Şimdi Ara

''DH TERAZİ'' Burcu Erkekleri -Günlük Burç Yorumu Eklendi-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
1
Favori
1.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Künye

Yönetici Yıldızınız:Venüs (Güzellik, sevgi ve güzel sanatları temsil eder)
    Grubunuz: Hava, negatif
    Burcunuzun cinsiyeti: Erkek
    Üstün yeteneğiniz: Dengeli ve ölçülü olmak
    Özelliğiniz: Saygı ve zariflik
    Emeliniz: Olgun, düzeyli dostluk kurmak
    Amacınız: Zengin olmak, düzenli bir hayat
    Anahtar Sözcüğünüz: Denge
    Yenmeniz gereken huyunuz: Gösterişten hoşlanmak
    Uğurlu gününüz: Cuma
    Uğurlu sayılarınız: 2, 6, 16, 432, 9763
    Uğurlu taşınız: Opal
    Uğurlu renkleriniz: Açık pembe, açık mavi, turkuaz ve mat renkler
    Uğurlu çicekleriniz: Pembe krizantem, pembe gül
    Uğurlu kokularınız: Gardenya, yasemin ve orkide
    Hoşlandığınız müzik: Romantik eserler
    Olası hastalıklarınız: Böbrek, üreme organları, baş ve özellikle göz hastalıkları, lumbago

Terazi burcu erkeği kararsız, duygusal, romantik, iyimser ve yumuşak huylu yapısıyla dikkat çeker. Toplum içinde sevilen ve aranan bir dosttur. Karşılıklı güvene önem verir. Dürüsttür ve herkesin öyle olmasını ister.

Dostlarıyla karşılıklı fikir alışverişinde bulunmaktan hoşlanır. Uzun ve derin sohbetler yapmaktan keyif alır. Hassastır ve duygusal yönü daima ağır basar.

Terazi burcu erkeği zevkli, güzelliklere düşkün, hislere değer veren, dürüst, dengeli, iyi niyetli, kibar, adil hoş bir tiptir. Bu burcun erkeği, dürüsttür. Verdiği sözleri tutmaya özellikle dikkat eder. Karşısındakinden de aynı davranışı bekler

İyi bir eğitimi olmasa bile güzel konuşmasını bilir.

Bu erkek çok kabiliyetli olduğu için sevdiği ve kendisine zevk veren bir konudan bol bol para kazanabilir. Dostlarına çok değer verir. Onlarla birlikte olmayı sık sık arayıp sormayı çok sever. Başları sıkıldığında daima yanlarındadır.

DİKKATİNİ ÇEKMEK ZORDUR

Öte yandan, o en çok sevdiği sihirli sözcüğü söylemesi için, Terazinin kefelerinin çılgınca bir çelişkiyle ileri geri sallandığı zamanlar olacaktır.
    Onun dikkatini çekmek ve onu harekete geçmeye zorlamak için onu havuza itmek veya başınızın üstünde amuda kalkmak zorunda kalacaksınız.

Teraziyle yaşanan bir hayat, tanrıların altın içkisinden bir kase içmiş kadar sarhoş edici, kahkalarla dolu ve rahat bir özgürlükle dolu olacaktır.

Terazi burcu erkeği ikili ilişkilerde karşı cinste özellikle zerafet, akıl, mantık ve güzellik arar. Sert mizaçlı kadınlar ona hitap etmez. Terazi burcu erkeği aşık olduğu zaman ateşli ve sadık bir partner olacaktır. Sadakat onun için çok önemlidir.

Terazi burcu erkeğinin ilişkileri uzun ömürlü olur. Evlendiği zaman saygılı, sadık ,ince ruhlu ve düşünceli bir eş olacaktır. Çocukları sever ve iyi bir baba olmak için tüm çabasını sarf edecektir.

Arası iyi olduğu burçlar

Çok iyi: Kova, İkizler
    İyi: Akrep, Yay, Aslan, Başak, Terazi
    Kötü: Koç, Oğlak, Yengeç
    Ne iyi ne kötü: Balık, Boğa

Ünlüleri

John Lennon, Konfüçyüs, Nietzsche, Pavorotti, Kim Kardashian, Brigitte Bardot, Catgerine Deneuve, Cervantes, Christopher Reeves, Cliff Richards, Jimmy Carter, Julio Iglesias, Klaus Kinski, Konficyus, Lizst, Meryl Streep, Michael Douglas, Aleister Crowley, Nurseli İdiz, Oscar Wilde, Hülya Avşar, Rahmi Koç, Roger Moore, Sylvia Kristel, Turgut Ozal, Verdi, Nil Karaibrahimgil, Pelin Karahan, Şahan Gökbakar, Hümeyra, Tarkan, Hadise, Sergen Yalçın, Ferudun Düzağaç, Cem Özer, Hazal Kaya, Levent Kırca, İsmet İnönü, Tarık Akan, Cansu Dere, Ebru Gündeş, Hümeyra, Dağhan Külegeç

23 Ekim Günlük Burç Yorumu

Oldukça romantik ve hayalcisiniz. Eşinizle, sevgilinizle ya da sevdiğiniz insanlarla ilişkilerinizde son derece dikkatli olmalısınız. Bu duygusallığınız yüzünden çevrenize karşı her zamankinden daha ilgili ve yardım sever olacaksınız. Ama bu olumlu yönden çok olumsuz yönde de etkileyebilir, sonuçta olaylara karşı isteksiz olabilirsiniz. Bu da iş veriminizi düşürebilir. Toparlanın...

Bakalım kaç kişiyiz

1-Howard Roark
    2-Naples
    3-Maedhis
    4-ilhan032
    5-Ithilien Rangers
    6-ayak kokusu
    7-_Echo_
    8-rentacar2
    9-HypeRockTiF
    10-QRONİCEXPLORER
    11-Bentley Motors
    12-Architect.
    13-Orbjk
    14-astralsouls
    15-blackwolf500
    16-ReChargedZ
    17-ShReK '
    18-iade
    19-nothingalex
    20-Final Getsuga Tensho
    21-EkmekArasıEtiPuf
    22-isosem19
    23-Boş Muhabbet Seven Adam
    24-Rafinha
    25-CamdanBardak
    26-Bump
    27-Rated
    28-oslun
    29-paradoksumsu
    30-MajestiC
    31-Eren Keleş
    32-yakup13
    33-Eyoser
    34-Charlot'
    35-inexyz
    36-tryceraton
    37-Francouzska
    38-Solarian - Yükseleni de Terazi
    39-İlahi Morluk
    40-NitroWar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lewis Carroll -- 23 Ekim 2012; 12:15:09 >

• Terazi burcuyum alakası bile yok şöyle saçma şeylere inananlara acıyorum ve okuduğum içinde kendimden utanıyorum şuan.
  • Ekle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fingolfin `

Terazi burcuyum alakası bile yok şöyle saçma şeylere inananlara acıyorum ve okuduğum içinde kendimden utanıyorum şuan.

Saygı duyuyorum. İnanan var inanmayan var
  • Bugün doğum günüm. Burçlara pek inanmam ama yazanların çoğu doğru.
  • terazi burçları egosuna düşkünlerdir ve biraz cıvıktırlar. espiri kabiliyetleri eksi sonsuzdur.

edit: hep kötü yönlerini saymışım. sevimlidirler de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şıpıdık_Öldürmeli! -- 22 Ekim 2012; 14:37:29 >
  • bende terazi burcuyum. ama bunlara inanmam. boş işler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Naples

Ekle

Ekledim
  • Bende terazi burcuyum.Aslında yazılanlar bir nevi doğru.Yazılanlar gibi çoğu insanlarla iyi geçiniyorum ve turkuaz ve mat renkleri çok seviyorum
  • Yaz beni de. İnanırım az çok bunlara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayak kokusu -- 22 Ekim 2012; 14:43:38 >
  • ekle dostum çoğu doğru yazanların.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayak kokusu

Yaz beni de. Uğurlu aracanız opal derken o ne oluyor? Opel mi? Opelse burçlara inanmaya başlayacam

Yazdım
  • Ekle guzel kardesim hepsi dogru

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekle kardeşim hepsi doğru
  • quote:

Orijinalden alıntı: rentacar2

Ekle guzel kardesim hepsi dogru

Ekledim seni de kardeşim. Az kişiyiz heralde
  • Ekleyin hocam
  • -Düzenlenen içerik-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Djtiest_ -- 22 Ekim 2012; 14:57:23 >
  • 10 ekim. Burçlara inanmamda lan nerdeyse hepsi doğru yazanların şaşırdım kaldım
  • 24 eylül terazinin ilk günü yükselenim de terazi
  • Neredeyse hepsi doğru tek uymayan ugurlu sayı ve ugurlu gün
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.