Şimdi Ara

HTPC için 780g veya g33

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Mkv filmleri seyretmek için yeni bir kasa topluyorum..Kasayı silverstonedan matx olarak aldım..Aklımda 780g vardı fakat forumlarda okudugum kadarıyla pek de ovgu dolu bahsedilmiyor...Ne dersiniz G33+8200mu yoksa 780g+3 cekirdekli phenommu?

• bence intel sistem kur biraz oc yaparsın yan gelip yatarsın
  • HT pc ye O/c yapan ilk sen olacaksan MENEM i dinle.
    780G nin 3 farklı modelini topladım sistem gayet yeterli. Hele X3 işlemci ile kullanacaksan karttan tam performans almamanın bir nedeni yok.
    Forumdaki Nvidia Ve Ati video karşılaştırmaları vardı orayı bie incele. Oradaki görüntülere göre karar ver.
    Tavsiyem ATi tabanlı olurdu.
  • Cevap için teşekkurler arkadaşlar..
    Sistemle oyun oynanmayacak...Dolayısıyla OCla işim olmaz...PS3 ve xbox360 tüm oyun ihtiyacımı ziyadesiyle karşılıyor tek gereken 1080 filmleri sorunsuz izleyebilmieliyim..Kasayı satın aldım ve epey para verdim..
    http://www.silverstonetek.com/products/p_contents.php?pno=gd02mt&area=
    matx ve epey sıkışık bir kasa..dvdyi bile slim kullanmak zorundayım..780gden ısınma sebebiyle bayağı bir arkadaş şikayetçi forumdan okudugum kadarıyla..x3lermi yoksa 5200 gibi bir işlemci ısı sorunu yaratır?Video kart konusunda gelince g33tekinin 780gdekine kıyas goturmeyeceği aşikar..Fakat eğer yeterli gelmez ise birde ekran kartı alabilirim...Kasa 11.5 inche kadar ekran kartlarını destekliyormuş..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.