Şimdi Ara

Arakadaşlar ilk defa jb yaptım bi yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlarım telefonu jb yaptım forumu da sürekli takip ediyorum zaten ama telefona lockdown pro yükler yüklemez exit safe mode uyarısı çıkıyor üstte ne yapıcam bilemedim. Sırf bu program için jb yaptım ama takıldım kaldım burda ne yapmam lazım?

• quote:

Orijinalden alıntı: Namütenahi

Arkadaşlarım telefonu jb yaptım forumu da sürekli takip ediyorum zaten ama telefona lockdown pro yükler yüklemez exit safe mode uyarısı çıkıyor üstte ne yapıcam bilemedim. Sırf bu program için jb yaptım ama takıldım kaldım burda ne yapmam lazım?

Uyumlu olmayabilir o repoda olan sürümü hocam safe moddan çıkmadan Cydia'yi acın ve tweaki kaldırın daha sonra respring edin telefon orijinaline doner daha sonra uyumlu sürümünü arayın tweakin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: m_1907

quote:

Orijinalden alıntı: Namütenahi

Arkadaşlarım telefonu jb yaptım forumu da sürekli takip ediyorum zaten ama telefona lockdown pro yükler yüklemez exit safe mode uyarısı çıkıyor üstte ne yapıcam bilemedim. Sırf bu program için jb yaptım ama takıldım kaldım burda ne yapmam lazım?

Uyumlu olmayabilir o repoda olan sürümü hocam safe moddan çıkmadan Cydia'yi acın ve tweaki kaldırın daha sonra respring edin telefon orijinaline doner daha sonra uyumlu sürümünü arayın tweakin

Tamam kardeşim çok sağol deneyeceğim şimdi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.