Şimdi Ara

asp.net projesi acamiyorum?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar .net 2005 ve ııs kurdum makinaya ama .net 2005 de asp.net projesi acamiyorum c# tikliyorum orda asp.net projesi olustur gibi bir sey goremiyorum veya
    web sitesi olustur diyorum orda da goremiyorum .net 2005 te asp.net projesi nasil aciliyor? yardimci olursaniz cok sevinirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arwen -- 27 Nisan 2006; 12:08:37 >

• file-new project altında! ama once open-Web site hangi IIS kullanacagını sec cunki 2005 inde kendi IIS var ayrıca 2005 de web yerini ayrı bolum olarak almıslar daha mantıklı bu bence cunki asıl amac dil ile kodlamak degil site yapmak zaten pencede dil secim alanı var!
  • ben new project ten c# sectigimde asp.net diye secebilecegim bir yer yok
    visual studio installed templates altinda:

windows application , windows control library, crystal report Application, Class library , cONSOLE application, device application

my templates:
    search online templates

cikiyor yani asp.net secemiyorum yardimci olursaniz cok sevnirim

birde .net 2003 te asp.net ile yaptigim uygulamayi wwwroot altina koyuyorum explorer dan cagirdigimda sole bir hata aliyorum
    bu sayfayi gorme yetkiniz yok gibi wwwroot paylasima actim ve kullanicilara butun haklari verdim bunu nasil yapiyorduk 1 yildir hic bakmiyorum asp.net e yardimci olusaniz cok sevinirim!!!
  • obur mesajda yazdım degim sırada yap herseyi o zaman olur
    open-Web site hangi IIS
    file-new project (yani o klasor degil klasor alt sırasında!)

bende basta yırtındım ama buldum sonra!VS altına koymadan normal asp cagırır gibi locahost ile cagır (tabi once localhost ta koy birde eger dll varsa onuda yanındaki bir klasore ismi bin olucak oraya koy! sanal olmalı bu bin! IIS icinden yarat)birde sadece aspx ve C# veya vb dosyanı kopyala basit uygulamalar icin yeterli olur VS da calıstırıcak isen projeni
  • tmm hallettim ben problemi asp.net projesi acabiliyorum fakat sole bir problem var simdide projede designer moda gectigiimde button label ekleyecegim gri form ogesi cikmiyor duz beyaz zemin birde cursor cikiyor orayada button textbox label ekleyemiyorum simdi bu nasil olucak?
  • Arkadaşım sen en iyisi visual web develop programını yükle...Express sürümünü
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.