H

Onbaşı
17 Haziran 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 12 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhaba kulaklık ihtiyacım var hem günlük telefonda kullanmak için hem de bilgisayarda kullanmak için.

"TaoTronics Soundsurge 85" adlı kulaklığı kasa bilgisayarıma kulaklığın kendi kablosu ve "LogiLink CA0020 4 pin 3.5mm Stereo Dişi - 2 x 3.5mm Stereo Erkek, 0.15m" aparatı ile bağlasam bilgisayarda discord, zoom benzeri programlar ile sesli görüşme yapabilir miyim?

kulaklığın linki: https://www.hepsiburada.com/taotronics-soundsurge-85-aktif-gurultu-engelleyici-anc-bluetooth-5-0-kulaklik-cvc-8-0-40-saat-muzik-cift-cihaz-destegi-p-HBV00000T06A9

aparatın linki: https://www.hepsiburada.com/logilink-ca0020-4-pin-3-5mm-stereo-disi-2-x-3-5mm-stereo-erkek-0-15m-p-BS51414

Unreal engine öğrenmek istiyorum sistemimin parçaları şu şekilde:

- İşlemci ve ekran kartı: Ryzen 5 2400g, vega 11

- ram: xpg 8gb 3000mhz (sistem apu olduğundan dolayı 2gb ekran kartına gidiyor 6gb aktif kullanabiliyorum)

- anakart: gigabyte b450m s2h

- kasa: cm mb311l

- monitör: hp x24c curved 144hz 4ms 23.6"

5. Sürüm yeni çıktı onu öğrenmem daha iyi olur diye onu da yazdım bir bilgim yok açıkcası çok. Sanırım ue5 kaldırmaz ama ue4 öğrenebilir miyim merak ediyorum.
2 araçlık garajım doluydu koyarken seçtiğim araba, yeni koyduğum arabadan sonra kayboldu. Mors Mutual aradım yok, mechanic te de yok, polis te de yok. Normalde böyle bir durum yaşamıyordum çıkardığım arabayı mechanic de garajda bulunmayan arabalar kısmından çağırabiliyordum fakat orda da görünmüyor. Bir çözüm yolu vardır umarım maliyeti + modifiye 1.5mn tutmuştu. Lütfen bildiğiniz bir yol varsa söyler misiniz?

xiaomi mi band 4 bilekliğim de 1 - 2 gündür kaldırınca açılma özelliği çalışmıyordu. uygulamadan kontrol ettim özelliği kapatıp geri açtım fakat değişen bir şey olmadı. ben de bilekliğin ayarlar kısmından önce yeniden başlat dedim da bir şey değiştirmedi. daha sonra bileklik ayalarından sıfırladım ama ekrana "pair first" ve "regulatory" adlı alt alta iki tane seçenek geldi pair first e basıyorum bir şey değişmiyor. regulatory de de çöpe atılmaz, ülkeler adları ve anlamadığım yazılar var. yadımcı olursanız sevinirim.

Ayarlar>Sistem>Monitör>Gelişmiş Görüntü Ayarları>Yenileme Hızı
.
B450m s2h anakartım var, sistemim apu. HDMI ile 144hz görüntü alabilir miyim?

a101 de 70tl ye satılıyor. fn tuşu yok multimedya yok bu klavyeden ses kısma yükseltme yapabilir miyim? alınır mı?

https://www.a101.com.tr/elektronik/piranha-kablosuz-klavye-mouse-set/

hikaye modunun yarısını bitirdim daha. akşam girecekken 9gb güncelleme geldi. daha sonra güncelleyip oyunu açtım türkçeydi. hikaye modunu açtım açılma ekranı geldi bir kaç saniye bekledikten sonra oyundan attı yamayı silip kurdum bir şey değişmedi. hikayeyi türkçe oynamak istiyorum önerilerinizi bekliyorum.( kullandığım yamanın fotoğrafını koydum)(yamasız hikaye modu sıkıntısız çalışıyor yamayla alakalı bir sorun sanırım ama anlamadım)
Bilgisayarı alalı 1-2 gün oldu, dün akşam csgo indirdim en düşükte her şey 30 35 fps üstüne çıkamadım. Sonra internette unlost ayarları forumlardaki csgo ayar tavsiyeleri vs hepsini yaptım. Fakat hiçbir değişiklik olmadı. İnternette aynı özelliklere sahip hpnin laptop oyun testinde 80 85 fps alıyordu. Benim laptopun testini de izledim o da iyiydi sıkıntı ne anlamadım yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 40
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 191)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.