Şimdi Ara

Mavi Bilgisayar Hafta Sonu Tüm ürünlerde %18 İNDİRİM!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
6.644
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet Arkadaşlar İlk Duyan Bilen Yine Siz Olucaksınız..

Mavi Bilgisayar Hafta Sonu Tüm ürünlerde %18 İNDİRİM!!

Bu Arada Mavi Bilgisayar İzmitde 2.Yaşını Kutluyor Süpriz İndirimler Olacakmış Bilgi Alınca Paylaşırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alexxson -- 25 Aralık 2008; 21:00:15 >

• LCD Tv fiyatları hiçte fena değil. Teşekkürler
  • izmit hakkında detaylar bekliyoruz
  • % 18 indirimi artık yeni moda heralde en iyisi indirimsiz yerden almak böylece kazıklanmayız.

http://www.webdenal.com/store/dell-std-1535-t2390-1-86g-15-4-hd3450-2gb-250gb-v_fiyat.htm?idProduct=111633&idCategory=85&topnavCategory=37
  • mavi hikayeleri ben fiyatları begenmedim.
  • Buradaki sony lcdler sony eurosia garantili mi?? Fiyatları gayet uygun
  • başkaları 5-10 taksite %18 indirim yapıyo bunlar hala peşin fiyatına
    ztn fiyatlarda ilgi çekici değil
  • quote:

Orjinalden alıntı: tas7035

Buradaki sony lcdler sony eurosia garantili mi?? Fiyatları gayet uygun

bildiğim kadarıyla mavi bilgisayar kendi garanti veriyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: tas7035

Buradaki sony lcdler sony eurosia garantili mi?? Fiyatları gayet uygun

2 sene mavi garantili..eurosia 5 sene veriyor bilindiği üzere..

Bende İzmit fiyatlarını bekliyorum,acil disk almam lazım esatalı 1 , 1.5tb ,umarım adam gibi birşeyler verirler..
  • Asya Card 9 taksite de %18 indirim varmış.

Gel PS3 80 GB'ım geeeel.

931 YTL'ye alacağım.
  • sony ler iyi gibi me geliyor ne dersiniz
  • 40W4500 çok iyi fiyat ancak Sony Eurasia garanti olmaması kafa karıştırıyor..
  • 40W4500 iyi ötesi bir fiyat Lakin sitesinde bu ürün stoklarda şu an yok 27 sinde olacaktır herhalde.Birde Sony Eurasia garantili olsa Bingooooo
  • indirim mindirim yok bimdirim resmen bi nec. monitor fiyati iyi gibi görünüyor gözüme ondanda stok kalmadi derler olur biter ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilyus

indirim mindirim yok bimdirim resmen bi nec. monitor fiyati iyi gibi görünüyor gözüme ondanda stok kalmadi derler olur biter ...

Önünüzde internet olduğuna göre google'a 46V3000 yazın veya 40W4500 yazın oda olmadı 42PFL5603 yazın bakalım neler ve kaç lira fiyatlar çıkacak,ondan sonrada gelin burda bir yorum yapın...

• Bugün LCD ihtiyacım olsaydı 40W4500 ü direk kapardım. Çok iyi fiyat. Sony centerlarda en ucuz 3200 fiyat veriolardı...
  • quote:

Orjinalden alıntı: smela

izmit hakkında detaylar bekliyoruz

Mavi bilgisayarın web adresine kayıt olun arkadaşlar zaten indirimler cebinize ve eposta adresinize geliyor...
  • quote:

Orjinalden alıntı: atleticos

quote:

Orjinalden alıntı: ilyus

indirim mindirim yok bimdirim resmen bi nec. monitor fiyati iyi gibi görünüyor gözüme ondanda stok kalmadi derler olur biter ...

Önünüzde internet olduğuna göre google'a 46V3000 yazın veya 40W4500 yazın oda olmadı 42PFL5603 yazın bakalım neler ve kaç lira fiyatlar çıkacak,ondan sonrada gelin burda bir yorum yapın...

Arkadaşım iyi güzel hoş diyorsun da mavi kendi garanti veriyor mavinin verdiği garanti neki yada verdiği garanti yada adanada oluyor yada istanbulda onuda müşteriye kendin yolla diyor ürünü ucuza almak güzel ama elektronik malzeme olur ya içlerinden bir tanesi arızalı ise ve oda sana geldiyse ne yapılacak bunun cevabı önemli satış sonrası desteğine güvenilirse fiyat gerçekten güzel

• Bazıları elektronik pazar piyasasına hakim olmuş da haberimiz yok. Her indirim de muhakkak böyle yorum yapan tipler var. Yok önce bindirim sonra indirim, yok efendim stok eritmek.. Burada mavi,vatan,vs.. savunduğumdan değil. Ancak ortada yapılan bir indirim var. Alırsınız veya almazsınız, o sizin bileceğiniz iş. Bana kalırsa web üzerinden bi ürün alacağınız yere , üç kuruş fazla olsun mağazadan alın. Ekeltronik ürünlerde neyin ne olacağı belli olmuyor. En azından mağazada aldığınız zaman götürüp adamın önüne koyarsınız. Malınız arızalı diye... Bunları yazmıyacaktım ama , böyle konular her açıldığında hep aynı mesajlar yazılıyor. Bence ,bir teknoloji mağzasına göre güzel indirimler yapılmış.
  • Tam tersi netten almak daha güvenli. Adamlar kapınıza kadar getiriyor. 7 gün içinde iade edebilirsiniz. Sorgusuz sualsiz. Ben Hepsiburadadan i550w telefon aldım kartı bozuk çıktı gönderdim yenisi ile değiştirdiler. Servise telpaya sordum bana kart aksesuar diye garanti dışı dediler. Fiyatları iyi araştırın büyük ve güvenilir firmalardan ürünlerinizi alın. Ne olduğunu bilmediğiniz sielerden değil. Birde sanal kart ile ödeme yapın. Gayet güvenli :) Maviden, Hepsiburada, ve hızlıaldan bir çok ürün aldım eksiksiz evime kadar getirdiler. Bu soğukta mağaza mağaza gezmiyorum :)
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.