bos geliyor bisey gelmiyor ve usb calismiyor noldu bu makineye?COK aCil yardimci olursaniz cok seviniirim
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 15 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 370
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 57.134 (Bu ay: 18)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.