Şimdi Ara

unhandled exception hatasi?????????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
3.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar bilgisayarimda hem explorer da hem de firefox da internette gezinirken unhandled exception hatasi cikiyor debug yapmak istiyormusun diyor hayir diyorum ve pencere komple kapaniyor bunun sebebi nedir acaba? format atmadan once de vardi yeni format attim hala devam ediyor bilgisayarda virus de yok arattirdim yardimci olursaniz cok sevinirim Tesekkurler!!!

• arkadaslar hic bir fikri olan yokmu daha once bole bir problem kimse yasamadimi? yardimlarinizi bekliyorum?
  • yardim bekliyorum!!!!!! cok enteresan bisey sordum heralde?
  • başlayt çalşıtır kısmına regedit yaz enterla

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion burdan Pgmonitr.exe diye bir kayıt yada DelFin Media Viewer adında bir kayıt varmı varsa sil
  • arkadasim her iki kayit ta yok bende bu soledigin seyler nedemek oluyor yardimci olurmusun?
  • İşletim sistemin nedir java sisteminde yüklümü ayrıca unhandled exception verdiği rapordaki hata numarası nedir yazarmısın

hata mesajı bumu

Application Error The instruction at "0x70f246ca" referenced memory at "0x00050078". The memory could not be "read".
    Unhandled exception in IEXPLORE.EXE (MSHTMLED.DLL): 0xC0000005: Access Violation

not : Şuan acil çıkmam gerekli ama yarın bu konu ile muhakkak ilgileneceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slayt75 -- 8 Mayıs 2006; 19:22:08 >
  • isletim sistemi xp pro sp2 java nin sitesinden son surumu indirmistim ayrica makinede .net 2005 yuklu hem mozillada hemde explorer da ayni hatayi veriyor bazen hata aynen sole:
    visual studio just in time Debugger
    An unhandled win32 exception occured in IEXPLORE.EXE[1964]

Possible Debuggers:
    New instance of visual studio 2005

iki tane secenek altinda
    Set the currently selected debugger as default
    Manually choose the debugging engines

Do you want to debug using the selected debugger?
    Yes No
  • arkadaslar yardiminizi bekliyorum?
  • Aynı problem bende de var ve çözümü bir türlü bulamıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.